PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TowarEK transfer Neymara pokazał, że jak masz cracka, to się go nie sprzedaje za żadną kwotę
0
@Rifek Pique zaczynał w Barcelonie.
0
@BORO_12 kończy mu się kontrakt
1
@karol130197 jest idiotyczny w swojej treści. I tak ta drużyna jest na końcu tabeli, w regionie zginęło prawie 100 osób a oni mają zastanawiać się nad śmiesznym meczykiem do rozegrania? Puknij się w głowę
1
@pawcio1989 rok temu pisaliście, że ta kadra to zbieranina i że nie mamy dobrych piłkarzy XD
0
@Coutinho007 nie powiedziałem, że nie istnieją
9
@Borneo jakim cudem można aż rak przekręcić te nazwiska?
0
@Barcaa12 ta, szczególnie by pressing stosował
0
@nelson25 cieszę się, że gra lepiej. Aczkolwiek wiedziałem, że jest marnowany u Xaviego na pozycji szeroko grającego prawego skrzydłowego w Barcelonie
0
@KrwawiaceoczyVEB kabarecik
2
@bielnikk na pierwszy skład moim zdaniem dalej ma za duże braki. Ale jest bardzo wartościowy, kiedy drużyna ma korzystny wynik.
1
@Elvisek oj chyba komuś FIFA wjechała za mocno.
1
@Kapitan9 XD Jakbyś napisał Raphinia, Casado czy Pedri to ok, mógłbym się jeszcze zastanawiać
9
@michalgajdek jednak wygodniej jest przeczytać, więc jakaś transkrypcja by się przydała
6
@Arasz gdyby nie obrona Sevilli byłoby 20-0
0
Oczywiście nie porównuję, ale to samo mówili, że awangardowe, że dziwne w czasach Picasso (jego pcozątkach) i innych malarzy, którzy łamali schematy. Mnie się ten plakat nie podoba, ale też nie ma co przykładać do niego większej uwagi.
2
@FATTOMY pewnie gdyby nie był aż takim fanatykiem, lepiej by sobie poradził. Ale nie mam mu za złe, jest wielki
0
@xavi890 ta a zaraz Sevilla, Real i Bayern, ale wiadomo Liga Narodów najważniejsza
27
@korn234 XDDDD odklejka
0
@BatistutaGOL tak
9
Szkoda, że serio Bułki nie ma na tej liście
2
@David_Martin bo Casado pewnie nie był gotowy. Rok to bardzo dużo w takim wieku
0
@JohnnySilverhand tego nie napisałem
2
@tristan87 biegali też mniej i na zupełnie innej wydajności
2
@Rifek Wiele razy wypowiadał się za niepodległością
0
@MagdJanko no z Villarreal nie prowadził tak dobrze
0
@Lisek odroczył, a mógł ją rozłożyć na więcej lat. Jak np Dembele, Lenglet wcześniej
0
A prawda jest, że dostajesz pensję za 3 piłkarzy światowej klasy i nie chciałeś ani odejść ani zmniejszyć pensji?
0
@kejdzi No jeszcze czego XD
0
Komentarz usunięty