PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PJ777 ale ten lament to jest żenada jakaś
1
@maximo to prawda, ale nie wiadomo jaki ma dalszy plan na mecz. Póki co trzeba zaufać
1
Szczekacie, że zła decyzja o zmianie i przegrany mecz po 40 sekundach od zmiany XD
0
@damcio24 nie zesraj się, w 30 minucie i przed rewanżem
1
takie mecze Martina napawają optymizmem co do ew. sprzedaży i zarobku
1
@tadzik447 nope, mam na myśli ten przereklamowany sport, który uprawia 200 osób na świecie
2
@Deeespacito siemie lniane, nifuroksazyd a przed wyjściem stoperan i dasz radę do następnego ranka. Mówi to osoba z jelitówkami przewlekłymi od 20 lat
0
@Transu96 myślisz, że Andreas by się na to godził?
4
@AduŚ07 życie bez skoków jest ogólnie lepsze
2
@Pawel500 nie, ale po pierwsze Roque to była głupia odpowiedź na Endricka. Już w Brazylii zwracano uwagę na to, że jest surowy technicznie. Dziennikarze traktowali go już jak produkt europejski i te głosy były bardzo częste jeszcze przed transferem.
Po drugie Endrick jest bardzo źle wprowadzany, siedzi po kilka meczów z rzędu na ławce, nawet jeżeli gra dobrze. To sami Guler. Real źle wprowadza młodych piłkarzy i to nie jest tajemnica.
Po trzecie - Roque to słaby charakter, jego wypowiedzi po odejściu do Betisu i zachowanie na boisku tylko to potwierdziły. Od pierwszych minut w Barcelonie nie widziałem w nim potencjału.
A różnica w Brazylii jest kolosalna, to poziom max 2 ligi hiszpańskiej.
0
@Pawel500 byku trochę nie wiesz co piszesz
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie wydaliśmy więcej
4
@Rupert_Haubica to tak nie działa. Podjęli ryzyko, nie sprawdził się. To nie jest duża strata
0
@paquito88 z Benficą piłkarz z Lizbony się ratował przed zderzeniem. Nie zawsze chodzi o brutalne wejście. Szczęsny się przeliczył i wykasowałby piłkarza. Zasłużona jedenastka.
Z Yamalem mam poczucie, że szukał karnego i że spokojnie by się utrzymał na nogach. Takie jest moje zdanie
6
@Lewangoooolsky ja uważam, że niepotrzebnie wprowadził obu zawodników typu chaos czyli Gavi i Fermin. Casado i Pedri powinni byli kończyć ten mecz w pomocy tak naprawdę
5
@Values bez przesady, to już nie jest Atleti sprzed dekady
2
@Mitch_Atleta takie proste stwierdzenie a tak trudno niektórym zrozumieć
2
@paquito88 moim zdaniem za miękko
8
Najgorsi to są tutaj "kibice" plujący na swój klub i piłkarzy.
Jedziemy na Metropolitano z nimi i tyle
0
@czarnyMS co? Nie
0
@mariuszxc pierwsza bramka to na konto Wojtka
0
@filipo2002 przestańcie się ośmieszać już z tym tekstem
0
@Michas_13 jak to jest nie trafić żadnego z wniosków?
0
@Barcatroll bo Garcia grał ostatnio bardzo dobrze. Tutaj zejście Pedriego i Fermina jest problemem a nie brak Araujo
0
@BISHBASHBOSH trudna sytuacja, na biegu i obrońcą na plecach
2
@Elvisek Frenkie to hamulcowy? To on tracił każdą piłkę czy Fermin z Gavim?
0
@MajkiYB ale się zesrales
0
@sondisonda to prawda xd
0
@HugoZraszacz to nie kwestia braku Pedriego, tylko wprowadzenie Fermina tym razem
0
@TroY_PL dziwne te wprowadzenie Fermina zamiast Casado