0

@DonPancio to nie jest przypadek, że Laporta po raz kolejny wyciąga ten klub z bagna

0

@Seba41 wróciliśmy do zasady 1:1, więc nie trzeba

5

@bebeto77 jak widać na Twoim przykładzie dalej "kibice" nie rozumieją sytuacji klubu

3

@okiemtypera_lucaxx95 wszystko odbyło się zgodnie z zasadami.

0

@Filipem Mendes pewnie jeszcze liczy na 1 transfer CR żeby go do końca wydoić

3

@Tridente2015 no tak, uważam, że jak na spadkowicza i drużynę top 3 ligi to "żadna" różnica.

0

@Tridente2015 no ostatni zespół PL dostał ponad 100mln funtów

1

@normasubiektywna a dlaczego nie będzie? skąd wiesz jakie będzie nowe Camp Nou?

0

@Krzeczo w tym sezonie tak samo jak nas ich prześladują kontuzje. Bardziej boję się teraz Atleti

0

@LeoMessiiBarcaPepa moim zdaniem ten kryzys w styczniu przeminie, bo teraz mamy wyraźnie przemęczonych piłkarzy z tyłu. Casado, Kounde, Cubarsi i Martinez grają wszystko i za dużo

0

@sepek no Martinez i Cubarsi nie mają siły

0

@Piotr777 połowa tych wniosków jest wyciągnięta z dupy

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie gramy najgorszej piłki
@Krzeczo potencjalnie to 1 pkt do Realu i 3 do Atleti, to nie jest przewaga, której nie da się nadrobić. Tym bardziej, że Atleti lubi się zacząć dusić w lutym

0

@Barcelonista94 z Celtic było 2:1

0

@Wieniutek napisałem wyżej stosunek punktowy, w przypadku, gdy rywale zdobędą punkty za zaległe meczde. 1 i 3 pkt straty to nie jest tak źle. Nie ma co płakać

0

@Wieniutek potencjalnie 1 punkt straty do Realu i 3 do Atletico, dajcie spokój

4

@Marecki3003 2. Miejsce w UCL, potencjalnie 1 punkt straty do Realu i 3 do Atletico - "żadnych oczekiwań co do tego sezonu już" XDDD jesteście tragicznymi kibicami

1

@ali3gator "polityka graniczna" nie ma z tym żadnego związku

1

@antimadridista76 a czyli typowy ból dupska bo nie chwali Twojej drużyny XD ale czego spodziewać się po kimś z takim nickiem

0

@Almighty no nie jedyne.
Pressing osłabł, brak dokładności w wyprowadzeniu piłki, mamy problem z długimi zagraniami w ataku, mało je wykorzystują w porównaniu do meczów z Bayernem i Realem

0

@Tibu Ćwiąkała może nie ma takiego "frywolnego" jak Święcicki sposobu wypowiadania słów, za to nie leje wody. Obu lubię jako twórców i komentatorów. Pan Ćwiąkała jest bardziej zwięzły, pluje faktami, statystykami i jest w 100% profesjonalny. Święcicki idzie bardziej w porównania literackie, analogie i felietonistykę. Każdy ma swój gust.

0

@davidek1997 nie rozumiesz za bardzo, że w piłce nożnej jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Już pomijam, że jest coś takiego jak forma. A co do "wtop" to redaktor Ćwiąkała chyba jako jedyny bronił Barcę po porażkach z Osasuną i Monaco

0

@antimadridista76 przecież setki razy mówił o tym, że nie jest kibicem Realu. Kilka razy po Los Blancos się przejechał, w filmach i na wizji. Do tego sam jest kibicem Man Utd. Nie róbmy syndromu oblężonej twierdzy

1

@DAM1ANOo dlaczego nie da się go słuchać?

3

@Matt_i1992 Tu nie razi samo zwrócenie uwagi na błąd, tylko jego sposób

0

@robsons23 XD bo Wy wiecie jaki on jest dla swoich piłkarzy XD

3

@kondi21 Zakwalikowano to jako uraz głowy

0

@QuentinTarantino :)))))))))))))))

1

@ini_barca ale te słabsze drużyny mogą się pokazać, zagrać z najlepszymi, dostać kasę i promować młode talenty.

0

Nowy format - spoko. Ilość meczy - nie spoko. 6 meczów spokojnie by wystarczyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?