0

@xavi890 jak zwykle odklejony XD

1

@Tibu oglądaj sobie na strimsy.top po polsku/ang następnym razem

0

@KibicBarcy84 błagam troche obiektywizmu

2

@Lokusekpl no jak za nic XD za "spierdalaj" czy tam "pierdol się" do sędziego to nic?

0

@Alo_Vi no tak, ale w tym wieku nie dsotanie zarobków rosnących, a wręcz przeciwnie. Chyba, że Arabia

0

@Pawcio2306 nie jestem kibicem Realu. Nie rozumiem o czym Ty piszesz, bo to jakiś bełkot. Barcelonie od 2015 roku nie idzie, 1 Liga Mistrzów i to jest fakt. Do tego kompromitacje co roku.
I nie mówię o jednym sezonie 10 lat wstecz, tylko o wszystkich, do tej pory.
Trzeba być zaślepionym i być na poziomie Visca Łebków i Hala Dzieci gadanie teraz o 9:2, jak trofea się nie zgadzają.
Już nie mówiąc, że nie pisałem nic dzieciaczku o Realu wcześniej XD

0

@europejczyk to był jednorazowy błąd, każdemu się zdarza. Zresztą sam się do tego przyznał

0

@Kilotopy ja nie mówię o tym sezonie, tylko o 10 wstecz

0

@Hosh @europejczyk możecie szczekać, ale Marciniak jest dalej topem arbitrów wraz z Turpinem i Brychem

0

@szymonekk ta, a Hernandez dostał w polu karnym za nic kartkę.

2

@Luccas mała mentalność kibiców. Jak nie idzie klubowi to się widzi spiski. Ale to trzeba olać takich ludzi

1

@Hadim wy wszędzie spisek widzicie

4

Araujo, Valverde też nie byli znani w Europie i dało się ich ogarnąć. Za taką kasę warto podjąć ryzyko

0

@norbi77 nie jestem fanem Lewego, po prostu rozumiem piłkę nożną.

8

@norbi77 trzeba być albo głupim albo oglądać mecze na flashacore żeby coś takiego napisać

0

@Marcys11 nie wiem choć się domyślam

4

@jarawa odpal sobie adblocka i tyle

5

@Rarenzio ty chyba inny mecz oglądałeś

0

@slayer no totalnie

0

@Mario999 i co?

0

@FC4BARCA @Mario999 pojęcia o piłce nie macie

0

@damcio24 i co? Kto tu jest frajerem?

0

@Karolo1 wy jesteście jacyś akustyczni

0

Psg traci gola XD

0

@RymsonPL spalony

0

@Mario999 do tego ma Ramadan więc nie je

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sebolinho w Benfice jest taki piłkarz, który ma takie nazwisko

0

@kendiii91 dokładnie, kibice sukcesu

0

@damcio24 nic jeszcze nie oddaliśmy, jest 0-0 w dwumeczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?