PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mate92 gdyby tak Arteta, Klopp czy Ferguson szybko lecieli to by nic nie osiągneli i nic nie zmienili
3
@AxelF Oj tak, ludzie nie widzą jak duzo zrobił
0
@Firestone przykre
4
@Gekon za całokształt mówisz? A bierzecie pod uwagę, że wygrał w zeszłym sezonie dwa puchary? Czy całokształt kończy się na tym sezonie?
0
@Cholek18 moim zdaniem nie zrobił żadnego realnego progresu od odejścia
1
@slayer Montujic jest bardzo nieprzyjemnym miejscem do regularnej gry i zapełniania trybun. To stadion pod typowo krótkie eventy.
5
@Cholek18 gra na lewej. Na ligę holenderską ok, ale bez szału
0
@yoli Kounde / Andreas to mogą odejść też dlatego, że Barcelona może tanio wrócić Riada, który gra b. dobrze
3
@SeWo77 Niby dlaczego? Jakby był profesjonalny, walczyłby o złotą piłkę. A tak do 24 roku życia spóźniał się na treningi i grał na plejce po nocach XD
A i daruj sobie takie gówniarskie teksty, bo tylko o Tobie świadczą XD
3
@KobeFR Pogba w koszulce reprezentacji był topowym piłkarzem. Tam miał wszystko - strzał z dystansu, drybling i podanie. Niestety case Balotellego czy Dembele
1
@Arden rok temu Inzaghi walczył o życie z Barceloną. Wtedy daliśmy wiadomo czego z Pique na czele. Kryzys był większy niż obecnie w Barcelonie. Ale dostał czas
0
@fcbarcafan19 do każdego jest cierpliwość w każdym klubie tylko nie u nas
0
@Patrykl145 całe Brighton dzisiaj grało padake
0
potworny paździerz dzisiaj Brighton gra
0
@Donnie_Darko skończyłem historię na UW i uważam, że połowa materiału (na lekcji historii) w szkołach jest niepotrzebna i źle nauczana. Ale nie wiem czy chce mi się rozpisywać na ten temat. Szczególnie na argumenty o "lewackich rządach" XD
1
@TR3YWAY "lewackie rządy, które usuwają historię" XD
0
@FeriFcb mówisz o ludziach la bamby co łykają każde wypociny?
0
@Bartoszenko jak piłkarze chcą, żeby został
0
@JarekS albo czekamy sezon na Kloppa
Oczywiście żartuję. Nikt nas nie chce
0
@koksik2700 no tak, ale teraz nim jest. Piłkarzem był, na miano legendy klubu z mottem "Mes que un club" nie zasługuje
0
@PauloPaz tak jak mówiłem. Nie zmienia to nic
0
@PauloPaz domniemanie niewinności kończy się na skazaniu przez sąd. Ilość pomyłek przez sąd jest marginalna. A przypadek Komendy nie jest dowodem na niewinność Alvesa, tylko dowodem na to, że nie powinno być kary śmierci.
0
@goldensun gwałtu nie tłumaczy nic
0
@gapkinha kojarzysz slogan "Mes que un club"?
1
@koksik2700 jest też SKAZANYM gwałcicielem
2
@fc20barca przecież sąd go skazał XD
1
@xavi890 wszystko z Tobą ok? Sąd wydał wyrok. To, że facet był wybitnym piłkarzem naszej druzyny, nie oznacza, że nie dopuścił się przestępstwa. Poza tym od Twojego komentarza aż bije mizoginizmem.
1
@PauloPaz to nie jest gra. Dobre uczynki nie równoważą złych. Zgwałcił kobietę, zniszczył jej życie i słusznie jest za to ukarany.
2
Wczoraj jeszcze był usunięty
0
@krycha2201 "jednym dobrym meczu" na litość...