0

@Gandalf55 zabrał Realowi karnego po faulu Yamala, nie dał nam za popchnięcie Araujo. Poza tym mało kontrowersji

2

@kamillek88 ale boomerskie gadanie. Sory, ale czepianie się piłkarza co do jego życia prywatnego jest żałosne. Poczytaj sobie co robiły po meczach i na wyjazdach orły Górskiego czy piłkarze znanych klubów w latach 80 i 90. Zresztą co daleko szukać, co robił Ronaldinho czy Deco w Barcelonie.

Zajmij się sobą. A stwierdzenia, że piłkarze to nie pajace itp. można fajnie sparafrazować - kibice to kibice, a nie pajace i chorągiewy :)

1

@Faro Twoje pokolenie wychowało młodsze pokolenie, tak tylko przypominam

0

@Tomek54321 miał za sobą przede wszystkim najlepszy okres w historii Barcelony w poprzedniej kadencji. A Font nie : )

0

@Tomek54321 a jak ma dostać szansę, jak się błaźni? Jedyne co umie to krytyka Laporty i granie Xavim póki co.

0

@Tomek54321 nie boli mnie w żadnym stopniu puntkowanie Laporty. Po prostu Font to kolejny populista bez konkretów. To, że Ty czy ja wypunktuję nie wiem, to jak rządzi prezydent RP nie robi ze mnie dobrego kandydata.

2

Font nie ma teraz argumentu z Xavim, więc co? Iniesta?

7

No, co parę miesięcy dostajemy artykuł ile nam brakuje do zasady 1:1. Kto kibicuje Barcelonie w cyrku wiadomo czego nie robi.

0

@Kasy miałem taką sytuację przez 5 lat. Nie ma z tym problemu, oglądamy obie druzyny razem i rodzinnie klasyki :)

2

@xavi890 Puyol do 27 roku życia nie zdobył żadnego trofeum i nie był uznawany wcześniej za topowego obrońcę.

1

@4Fabregas4 ale polscy specjaliści będą po nim jechać

1

@PW27 tak, zobacz jego podania w klasykach rok temu

0

@catalanian09 jak można być tak średnio mądrym i jeszcze komentować publicznie ;)

0

@nexxo chyba mówił gdzieś o tym, że to odwrócona 6

0

@Herbert no pompę robił, zarzekał się, że nie ma już ochoty grać w piłkę. Hipokryzja od Ciebie bije

0

@Variouspeak7 a od kiedy Ślisz na LO gra?

2

@Herbert Szczęsny też kuriozum?

1

@Zino wszystko pięknie, ale te 55 baniek to PSG wydaje na 1,5 młodego piłkarza :)

6

@Gronek to w takim razie typ, który tak uważa nie ma pojęcia o czym mówi

0

@Nightraider Ja tam do końca w to 1:1 nie wierzę, ale to prawda, mogliśmy go sprzedać. Ale to chyba było w styczniu, nie? W połowie sezonu

0

@Nightraider wydaje mi się, że Araujo dostał taki kontrakt z tego powodu, żeby nie odszedł za darmo. Pewnie spodziewali się go sprzedać

1

@RanDiFCB jego pensja nie jest kosmiczna, była nawarstwiona. Nie wiem ile można te same kłamstwo powtarzać

0

@fotohobby równie dobrze może wejść na najwyższy poziom w wieku 30 lat i zagrać dwa sezony w swoim prime wtedy.

3

@Czarny_ck Bayern dominuje to fakt - zgoda. Ale też popatrzmy na udział w obronie Diaza. Niesamowity wynik typowo pod taktykę Flicka.

5

@Allblacks86 na pewno nie w tych statystykach. A artykuł jest bardzo dobry, bo pokazuje wyraźnie, który piłkarz przy wolnym budżecie powinien być w Barcelonie.

13

@Guillegavira chodzi o potencjalny transfer do Barcelony...

0

@Kubsoleon to prawda, bardzo żałowałem, że nie został jako zmiennik Balde.

0

@AnalizaTV zdanie bez argumentów nie jest nic warte

2

@MirusAmisz za bardzo Barca rozpieszcza zwycięstwami i trofeami

5

@MirusAmisz mnie to najbardziej śmieszy poziom agresji wobec piłkarzy klubu po zaledwie 2 porażkach. Ja nie chcę wiedzieć co by się działo, gdyby Barcelona miała okres jak Arsenal albo Man Utd. Pieprzone chorągiewy a nie kibice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?