1

@DonPancio lepiej grać mniej moim zdaniem i czekać na wyniki baraży niż kolejne dwa mecze rozgrywać

2

@masik86 też. Do tego Henry, Yaya Toure, Keita, Adriano

1

Pique, Mascherano, Dani Alves, Ronaldinho, Ter Stegen, Alba, Pedri, Neymar, Suarez i Araujo to na szybko lepsze transfery.

0

@rafal3030 były mecze z Napoli czy Valencią, które nam wygrywał. Z Realem w tym sezonie odmienił gre. Ale fakt, ten zawodnik nie nadaje sie do Barcy

1

@damcio24 no tak, bo "Barca Messiego" nie przegrywała w ten sposób XD

1

@Kapitan9 No i wszystko jasne, bardzo krótkowzroczne myślenie. A i Real zapłacił prowizji prawie 160, nie 120 :)

2

@GREGRTS bez przesady, jeden błąd to nie gra z sędzią

1

@Kapitan9 pewnie kluby, które muszą mimo wszystko zapłacić. Twoim tokiem myślenia to pewnie Mbappe przyszedł za free do Realu?

0

@Criss18Barca ja właśnie w FM 2020 lecę sezon 2065/66 XD

0

@ali3gator Xavi dał 15 wychowankom szansę, więc akurat to jest oczywiste, że nie był gotowy na grę. Nieważne czy to mentalnie czy fizycznie czy technicznie

0

@PJ777 zgadzam się z tym. Fermin nie zanosi się na once de gala, ale właśnie na miejsce 12-13

0

@Wiktor91 nie ma żadnej korelacji między sposobem ubioru poza pracą a jakością wykonywanej pracy.

0

@visca_josef z tym, że nigdy nie zawodzi to bez przesady XD w tym sezonie faktycznie jest wybitny, ale no w poprzednich nie był najpewniejszym punktem

0

@JoeSatriani tak, wygląd ma wpływ na grę XDDD

0

@Alo_Vi jasne, że tak. Chodziło mi o to, że taki transfer pokazuje jakie obłagane może mieć skutki

0

@PJ777 w Logrońes na wypożyczeniu zagrał cały sezon na skrzydle. Tak czy siak powinien dać więcej na tle Sociedad

2

@DonJuanMarquez nie ma takiego zdjęcia, które wskazuje spalonego. Nawet wizualizacja VAR tego nie robi

0

@PJ777 brakowało nam nie tyle Yamala, co po prostu dobrego skrzydłowego na zmianę. Fermin też pokazuje, że nie ma potencjału na nic więcej niż bycie zadaniowcem

20

@Kubsoleon w ogóle Cubarsi jest bardzo niedoceniany, a to skala talentu na poziomie Yamala, tylko, że w obronie

1

@BARCA1899Messi Rejinders nie będzie niskobudżetową opcją

0

@Pawlak1992 bo zapewne nie prezentował wtedy odpowiedniego poziomu

0

@MesQueUnClub_87 nie napisałem nigdzie, że on go gdzieś "stworzył". Dał mu debiut. Jeżeli byłby wtedy na odpowiednim poziomie to by grał. Nie ma ku temu podstaw, żeby uważać, że Xavi nie wie komu dać szansę, bo stawiał na młodych

0

@Pawlak1992 jeżeli patrzymy na ilość, to nie. Bo Koeman dał jeszcze Moribę chociażby. Ale jeżeli porównujemy tutaj na ilość to nie ma o czym gadać, bo to absolutnie nie ma sensu merytorycznego

Edit
Debiutanci Xaviego:
Ilias Akhomach, Ferran Jutglà, Alvaro Sanz, Estanis Pedrola, Mika Mármol, Iñaki Peña, Marc Casadó, Chadi Riad, Ángel Alarcón, Aleix Garrido, Lamine Yamal, Fermín López, Marc Guiu, Pau Cubarsi i Héctor Fort

0

@AndreSantos nie wiadomo na jakim poziomie był Casado rok temu. Za Xaviego debiutował, co też warto zaznaczyć. Do tego Rapha miał w tamtym momencie Dembele do walki o skład.
Ja nie mówię, że Xavi był świetnym trenerem, ale pierwszy sezon był naprawdę niezły, z pressingiem, Xavinietą po 4-0 itd. W kolejnych latach wyszedł brak doświadczenia, ale podstawy stworzył. Flick nie pracował od 0.
@Pawlak1992 Xavi - Yamal, Cubarsi, Fort, Balde i debiut Casado.

0

@MesQueUnClub_87 nie wiem czy to brak zrozumienia tej konkretnej wypowiedzi czy po prostu ogólny problem z czytaniem ze zrozumieniem?

0

@dariooo jednak kibice Barcelony są naprawdę tak wierni jak ostatni mecz

2

@Pawlak1992 dziwny tok myślenia. Xavi stworzył podstawy, miał udział w transferach piłkarzy, którzy są teraz gwiazdami.
Nie można też mówić, że Xavi nic dobrego nie zrobił dla drużyny, bo to już kpina

1

Na pewno jest nam potrzebny zawodnik o takim profilu. Bo Pau Victor ma problem z wejściem na poziom LL, a Fati i Ferran są po prostu średniakami

0

@ferdas_rawa Baena to profil i pozycja Olmo. Tam jeszcze jest Fermin i Torre. Jestem wielkim fanem Alexa, ale póki w klubie jest Torre i De Jong to nie ma miejsca na kolejnego pomocnika

14

@jamesbond6 jak dodasz Olmo to w sumie tak XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?