1

@mate92 gdyby tak Arteta, Klopp czy Ferguson szybko lecieli to by nic nie osiągneli i nic nie zmienili

3

@AxelF Oj tak, ludzie nie widzą jak duzo zrobił

0

@Firestone przykre

4

@Gekon za całokształt mówisz? A bierzecie pod uwagę, że wygrał w zeszłym sezonie dwa puchary? Czy całokształt kończy się na tym sezonie?

0

@Cholek18 moim zdaniem nie zrobił żadnego realnego progresu od odejścia

1

@slayer Montujic jest bardzo nieprzyjemnym miejscem do regularnej gry i zapełniania trybun. To stadion pod typowo krótkie eventy.

5

@Cholek18 gra na lewej. Na ligę holenderską ok, ale bez szału

0

@yoli Kounde / Andreas to mogą odejść też dlatego, że Barcelona może tanio wrócić Riada, który gra b. dobrze

3

@SeWo77 Niby dlaczego? Jakby był profesjonalny, walczyłby o złotą piłkę. A tak do 24 roku życia spóźniał się na treningi i grał na plejce po nocach XD
A i daruj sobie takie gówniarskie teksty, bo tylko o Tobie świadczą XD

3

@KobeFR Pogba w koszulce reprezentacji był topowym piłkarzem. Tam miał wszystko - strzał z dystansu, drybling i podanie. Niestety case Balotellego czy Dembele

1

@Arden rok temu Inzaghi walczył o życie z Barceloną. Wtedy daliśmy wiadomo czego z Pique na czele. Kryzys był większy niż obecnie w Barcelonie. Ale dostał czas

0

@fcbarcafan19 do każdego jest cierpliwość w każdym klubie tylko nie u nas

0

@Patrykl145 całe Brighton dzisiaj grało padake

0

potworny paździerz dzisiaj Brighton gra

0

@Donnie_Darko skończyłem historię na UW i uważam, że połowa materiału (na lekcji historii) w szkołach jest niepotrzebna i źle nauczana. Ale nie wiem czy chce mi się rozpisywać na ten temat. Szczególnie na argumenty o "lewackich rządach" XD

1

@TR3YWAY "lewackie rządy, które usuwają historię" XD

0

@FeriFcb mówisz o ludziach la bamby co łykają każde wypociny?

0

@Bartoszenko jak piłkarze chcą, żeby został

0

@JarekS albo czekamy sezon na Kloppa
Oczywiście żartuję. Nikt nas nie chce

0

@koksik2700 no tak, ale teraz nim jest. Piłkarzem był, na miano legendy klubu z mottem "Mes que un club" nie zasługuje

0

@PauloPaz tak jak mówiłem. Nie zmienia to nic

0

@PauloPaz domniemanie niewinności kończy się na skazaniu przez sąd. Ilość pomyłek przez sąd jest marginalna. A przypadek Komendy nie jest dowodem na niewinność Alvesa, tylko dowodem na to, że nie powinno być kary śmierci.

0

@goldensun gwałtu nie tłumaczy nic

0

@gapkinha kojarzysz slogan "Mes que un club"?

1

@koksik2700 jest też SKAZANYM gwałcicielem

2

@fc20barca przecież sąd go skazał XD

1

@xavi890 wszystko z Tobą ok? Sąd wydał wyrok. To, że facet był wybitnym piłkarzem naszej druzyny, nie oznacza, że nie dopuścił się przestępstwa. Poza tym od Twojego komentarza aż bije mizoginizmem.

1

@PauloPaz to nie jest gra. Dobre uczynki nie równoważą złych. Zgwałcił kobietę, zniszczył jej życie i słusznie jest za to ukarany.

2

Wczoraj jeszcze był usunięty

0

@krycha2201 "jednym dobrym meczu" na litość...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?