0

@Herbert szczerze, to myślę, że to tylko piłka nożna :)

0

@aiven no a co mieli mówić? To naprawdę jest proste - muszą wyciągnąć wnioski na treningach i tyle. Nie róbmy tragedii z małej zadyszki, to dopiero druga porażka z czego pierwsza była z najlepszą drużyną na świecie.

0

@Herbert no grała w tych samych warunkach, ale to nie ja napisałem, że to "październikowe słońce".
Poza tym Balde zwrócił uwagę, że się grało ciężko, a nie, że przez to przegrali.

2

@MaroBrd nie napisałem tego, że to było na niekorzyść tylko jednej drużyny. Odpisałem na przygłupie stwierdzenie "w październiku zagrali przy słońcu, dobrze, że nie spłonęli żywcem" sugerujące, że tam było 15 stopni bo to październik :)

0

@AnalizaTV nawet nie potrafisz zweryfikować czy coś jest oszczerstwem czy nie. Niesamowita umiejętność czytania ze zrozumieniem.

0

@aiven wiadomo było, że nie będą co roku walić po 3 trofea

0

@RC28 to był sarkazm którego nie zrozumiałeś :)

0

@malypuzon no bo taka jest prawda, wyciaga się wnioski i próbuje dalej

4

@PawkoFCB ludzie oglądają piłkę X czasu i nie rozumieją, że czasami są dołki w grze drużyn i nie da się wszystkiego wygrać, no litości xd

3

@Herbert było ponad 30 stopni :)
edit: dokładnie 34 i wilgotność 84%.
Dodatkowo widać, że nie oglądałeś meczu - były dwie przerwy na nawodnienie

0

@AnalizaTV i właśnie pokazałeś swoją znajomość piłki XD a i sprawdź sobie czym jest oszczerstwo w słowniku

1

@Pedryrodryges przede wszystkim przegraliśmy 2:1 nie strzelając dwóch setek, spokojnie to nie było 8:2 czy 4:0 jak parę lat wcześniej. Mamy cały sezon na poprawę. Real czy inne zespoły jak PSG rok temu potrafiły grać słabe początki żeby od stycznia-lutego wchodzić na beast mode i kosić najważniejsze trofea. Sezon dopiero się zaczął.

5

@FC33 mnie też to boli. Dziwi mnie też, że Lewy i Rashford nie strzelają.

0

@korwin345 myślę, że to nie jest kwestia rotacji. Flick wie co robi, po prostu nie mamy zawodników na granie ciagle tej samej 4 z tyłu. Mamy poważne braki - brak lewonożnego stopera i niepewnego w rozegraniu Araujo

0

każdy włącznie z Pedrim wymienia de Jonga jako wybitnego piłkarza, ale pseudo znawcy muszą swoje o nim pisać

0

@AnalizaTV każdy włącznie z Pedrim wymienia de Jonga jako wybitnego piłkarza, ale pseudo znawcy po nim jadą XD

0

@maj_lo romansuje? Chyba nie to słowo byku.
Poza tym uważam Pedriego za najlepszego piłkarza świata, więc siłą rzeczy musi być lepszy od Vitinhi

0

@sokot zobacz kto zaczął akcje na 2:1 i to w jakim stylu. Pedri jest lepszy, ale Vitinha to wielka klasa

8

@Qaz123 oczywiście, że jesteśmy PSG dwa razy wybijało piłkę z linii bramkowej

0

@RC28 my też mamy - Rapha, Casado, Fermin i Garcia

1

@Blugrn XD (znaki)

8

@PaulinhoPL pomyliłeś Tomaszewskiego z Kowalczykiem

0

@ninja81 a się obudziłeś po 4 miesiącach. I nie masz racji, to strona o Barcelonie oraz jej bezpośrednich rywalach (czyli także ich sytuacji). A bez Realu nie ma Barcy i odwrotnie

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 ale Katalończykami są niezależnie od tego :)

0

2:0 dla Katalonek? A Espanyol nie jest z Katalonii?

1

@DamianPSV ale co ma talent do Złotej Piłki?
Najlepszy indywidualnie piłkarz w sezonie powinien ją otrzymać, dlatego Messiemu nie należała się ZP w niektórych latach. Gdyby było jak piszesz, to dzisiaj Messi miałby 14 tych nagród za sam talent.

1

@Cules69 ale w czym ma się ogarnąć? Jedna i druga statystyka jest świetna, a Lewy ma 37 lat.

0

@Who_you_mam e tam, lekka nadwyżka kaloryczna przy tym pressingu nie zaszkodzi :)

0

@PietrasCoelho to zależy od tego czy Monaco go wykupi i czy Ansu będzie tam chciał zostać

0

@zenoowity co? Przecież wykończeniówka tego typu rzeczy jest na końcu. Widziałeś np jak się wchodzi na trybuny Bernabeu? Stadion ultranowy a wchodzisz po metalowych brzydkich schodach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?