PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck w Brazylii sezon kończy się zimą, więc dobrze, że przyszedł do nas w styczniu.
0
@Hasszz 10 mln to ryzyko, które czasami się podejmuje. To nie był transfer nastawiony na zysk
0
@Andi18 Alemany to dobry księgowy, ale on szukał zawodników za darmo, którzy niekoniecznie pasowali do zespołu.
0
@Seba41 rzadko który transfer się zwarca
7
@gaq już bez przesady, Ferran zamknął wynik meczu i zapewnił 3pkt. 1:0 bardzo łatwo stracić
0
@Benz Roma to trochę cherrypicking
2
@Losiex przecież nas eliminowały: Zwycięski Liverpool, Bayern. PSG z Mbappe, finałowe Atleti itd. Nie wiem skąd te przekonanie
0
@TowarEK to zawsze zależy od tego do czego się je podaje. Ludzie nie potrafią korzystać z danych i podciągają je pod tezy zamiast robić na odwrót
0
@TowarEK no to nie jest dziwne, patrząc ze pierwszy mecz przegrała a teraz była na 2. miejscu w tabeli
3
@Faro został zapytany to odpowiedział. Te słynne obrabianie dupy czy obgadywanie to mentalny wymysł ze szkoły i tyle XD
1
@neymar77 Lewy dostał 3
0
@Carlosss ale oni ten budżet nie mają z dupy wyznaczony na tak niski
1
Niesamowite, chłopak ma 19 lat i żadnego meczu w piłce seniorskiej. I tu wchodzą Pau i Lamine, cali na bordowo
0
@Sulimo w najwyższej formie to Ter Stegen jest lepszy, ale tej od 3 lat nie widzieliśmy
2
@A4ron couldn't care less
0
@Firestone nie no, Fort jest przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem. Nie każdy będzie rozwijać się w tempie Yamala czy Cubarsiego. Niektórzy będą jak Casado czy Xavi, którzy dopiero po 20 wchodzili na odpowiedni poziom
1
@Kismeth bardziej brak doświadczenia
36
Moim zdaniem widać u niego delikatną frustrację, że nie strzela goli. Gra ostatnio bardziej samolubnie
0
@Kismeth przecież on mundial grał na blokadach, wracał po roku przerwy. Co osiągnął z klubami (bo mnie osiągnięcia z kadrą piłkarzy Barcelony nie interesują) w porównaniu do chociażby Neymara?
0
@Herbert są jawne dla innych klubów
15
Komentarz usunięty
0
@DonJuanMarquez już nie przesadzaj z tym, że mu nie podają XD i jeszcze Flick winny, że go oszczędza
0
A ci dalej grają rezerwami na wyniki.
2
@slayer zobacz za ile przechodzili do Premier League i wewnątrz:
Havertz 75, Rice 116, Caicedo 116, Szoboszlai 70, Jérémy Doku 60, Matheus Nunes 62, Mason Mount 64, Harvey Barnes 45. Piłkarze w trakcie swoich transferów nie byli na pewno tyle warci. No może Rice i Sobo
1
@Hubert194 no a teraz Barcelona jest zależna od siebie. Co jest nie tak z tym nagłówkiem?
0
@Lewangoooolsky wygonienie Peni z bramki nie oznaczało wcale zwycięstw, nie mieliśmy żadnego meczu na styku z Wojtkiem w bramce. Zawsze to były wysokie wyniki
0
@partymaker Musiala to marzenie, ale w sumie chyba nam potrzebny ktoś bardziej fizyczny bo ten profil piłkarza już mamy
0
@antymadrista1 mógłby grać obok Iniesty, ale to zupełnie inni piłkarze
1
Bardzo mi się podobał jego występ na półprawym stoperze gdzie wszedł za Kounde
0
@Guess no nie, tylko o Espanyolu tak się mówi. Tak samo jak mówiło się, że Betis zawsze rozkłada nogi przed Barceloną