1

@TowarEK transfer Neymara pokazał, że jak masz cracka, to się go nie sprzedaje za żadną kwotę

0

@Rifek Pique zaczynał w Barcelonie.

0

@BORO_12 kończy mu się kontrakt

1

@karol130197 jest idiotyczny w swojej treści. I tak ta drużyna jest na końcu tabeli, w regionie zginęło prawie 100 osób a oni mają zastanawiać się nad śmiesznym meczykiem do rozegrania? Puknij się w głowę

1

@pawcio1989 rok temu pisaliście, że ta kadra to zbieranina i że nie mamy dobrych piłkarzy XD

0

@Coutinho007 nie powiedziałem, że nie istnieją

9

@Borneo jakim cudem można aż rak przekręcić te nazwiska?

0

@Barcaa12 ta, szczególnie by pressing stosował

0

@nelson25 cieszę się, że gra lepiej. Aczkolwiek wiedziałem, że jest marnowany u Xaviego na pozycji szeroko grającego prawego skrzydłowego w Barcelonie

0

@KrwawiaceoczyVEB kabarecik

2

@bielnikk na pierwszy skład moim zdaniem dalej ma za duże braki. Ale jest bardzo wartościowy, kiedy drużyna ma korzystny wynik.

1

@Elvisek oj chyba komuś FIFA wjechała za mocno.

1

@Kapitan9 XD Jakbyś napisał Raphinia, Casado czy Pedri to ok, mógłbym się jeszcze zastanawiać

9

@michalgajdek jednak wygodniej jest przeczytać, więc jakaś transkrypcja by się przydała

6

@Arasz gdyby nie obrona Sevilli byłoby 20-0

0

Oczywiście nie porównuję, ale to samo mówili, że awangardowe, że dziwne w czasach Picasso (jego pcozątkach) i innych malarzy, którzy łamali schematy. Mnie się ten plakat nie podoba, ale też nie ma co przykładać do niego większej uwagi.

2

@FATTOMY pewnie gdyby nie był aż takim fanatykiem, lepiej by sobie poradził. Ale nie mam mu za złe, jest wielki

0

@xavi890 ta a zaraz Sevilla, Real i Bayern, ale wiadomo Liga Narodów najważniejsza

27

@korn234 XDDDD odklejka

0

9

Szkoda, że serio Bułki nie ma na tej liście

2

@David_Martin bo Casado pewnie nie był gotowy. Rok to bardzo dużo w takim wieku

0

@JohnnySilverhand tego nie napisałem

2

@tristan87 biegali też mniej i na zupełnie innej wydajności

2

@Rifek Wiele razy wypowiadał się za niepodległością

0

@MagdJanko no z Villarreal nie prowadził tak dobrze

0

@Lisek odroczył, a mógł ją rozłożyć na więcej lat. Jak np Dembele, Lenglet wcześniej

0

A prawda jest, że dostajesz pensję za 3 piłkarzy światowej klasy i nie chciałeś ani odejść ani zmniejszyć pensji?

0

@kejdzi No jeszcze czego XD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?