0

@negreanu kurła :D każda następna lepsza od poprzedniej ^^

1

@cinero1996 RTX 2060 też spoko :D ogólnie polecam Ci grupe na fb "Pomoc techniczna - włóż do ryżu". Zapytaj tam - jest tam mnóstwo osób które się na tym znają bardzo dobrze. Polecam :D

0

@cinero1996 Procek gitówa, Ram 16GB spoko, SSD, jakie GPU tam siedzi?

11

@Comentateiro tylko niech transferów nie przeprowadza Sasineu :D

2

@IronSanHybrid Real z Interem zgarnia 6 punktów. Jak to mówią: róbcie screeny :D

2

@NemeZis93 i klepanko od jednej do drugiej strony :D nie musisz nic mówić więcej

4

Jak nie lubię Realu to muszę przyznać ze maja tę charyzmę, mentalność zwycięzcy. Wyciągnęli wynik w końcówce a mogli nawet wygrać.

Z całym szacunkiem dla Barcy ale myśle ze my byśmy czegoś takiego nie wyciągnęli, w tak waleczny sposób.

1

To Gladbach mogło jeszcze przegrać. Od 80 min. FRAJERSTWO. Mieć 3-4 kontatataki z przewagą 1-2 zawodników i nie umieć podać piłki na kilka metrów. Czułem się jakbym oglądał naszą ekstraklasę. I jeszcze dali sobie wbić dwa gole w identyczny sposób. Ehhh

15

W Klasyku nie chcieli sprawdzic całej akcji z rożnego gdzie Ramos najpierw faulował a tutaj cofają niewiadomo ile xd
Słuszny gol :)

0

Jazda Źrebaki, jazda!

0

@ksobi spytał się La Rambli?

0

@jedrek7000 co powiedział :D?

1

@KarwanLaMasia jeśli miałby odejsc to gdzie? Do City? Formuła Pepa się tam wyczerpała i sadze ze Pep odejdzie po sezonie. A jeśli nie city to właściwie nie wiem gdzie

0

@Xavifcb6 na całe szczęście Suarez odszedł. Jego czas się skończył w Barcelonie. Chwała mu za to czego dokonał, grajac u nas ale to był najwyższy czas żeby się z nim rozstać.

0

Jak zagrało Juve? Przydałoby się w końcu wygrać, żeby podbudować morale

0

@BarcaInfo w tej sytuacji któryś z dwójki Pedri-Coutinho musi grać na skrzydle

0

@bixmix przydałby się challenge na żądanie dla trenera, np dwa razy na polowe albo trzy razy w meczu

12

@Grubson06 akurat co by nie mówić Roberto gra mecze życia z Realem wiec może niech on gra :D

0

@Gwyn ja bym brał jabłko. Niestety nie stać mnie na taki wydatek :D ogólnie nie przepadam za szajsungami, a na iPhone większy komfort pracy. Ale to odwieczna wojna :D

14

Szpakowski komentuje jakby to grała Polska kadra przeciwko Atletico :D

0

@PieN to było to co zabrakło z Liverpoolem. Co z tego ze Bayern wtedy strzelił? Oni strzelali to i my im strzeliliśmy. Trzeba było iść z Live na wymianę ciosów a nie obsrac zbroje

0

@Comentateiro Sule - kloc :D

0

@Janas11224 czyli 0,01 megasasina :D

0

@Zoker to ciekawe :D

0

@Colon https://zapodaj.net/82a997fcb0479.png.html

Fajne zdarzenia są związane z Igą na Fortunie :D Sam się zastanawiam czy się na coś nie pokusić :)

0

Co powiecie byczki na taki kuponik?

https://zapodaj.net/71be3b5d070e0.png.html

0

@escarabajo rzeczywiście w poprzednich sezonach były skróty na TVP sport to chyba i w tym sezonie będą

0

@DSDaniels elegancko! Dziękuje ;)

0

Można gdzieś zobaczyć składankę skrótów wczorajszych meczów? 8 meczów, to tak pol godzinki byłoby optymalnie :D. Czy trzeba każdy skrót oddzielnie np na meczyki.pl?

0

@kiper09 a może Dembele od 60 minuty - na podmęczonego rywala :D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?