1

@kaamil1910 daj mi jedną rzecz, którą daje Araujo a nie da nam Tah.

0

@DonAndres*8 ja akurat uważam, że nasze ustawienie jest dobre. Nam zabrakło Lewego (w formie) w walce na środku i silnego obrońcy. Pomoc w Barcelonie nie musi być silna

1

@Rupert_Haubica po części tak. Ale ma na ławce Flicka, był Lewy i kapitan Araujo. I nikt mu nie powiedział że spokój, trzymamy piłę?

0

@Greenalley Sommer wyjął strzały Yamala, które dla połowy bramkarzy byłby golami - w obu meczach

1

@davidek1997 Sommer wyciągał właśnie tap in Garcii. Tu nie chodzi o to, że Szczęsny zawinił (poza bramą nr 3 w pierwszym meczu) tylko o to, że w porównaniu do Sommera nie dał nic ekstra

5

@trolownik niestety nie pomógł tak jak Sommer

2

@Ronaldinho10theking gra się do gwizdka. Prawda jest taka że przy bramce na 3:3 Araujo zawiódł

2

@Ronaldinho10theking no jak, przecież Araujo zawalił dwie bramy

1

@Hawajski89 De Jong akurat jest po Pedrim naszym najlepszym pomocnikiem

0

@tomas84 Martin to dwie bramki nam wypracował

0

@damiantyszka klasyk nie jest o pietruszkę

0

@nedreV dla mnie ręka też powinna być odgwizdana

0

bardzo ciekawe wypowiedzi, takie zakulisowe

0

@Tarnowitz Yamal nie ma zmiennika i nikogo do rotacji.

0

Barcelona powinna wypożyczyć Anthonego z Man Utd za rok.

3

@Roobo nagonka na MAtSa jest jedna z najbardziej przykrych rzeczy, która się przewija przez naszych "kibiców".

0

@CATALUNYA1308 nie patrz na piłkarzy przez pryzmat narodowości. Wojtek zawalił jedną w klasyku, z Celtą i z Interem dwie. Na szczęscie był spalony

1

@Ramon_Villaverde za co przeprosił i się do tego przynzał. Następnie poczytaj jakie na jego koncertach w stosunku do reszty są przygotowane systemy bo to się nie powtórzyło.

0

@Mlodygavi33332 tyle co poprzednie kolekcjonerskie

7

bardzo cieszę się, że on a nie Swift

1

@czarny20 to byś raczej przegrał, bo by ją wyczyścili zanim by się złożyła do strzału

0

@korn234 to znaczy, że nie daje ciągłości i systematyczności podczas całego meczu lub więcej niż 1-2 mecze z rzędu.

1

@xavi890 grają w Niedzielę z Romą

0

@VinDiesel ale faulować na czerwo nie musiał :)

0

@Barca_Big_Moment nie no odlecieliście I to konkretnie. Nagle zapomnieliście jak grał z minimalnie lepszymi rywalami i w Brighton. To nie jest zawodnik na swoją pensję, numer. Przede wszystkim zdrowie mu nie pozwolili

0

@Trojanek23 nie podważam nigdzie jego udziału, ba uważam go za najlepszego piłkarza w historii tego sportu.

2

@Herbert dodatkowo facet ciagnął podczas pandemii klub finansowo w dół, do tego wiele osób między wierszami mówiło, że miał wpływ na zbyt wiele rzeczy

4

@Wojtazsoo redaktor źle zrouzmiał przyśpiewkę. Oni Real obrażają "jesteście tylko gównianą Barceloną" - w rozumieniu, "jesteście gorszą Barcą".

3

@Rastafarnianin bo tak jest

1

@dzefrej234 redaktor źle zrouzmiał przyśpiewkę. Oni Real obrażają "jesteście tylko gównianą Barceloną" - w rozumieniu, "jesteście gorszą Barcą".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?