PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kaamil1910 daj mi jedną rzecz, którą daje Araujo a nie da nam Tah.
0
@DonAndres*8 ja akurat uważam, że nasze ustawienie jest dobre. Nam zabrakło Lewego (w formie) w walce na środku i silnego obrońcy. Pomoc w Barcelonie nie musi być silna
1
@Rupert_Haubica po części tak. Ale ma na ławce Flicka, był Lewy i kapitan Araujo. I nikt mu nie powiedział że spokój, trzymamy piłę?
0
@Greenalley Sommer wyjął strzały Yamala, które dla połowy bramkarzy byłby golami - w obu meczach
1
@davidek1997 Sommer wyciągał właśnie tap in Garcii. Tu nie chodzi o to, że Szczęsny zawinił (poza bramą nr 3 w pierwszym meczu) tylko o to, że w porównaniu do Sommera nie dał nic ekstra
5
@trolownik niestety nie pomógł tak jak Sommer
2
@Ronaldinho10theking gra się do gwizdka. Prawda jest taka że przy bramce na 3:3 Araujo zawiódł
2
@Ronaldinho10theking no jak, przecież Araujo zawalił dwie bramy
1
@Hawajski89 De Jong akurat jest po Pedrim naszym najlepszym pomocnikiem
0
@tomas84 Martin to dwie bramki nam wypracował
0
@damiantyszka klasyk nie jest o pietruszkę
0
@nedreV dla mnie ręka też powinna być odgwizdana
0
bardzo ciekawe wypowiedzi, takie zakulisowe
0
@Tarnowitz Yamal nie ma zmiennika i nikogo do rotacji.
0
Barcelona powinna wypożyczyć Anthonego z Man Utd za rok.
3
@Roobo nagonka na MAtSa jest jedna z najbardziej przykrych rzeczy, która się przewija przez naszych "kibiców".
0
@CATALUNYA1308 nie patrz na piłkarzy przez pryzmat narodowości. Wojtek zawalił jedną w klasyku, z Celtą i z Interem dwie. Na szczęscie był spalony
1
@Ramon_Villaverde za co przeprosił i się do tego przynzał. Następnie poczytaj jakie na jego koncertach w stosunku do reszty są przygotowane systemy bo to się nie powtórzyło.
0
@Mlodygavi33332 tyle co poprzednie kolekcjonerskie
7
bardzo cieszę się, że on a nie Swift
1
@czarny20 to byś raczej przegrał, bo by ją wyczyścili zanim by się złożyła do strzału
0
@korn234 to znaczy, że nie daje ciągłości i systematyczności podczas całego meczu lub więcej niż 1-2 mecze z rzędu.
1
@xavi890 grają w Niedzielę z Romą
0
@VinDiesel ale faulować na czerwo nie musiał :)
0
@Barca_Big_Moment nie no odlecieliście I to konkretnie. Nagle zapomnieliście jak grał z minimalnie lepszymi rywalami i w Brighton. To nie jest zawodnik na swoją pensję, numer. Przede wszystkim zdrowie mu nie pozwolili
0
@Trojanek23 nie podważam nigdzie jego udziału, ba uważam go za najlepszego piłkarza w historii tego sportu.
2
@Herbert dodatkowo facet ciagnął podczas pandemii klub finansowo w dół, do tego wiele osób między wierszami mówiło, że miał wpływ na zbyt wiele rzeczy
4
@Wojtazsoo redaktor źle zrouzmiał przyśpiewkę. Oni Real obrażają "jesteście tylko gównianą Barceloną" - w rozumieniu, "jesteście gorszą Barcą".
3
@Rastafarnianin bo tak jest
1
@dzefrej234 redaktor źle zrouzmiał przyśpiewkę. Oni Real obrażają "jesteście tylko gównianą Barceloną" - w rozumieniu, "jesteście gorszą Barcą".