0

Own goal wrócił ^^

0

No to Lenglet już spod gilotyny nie uciekł :D

1

Pique uciekł spod gilotyny :D

1

Nie powinno być spalonego w sumie? Messi absorbowal

0

Co robi ten chłopak... :O

1

@jakub1906 ciężko :D

1

Jest! Wytrzymali!

0

@bari_94 może i tak, ale złapią oddech finansowy po stratach związanych z korona

0

@Uukasz_93 i powrót króla Arthura :D

1

@`Sin wziął na klatę Busquetsa :D

1

@itmustbejoke też chciałbym żeby został - młody utalentowany...

ale... to szkło

Za naprawdę wysoką kwotę chyba byłbym skłonny go sprzedać

0

Jak to jest? :D Wszedłem na strone Manchesteru i pod postem z ewentualnym przyjściem Dembele nie ma nad nim zachwytów, a jest rozczarowanie :D

Kibice go tam nie chcą, my go nie chcemy oddawać. :D

0

@Statistics no przede wszystkim Francja i Anglia mają puchar ligi i wtedy mają szanse nawet na 7 trofeów w jednym roku kalendarzowym

1

@swiergol2 faktycznie, nie uwzgledniłem tego nowego systemu Superpucharu Hiszpanii

1

Wygranie 6 pucharów w jednym sezonie oznacza wygranie dwóch trypletow z rzędu (tryplet -> nowy sezon -> dwa Superpuchary + KMS -> tryplet)

2

@bixmix chodzi o 6 pucharów w jednym roku kalendarzowym

3

Po co właczaliscie?

0

@Masti_Real_Madryt tylko streamy a najlepiej acestreamy :D

0

@otylla12 https://zapodaj.net/03d43c8101461.png.html

takie coś mi wyszło :D Bayern, Atalanta, Slavia ;p

5

@maatiixx HDMI od ps4 do monitora

3

Rafinha + jakieś pieniądze za Zinczenko i Garcie?

5

@pt9 podczas meczu wyskoczył na dwójeczkę :D

1

@DaPi Ciemno już, idzie noc zmęczona
Ciemno już księżyc głowę schował :)

7

Komentator: "Mecz bez wylewu w obronie Chelsea to mecz stracony"

Trochę śmiechłem, ale z drugiej strony takie słownictwo wydaje mi się nieprofesjonalne ;p

3

@LioMessi10 od razu w głowie tez Fast & Furiois 5 :D

14

Klopp to rasista :D wymienił czarnego na białego :D

0

@Rust_Cohle będzie ciężko :D

0

Jak zawsze w meczach Leeds jest wesoły futbol tak teraz.... ;p

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjcxMzc3NjQwMDqagA51S6eoC8c9Orw%3D&kind=M

0

@BarcaInfo Konrad się nie zmieścił? Czy Barca B?

0

Powołania na mecz będą po treningu jak rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?