Piorun
Dołączył/a: maj 2016
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Own goal wrócił ^^
0
No to Lenglet już spod gilotyny nie uciekł :D
1
Pique uciekł spod gilotyny :D
1
Nie powinno być spalonego w sumie? Messi absorbowal
0
Co robi ten chłopak... :O
1
@jakub1906 ciężko :D
1
Jest! Wytrzymali!
0
@bari_94 może i tak, ale złapią oddech finansowy po stratach związanych z korona
0
@Uukasz_93 i powrót króla Arthura :D
1
@`Sin wziął na klatę Busquetsa :D
1
@itmustbejoke też chciałbym żeby został - młody utalentowany...
ale... to szkło
Za naprawdę wysoką kwotę chyba byłbym skłonny go sprzedać
0
Jak to jest? :D Wszedłem na strone Manchesteru i pod postem z ewentualnym przyjściem Dembele nie ma nad nim zachwytów, a jest rozczarowanie :D
Kibice go tam nie chcą, my go nie chcemy oddawać. :D
0
@Statistics no przede wszystkim Francja i Anglia mają puchar ligi i wtedy mają szanse nawet na 7 trofeów w jednym roku kalendarzowym
1
@swiergol2 faktycznie, nie uwzgledniłem tego nowego systemu Superpucharu Hiszpanii
1
Wygranie 6 pucharów w jednym sezonie oznacza wygranie dwóch trypletow z rzędu (tryplet -> nowy sezon -> dwa Superpuchary + KMS -> tryplet)
2
@bixmix chodzi o 6 pucharów w jednym roku kalendarzowym
3
Po co właczaliscie?
0
@Masti_Real_Madryt tylko streamy a najlepiej acestreamy :D
0
@otylla12 https://zapodaj.net/03d43c8101461.png.html
takie coś mi wyszło :D Bayern, Atalanta, Slavia ;p
5
@maatiixx HDMI od ps4 do monitora
3
Rafinha + jakieś pieniądze za Zinczenko i Garcie?
5
@pt9 podczas meczu wyskoczył na dwójeczkę :D
1
@DaPi Ciemno już, idzie noc zmęczona
Ciemno już księżyc głowę schował :)
7
Komentator: "Mecz bez wylewu w obronie Chelsea to mecz stracony"
Trochę śmiechłem, ale z drugiej strony takie słownictwo wydaje mi się nieprofesjonalne ;p
3
@LioMessi10 od razu w głowie tez Fast & Furiois 5 :D
14
Klopp to rasista :D wymienił czarnego na białego :D
0
@Rust_Cohle będzie ciężko :D
0
Jak zawsze w meczach Leeds jest wesoły futbol tak teraz.... ;p
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjcxMzc3NjQwMDqagA51S6eoC8c9Orw%3D&kind=M
0
@BarcaInfo Konrad się nie zmieścił? Czy Barca B?
0
Powołania na mecz będą po treningu jak rozumiem?