0

@Ramon_Villaverde jednak Warszawa w stosunku do reszty Polski, a Madryt do Katalonii to zupełnie inne wzorce.
W Polsce ludzie mają kompleks Warszawy, a z drugiej strony Warszawiacy niesłusznie czują się lepsi jako ludzie.
W Hiszpanii, nienawiść i sprzeczki z Katalończykami mają podłoże nacjonalistyczne i niepodległościowe.

1

@rodineusz z kilku powodów później osłabł:
1. Był zajechany meczem z Espanyolem
2. Był bardzo często faulowany i popychany
3. W jego wieku takie wahania się będą zdarzać, ciężar był na jego plecach. Jak jest Raphinia to te ataki się rozdzielają. Yamal bardzo dużo też daje w pressingu.

2

@Dari0G No jeśli chodzi o pomoc to tak.
Bernal, De Jong, Gavi, Pedri, Olmo i Fermin to pod styl Flicka najlepsza możliwa kadra. Tutaj chyba tylko Vitinha i Valverde w obecnej formie mógłby wejść do pierwszej 11. Ewentualnie Barrios przed kontuzją.

7

@BojanKriKicz to samo ludzie mówili o Ferminie rok, dwa lata temu. Dzisiaj jest pomocnikiem z najwyższym G/A w top5 i do tego jest waleczny jak Gavi.

1

@Bossmantoja uważam, że Balde zasługuje na jeszcze jeden sezon (w zeszłym jego brak był bardzo widoczny pod koniec sezonu. Kiedy był w formie to jego rajdy z boku do środka rozdzierały najlepsze drużyny).
De Jong za to uważam, że jest potrzebny w Barcelonie. Co do Araujo i Casado się zgadzam.

1

@Cule6173737377171 nie zgadzam się. W zeszłym sezonie byliśmy w stanie pokonać Atletico, BVB, Real (4 razy), Bayern. W tym sezonie i Real i dwa razy Atleti i Newcastle też ograliśmy. Dodatkowo rozegraliśmy dobry mecz z PSG. Mecze w LM rządzą się innymi prawami, co pokazało Bodo, Real z City czy pokazuje jeszcze Sporting. Barcelona rywalizuje z każdym na świecie i nie ma co do tego wątpliwości.

0

Skoro byliśmy w stanie wyciągnąć z 2:0 na 4:2 w jednym meczu, to jesteśmy w stanie zrobić to w 90 minut.

0

@Czarny_ck też bym widział taki wariant bardziej

2

@Messi1992 Mocne jeżeli nie jest to ironia

0

@kubix05 moja babcia żyła 90 lat, nikt nie spodziewał się jej śmierci, bo 2 tygodnie wcześniej wyprawiła własne urodziny dla 10 osób z 3 daniami i ciastem. 49 lat to dla mnie wcale nie mniejszy szok niż 30 czy 40. Bardzo przykre.

1

@novy1899 a to się zgadzam, że zabrakło doświadczenia. Tak samo nie powinniśmy oczekiwać od Yamala, żeby sam wygrywał mecze

1

@novy1899 moim zdaniem jednak trochę to są inne sytuacje. Araujo ewidentnie szukał kontaktu, a Pau nie.

1

@adambijax może właśnie Ty powinieneś pooglądać coś więcej niż Tik Toka? Bo jeżeli gadasz o 0 g/a w ważnych meczach u Yamala:
Newcastle 1:1 - gol
Newcastle 7:2 - gol i asysta
Villarreal - 3 bramki
Atletico 3:0 - asysta
Poprzedni sezon:
vs Bayern - asysta
vs Real - 3 bramki i 2 asysty
vs Benfica - 2 asysyty i bramka
vs Monaco - bramka
vs Inter - bramka
vs BVB - bramka i asysta
vs Atleti - bramka i 2 asysty

Poomyśl czego oczekujesz od 18-latka :)

15

@adambijax ten komentarz dokładnie pokazuje, że piłka nożna to jednak nie jeste taki łatwy sport do zrozumienia.
Dwie sety wystawione Rashfordowi, świetne dogranie przy golu ze spalonego, dobry rzut rożny gdzie Gavi strącił i ani Kounde ani Olmo nie dołożyli nogi, pełno walki i branie na siebie odpowiedzialności. A wy będziecie coś tam stękać o nic nie wnoszących dryblingach. Dyletanci

0

@EMC2 tutaj trochę trudno winić Cubarsiego, bo faul był dosyć pasywny. Biegł za nim, a Simeone wyciągnął nogę w kierunku piłkarza Barcelony.

