2

@PJ777 ale ten lament to jest żenada jakaś

1

@maximo to prawda, ale nie wiadomo jaki ma dalszy plan na mecz. Póki co trzeba zaufać

1

Szczekacie, że zła decyzja o zmianie i przegrany mecz po 40 sekundach od zmiany XD

0

@damcio24 nie zesraj się, w 30 minucie i przed rewanżem

1

takie mecze Martina napawają optymizmem co do ew. sprzedaży i zarobku

1

@tadzik447 nope, mam na myśli ten przereklamowany sport, który uprawia 200 osób na świecie

2

@Deeespacito siemie lniane, nifuroksazyd a przed wyjściem stoperan i dasz radę do następnego ranka. Mówi to osoba z jelitówkami przewlekłymi od 20 lat

0

@Transu96 myślisz, że Andreas by się na to godził?

4

@AduŚ07 życie bez skoków jest ogólnie lepsze

2

@Pawel500 nie, ale po pierwsze Roque to była głupia odpowiedź na Endricka. Już w Brazylii zwracano uwagę na to, że jest surowy technicznie. Dziennikarze traktowali go już jak produkt europejski i te głosy były bardzo częste jeszcze przed transferem.
Po drugie Endrick jest bardzo źle wprowadzany, siedzi po kilka meczów z rzędu na ławce, nawet jeżeli gra dobrze. To sami Guler. Real źle wprowadza młodych piłkarzy i to nie jest tajemnica.
Po trzecie - Roque to słaby charakter, jego wypowiedzi po odejściu do Betisu i zachowanie na boisku tylko to potwierdziły. Od pierwszych minut w Barcelonie nie widziałem w nim potencjału.

A różnica w Brazylii jest kolosalna, to poziom max 2 ligi hiszpańskiej.

0

@Pawel500 byku trochę nie wiesz co piszesz

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie wydaliśmy więcej

4

@Rupert_Haubica to tak nie działa. Podjęli ryzyko, nie sprawdził się. To nie jest duża strata

0

@paquito88 z Benficą piłkarz z Lizbony się ratował przed zderzeniem. Nie zawsze chodzi o brutalne wejście. Szczęsny się przeliczył i wykasowałby piłkarza. Zasłużona jedenastka.

Z Yamalem mam poczucie, że szukał karnego i że spokojnie by się utrzymał na nogach. Takie jest moje zdanie

6

@Lewangoooolsky ja uważam, że niepotrzebnie wprowadził obu zawodników typu chaos czyli Gavi i Fermin. Casado i Pedri powinni byli kończyć ten mecz w pomocy tak naprawdę

5

@Values bez przesady, to już nie jest Atleti sprzed dekady

2

@Mitch_Atleta takie proste stwierdzenie a tak trudno niektórym zrozumieć

2

@paquito88 moim zdaniem za miękko

8

Najgorsi to są tutaj "kibice" plujący na swój klub i piłkarzy.
Jedziemy na Metropolitano z nimi i tyle

0

@czarnyMS co? Nie

0

@mariuszxc pierwsza bramka to na konto Wojtka

0

@filipo2002 przestańcie się ośmieszać już z tym tekstem

0

@Michas_13 jak to jest nie trafić żadnego z wniosków?

0

@Barcatroll bo Garcia grał ostatnio bardzo dobrze. Tutaj zejście Pedriego i Fermina jest problemem a nie brak Araujo

0

@BISHBASHBOSH trudna sytuacja, na biegu i obrońcą na plecach

2

@Elvisek Frenkie to hamulcowy? To on tracił każdą piłkę czy Fermin z Gavim?

0

@MajkiYB ale się zesrales

0

@sondisonda to prawda xd

0

@HugoZraszacz to nie kwestia braku Pedriego, tylko wprowadzenie Fermina tym razem

0

@TroY_PL dziwne te wprowadzenie Fermina zamiast Casado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?