PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender to fajne pojęcie o piłce widzę
5
@Bobert_Kubicki nie musi reazygnować z pieniędzy z Juve. Skąd w ogóle bierzesz te bzdury?
0
@jacob345 Wojtek nie umie grać nogami, nie da rady w Barcelonie
4
@Gacek5 my wygraliśmy z Rayo 2:1
0
@LatajacyHolender a mistrzostwo samo się zdobyło?
0
@mildan1704 przecież zagrał dobry mecz. Jako jedyny pilki pod nogi nie podawał przeciwnikom
2
@novy1899 w jaki sposób niby Cwiakala jest stronniczy?
1
@szczurzysyn ale bzdura XD
1
@szczurzysyn trudno żeby z najlepiej biegającą drużyną Ligue 1 z poprzedniego sezonu dorównali w 10. Debilny komentarz
3
@robaqxcore91 już się zaczyna płacz niedzielnych kibiców
3
@*Ronaldinho_88* ok boomer
0
@tbas no właśnie dokładnie to, co napisałem jest w tekście
2
@tbas on nie powiedział, że to był błąd, tylko, że wytyczne się zmieniają, ale on by takie karne gwizdał
7
@on1977 w czym są?
4
@RC28 XDDDDDD tak już się wypalił
2
Wkradła się literówka w trzecim akapicie -> "Raphinha jest wodzą Hansiego Flicka"
2
@visca_josef taka Girona po dobrym sezonie i awansie do LM zyskała z 54mln do 91mln zwiększenie limitu.
2
@visca_josef im masz więcej sezonów na plusie. Chodzi o to, że Liga ustala wyższe limity, jeżeli nie grozi Ci ryzyko upadku, czyli:
Nie masz wyższych strat niż przychodów
Nie wydajesz więcej na pensje niż masz w limicie
Nie masz długów
Jeżeli masz któreś z tych problemów, La Liga zmniejsza limit, w ramach którego możesz podpisywać nowe kontrakty, abyś w domyśle nie mógł wydawać więcej pieniędzy niż rok wcześniej.
0
@ferdas_rawa przy braku zasady 1:1 nie można wydać 100% zysków na wynagrodzenia i transfery
0
@Janas11224 my mieliśmy -144 niedawno
0
@Troc w teorii tak
0
@PeterMaro to granica maksymalnej sumy płac w klubie. O różnicę w stosunku do lutego 2024 można podpisać zawodnika (oczywiście wliczając amortyzację)
2
@visca_josef sprzedają piłkarzy, nie mieli długów, zawodnicy nie mają kontraktów jak De Jong, Fati czy Lenglet - nieadekwatnych do umiejętności. Do tego odeszli piłkarze jak Kroos, Nacho.
Przede wszystkim nie kończyli sezonów na minusie a kasa za co najmniej półfinały LM wpada im od prawie dekady.
4
@ricardo0705 zupełnie tak nie wygląda życie piłkarza, ale ok XD
0
@Pawlak1992 no i Dembele był tyle wart 20+ asyst, młody piłkarz, który zjadł i wysrał Bundesligę. Do tego nie miał kontuzji. 30 baniek to był wtedy warty Andre Gomes
0
@Pawlak1992 on na pewno był wtedy warty koło 80, także sugerowanie się Transfermarktem to błąd
0
@bartoszek Ter Stegen tez ma auta i metrem jeździ XD
0
@bartoszek akurat on pewnie jeździ
0
@JJ77 otóż nie. Jest to cytat z "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Nawet tego nie potrafisz sprawdzić. I nie jest to "apel, aby zaprzestać czegoś, co przynosi wstyd lub kompromituje osobę działającą".
Kmicic wypowiadając te słowa prosił, aby to jemu – wypowiadającemu je – przeciwnik zaoszczędził wstydu i zakończył upokarzanie go nawet za cenę ostatecznej przegranej. Zatem błędem jest zwracanie się tymi słowami do kogoś z intencją, aby przestał się sam kompromitować i sam zakończył sytuację, w której stoi na straconej pozycji, gdyż popełnia liczne, oczywiste błędy. Frazeologizm ten nie oznacza „przestań się kompromitować”, lecz „oszczędź mi dalszych upokorzeń i pozwól wyjść z honorem z ośmieszającej mnie sytuacji.
0
@pax tak tak ja wiem, to był tylko przykład