33

No i ma rację. Trzeba grzać temat tak jak drużyny z Madrytu i wywierać presję.

5

Yamal dał z siebie maksa. Robił wraz z Olmo najwięcej żeby odrobić wynik. Dyletanci, którzy piszą, że Lamine gra samolubnie, nie potrafią oglądać tego sportu ze zrozumieniem. 18-latek podaje, drybluje i jeszcze ma strzelać. Kuriozum. Rashford dostał od niego 2 setki, które Anglik pięknie zmarnował.
Dodatkowo Gavi na środku a Fermin na skrzydle. Dziwna decyjza Flicka. Ostatecznie powinniśmy co najmniej 1 bramkę zdobyć.

21

@Veysel wystawił dzisiaj dwie setki Rashowi, które Anglik zmarnował. Wy naprawdę nie macie za grosz pojęcia o piłce.

1

@ShawnC Casado zagrał świetnie wtedy, ale jest jeden problem. To był początek sezonu, przez kontuzje piłkarzy z pola, zagrał cały presezon i wszedł na poziom grając dużo w lidze (bo była jeszcze kontuzja Bernala). W tym momencie, nie zaprezentował ani jednego meczu na średnim z plusem poziomie.
Z Atletico dostał zmianę w przerwie przy stanie 4:0.

Od kontuzji z końca poprzedniego sezonu, jest klasę gorszym piłkarzem.

0

Eric gra najlepiej jako prawy odwrócony obrońca. Ma masę podań przez linie, oddaje strzały i przede wszystkim dobrze zagrywa prostopadle (jak do Lamine, kiedy Nico zagrał sobie w siatkówkę). W środku niestety traci te atuty.

1

@Ghandi nie bronię tych wyzwisk i je potępiam. Ale tutaj chodzi o kontekst, Lookman, nie jest Hiszpanem pochodzenia afrykańskiego. Jego obrażają, bo w pustych głowach obrażających on nie jest prawdziwym Hiszpanem.

0

Cancelo 29-latek? On ma 31 lat... za miesiac 32.

0

@Feanor85 jedni i drudzy w tamtych czasach współżyli z nieletnimi, bo takie były standardy. Żaden historyk nie uznaje niepokalanego poczęcia, to tylko i wyłącznie kwestia wiary. Ale przynajmniej w jednym się zgadzamy - też mi religie latają : )

3

@derus "kocham takie zaściankowe myślenie" a następnie piszesz "domyślam się że najdalej co byłeś w swoim życiu to Nimcy;".
Nie mam zamiaru się z Tobą targować i przerzucać, ale nawet nie wiesz jak bardzo spudłowałeś ze swoją pseudodiagnozą.

1

@Fog_W_1899 dalej nie rozumiecie róznicy między celebracją świąt pod względem duchowym i wykorzystaniem świąt i wolnego od pracy do spędzenia czasu z rodziną. Fanatycy religijni z brakiem logiki - stare, znałem.

0

@Feanor85 Maryja miała 12 lat w momencie "niepokalanego" poczęcia :))

1

@derus wiele razy spędzałem tygodnie w Berlinie, zarówno imprezując jak i po prostu żyjąc i zadnego problemu nie ma. Więcej RepublikaTV :)))

0

@Greg1991 ta statystyka nie może być pomylona, bo jej kryteria są obiektywne.

0

@Greg1991 albo baitujesz, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
"dsłownie może z 5 goli było ważnych" - nie, było ich 15, co i tak jest 3 wynikiem w NOWOŻYTNEJ HISTORII BARCELONY

7

@Greg1991 "ale później już te gole były nie istotne", no ta statystyka w artykule zaprzecza dokładnie temu co napisałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?