PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mezocyklon87 no tak, sutener, kibol, oszust, przemocowiec, uzależniony od nikotyny takim stopniu, ze nie jest w stanie wytrzymać godziny - ALE PRZYNAJMNIEJ BY PRZYSZEDŁ DO TVN. Ale macie sprane berety
0
@faded nie zgadzam się. Co jezeli dostanie na poczatku sezonu kontuzję i nie wroci do polowy tego co robi teraz?
Co jezeli bedzie chcial podwyzki za 2 lata do 30-40 baniek? On ma 17 lat, moze byc pilkazem na 15 lat albo na 1 rok.
0
@Wizz777 nie no to wiadomo nie od dziś, że facet jest duzym dzieciakiem. Mowi o nim to jego nick na IG i to co mowil nt bycia kibicem Realu
0
@Mkowalll tzn, ja używam różnych ad blockerów, ale teraz odpaliłem na służbowym i się przeraziłem.
4
Reklamy zasłaniają 3/4 strony obecnie, nie da się czytać
1
Warto nadmienić, że AS zrobił tabelę bez VAR a nie tabelę na swoją interpretację bez błędów.
0
@Encore branie tego za manipulację to jednak przesada, bardziej półprawda.
0
Dawanie takiej pensji w tym momencie Yamalowi to takie samo ryzyko jak ściągnięcie jakiegos nieznanego piłkarza za 60-70 baniek
3
@Zaden ostatni wylew talentu sugeruje, że czekają tam jakieś jeszcze talenty.
5
Drugich miejsc życzę!
1
@ninja81 ponieważ?
5
@krystus48 żeby głupi mieli na co narzekać
2
@deku9305 u nas jeszcze nie strzelił.
1
@1LY0 wagon to odjechał, bo nie mieliśmy kasy na niego i Olmo
0
@Inko Wy - ludzie niesprzyjający Trzaskowskiemu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hasszz
1. Nie można oceniać piłkarza po tym jakie ma liczby w takim klubie jak Bilbao
2. Nico nie grał na MŚ, na ME zagrał niemal wszystkie bardzo dobre
3. Nico jest naturalnym lewy skrzydłowym i lepiej czuje się w małych przestrzeniach. Gdyby można było kupić go na raty jak Diaza, to nie byłoby dyskusji
2
@Sebaldek
Fermin to raczej wieczny rezerwowy. Gavi i Olmo mogą grać w pomocy wszędzie.
Torre raczej się pożegna z klubem tego lata
0
@KaammiilM1206 prawda jest taka, że jeżeli będą chcieli to i tak nas przebiją, bo hiszpanskie prawo podatkowe nie sprzyja najbogatszym
0
@Inko co to za porównanie. Wy naprawdę każde kłamstwo próbujecie przekuć na prawdę i na odwrót.
0
@baryn my nie możemy wracać do pisu a nie powielać bzdury załyszane z prawicowych mediów o "My nie możemy robic w 100% tego co Bruksela mam powie.".
I nie, nie ma takich planów. I mówię to jako osoba pracująca w KPRMie w BSE
3
@A4ron nie no chore. Potencjany PREZYDENT kraju bije si w ustawkach, jako dorosły człowiek, jest otoczony bandytami i przestępcami i uważacie, że to jest ok?
Najważniejsza osoba w kraju o przeszłości semiprzestępczej i patusiarskiej a wy się zastanawiacie czy to jest "moralne" X kurwa D
0
@Hasszz to nie jest martwienie się o nieswoje pieniądze tylko o klub, który jest i tak na skraju
0
@KaammiilM1206
Tylko on ma 17 lat, potencjalnie może być problem z tym, że dostanie kontuzji jak Fati i skończymy z kolejnym obciążeniem płac. Zresztą uważam, ze powinien zaczynać z pułapu 6mil jak Pedri.
1
@escarabajo Jeżeli Xabi poprawi go w obronie, to myślę, że może.
0
@escarabajo Zubimendi przejdzie do Arsenalu, więc trudno określić.
Marca wskazuje Hugo Larssona z Eintrachtu, Éderson z Atalanty też ma być w kręgu zainteresowań.
Ja jakbym był Perezem to bym celował w Nico Paza (choć to podobna charakterystyka co Wirtz) z Como i albo MacAllistera
0
@escarabajo tak, ale mi chodzi o to, że o innym profilu niż Wirtz, bo on nie jest typowym rozgrywajacym jak był Kroos.
0
@escarabajo jak już ogarną obronę, to oni potrzebują jakiegoś pomocnika, który rozgrywa. Ceballos nie jest na tyle pewny.
Mówi się w kontekście LO o Miguelu Gutierrezie i Carrerasie. No i to jest niesamowite wzmocnienie. Ale raczej Fran Garcia do odpalenia
0
@SnieguPlock oni są przecież badani co parę meczów. Messi i Neymar już narzekali, że chodzą co mecze na kontrole
9
Fort ma nadal tylko 18 lat. WIem, ze Lamine i Cubarsi wplywaja na ocene, ale to wciaz bardzo mlody pilkarz. Ma jeszcze czas