PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 jak zwykle odklejony XD
1
@Tibu oglądaj sobie na strimsy.top po polsku/ang następnym razem
0
@KibicBarcy84 błagam troche obiektywizmu
2
@Lokusekpl no jak za nic XD za "spierdalaj" czy tam "pierdol się" do sędziego to nic?
0
@Alo_Vi no tak, ale w tym wieku nie dsotanie zarobków rosnących, a wręcz przeciwnie. Chyba, że Arabia
0
@Pawcio2306 nie jestem kibicem Realu. Nie rozumiem o czym Ty piszesz, bo to jakiś bełkot. Barcelonie od 2015 roku nie idzie, 1 Liga Mistrzów i to jest fakt. Do tego kompromitacje co roku.
I nie mówię o jednym sezonie 10 lat wstecz, tylko o wszystkich, do tej pory.
Trzeba być zaślepionym i być na poziomie Visca Łebków i Hala Dzieci gadanie teraz o 9:2, jak trofea się nie zgadzają.
Już nie mówiąc, że nie pisałem nic dzieciaczku o Realu wcześniej XD
0
@europejczyk to był jednorazowy błąd, każdemu się zdarza. Zresztą sam się do tego przyznał
0
@Kilotopy ja nie mówię o tym sezonie, tylko o 10 wstecz
0
@Hosh @europejczyk możecie szczekać, ale Marciniak jest dalej topem arbitrów wraz z Turpinem i Brychem
0
@szymonekk ta, a Hernandez dostał w polu karnym za nic kartkę.
2
@Luccas mała mentalność kibiców. Jak nie idzie klubowi to się widzi spiski. Ale to trzeba olać takich ludzi
1
@Hadim wy wszędzie spisek widzicie
4
Araujo, Valverde też nie byli znani w Europie i dało się ich ogarnąć. Za taką kasę warto podjąć ryzyko
0
@norbi77 nie jestem fanem Lewego, po prostu rozumiem piłkę nożną.
8
@norbi77 trzeba być albo głupim albo oglądać mecze na flashacore żeby coś takiego napisać
0
@Marcys11 nie wiem choć się domyślam
4
@jarawa odpal sobie adblocka i tyle
5
@Rarenzio ty chyba inny mecz oglądałeś
0
@slayer no totalnie
0
@Mario999 i co?
0
@FC4BARCA @Mario999 pojęcia o piłce nie macie
0
@damcio24 i co? Kto tu jest frajerem?
0
@Karolo1 wy jesteście jacyś akustyczni
0
Psg traci gola XD
0
@RymsonPL spalony
0
@Mario999 do tego ma Ramadan więc nie je
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sebolinho w Benfice jest taki piłkarz, który ma takie nazwisko
0
@kendiii91 dokładnie, kibice sukcesu
0
@damcio24 nic jeszcze nie oddaliśmy, jest 0-0 w dwumeczu