0

Chyba jednak faul będzie

0

Się rozkręca na tym mundialu "ja tylko chcę grać w piłkę"

0

@Soetie a co mnie obchodzą jakieś skoki presingowe... Na skrzydle piłkarz powinien być efektowny i efektowny a nie biegać za piłką jak jakiś biegacz... Lepiej mądrze stać niż głupio biegać... Od pressingu są inni a ten cały Gordon całymi tygodniami nie jest w stanie strzelić gola z tego co wiem. Rashford był o 4 razy tańszy i do tego sprawdzony już a tu... Kupiliśmy niewiadomo kogo za 80 mln. Nie wiem może i się sprawdzi, może Flick widzi coś w nim co my nie widzimy ale na ten moment jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego transferu

0

@macio_944 co z tego jak ten Gordon jest bezproduktywny...

2

Gordon zaraz się rozkręci xdddd. Nie rozumiem decyzji Flicka. Zamiast postawić na Rashforda który się sprawdził i zaadaptował, to kupiliśmy za 80 baniek kota w worku...

0

Panowie jak to jest z żetonami w Fifie... Kiedy zeruje się limit, po odebraniu nagród za Rivals, pod koniec tygodnia czy trzeba czekać cały tydzień od momentu kiedy osiągnęło się limit?

Z góry dziękuję za odpowiedź

0

@mekston właśnie i tym mówię... FIFA tylko zabrała miejsca tym wyżej renomowanym reprezentacją miejsca na kosztem tych co wymieniłeś

6

Jakim sensem było dopuszczenie takich reprezentacji jak Uzbekistan itp... przecież to profanacja futbolu jest

0

No i po meczu bo po co dach wybudować... Tok myślenia Amerykanów xdddddd

0

Takie mecze są bez sensu... Przecież taki Irak to jak bramkę strzeli będzie cudem i strzelił z Norwegią ale wyrwać punkt to będzie tak samo prawdopodobny jak śnieg w lipcu... Po co ten Infantino powiększył ilość reprezentacji na MŚ:/

2

Ale przymierzył Mbippi, chociaż z drugiej strony bramkarz mógł się lepiej zachować... Albo po prostu mu jakości zabrakło i tyle, tak czy inaczej piękny gol

1

@BulaKG co za frajer, ale po jakimś czasie na pewno będzie żałował tej decyzji

8

Co jak co ale te oprawy na początku meczu są przezajebiste. Zajebiście się prezentują te flagi na płycie boiska i cała ta otoczka na początku meczu

18

Ale co się pośmiała fanbaza pana pięknego i jakże ambitnego Ronaldu po przestrzelonym karnym Leo to ich, tego im nikt nie odbierze xddddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MessiForeverTheBest to pokazuje że też jest człowiekiem... Błędy się zdarzają nawet takiemu kosmicie jak Messi:))

1

On na jakiś kodach gra... W tym meczu mógł mieć spokojnie cztery gole... Cieszmy się jego grą bo to już niedługo, niedługo zakończy swoją karierę najlepszy z najlepszych... Nie było i już prawdopodobnie nie będzie takie drugiego jak Leo:))))

1

A mógł już mieć 3 gole no ale to pokazuje że Leo też jest człowiekiem:))

1

To jeszcze wpierol od Japonii mam nadzieję i karma zwróci się w 100%

0

@Poversky1000 ten paralityk... Przecież on się słania na nogach od dwóch turniejów, teraz też no nie zaczyna zbyt dobrze no ale szans mu nie odbieram bo może odpalić a jak odpali to nic nie pozostanie po Uzbekistanie

5

Uzbekistan na pewno zapłaci rachunek. Już sam Kryszczianu o to zadba

3

Kryszczianu jest nietykalny, choćby miał na wózku inwalidzkim jeździć, to zdjęcie go z boiska jest po prostu a wykonalne

0

Trudniejszego rywala... Z całym szacunkiem do Kongo ale to jest tylko republika demokratyczna Kongo xdddd

5

I powiedzcie mi jak, jak można porównywać Ronaldo do Messiego, no jak xdddddddd

0

Jak się kryszczianu wkurwi to dziesięć bramek wpierdzieli Kongo po przerwie tak więc takie kongo będzie miało Kongo po przerwie że oni tam wszyscy zdębieją

5

Xddddddd całą Portugalia na MŚ

2

Portugalia ma piękny skald ale co z tego jak oni grają w dziesiątkę bo pana z numerem siedem nie ma na boisku... Znaczy się jest ale jakby go nie było

1

I znowu z głowy... Ale jak wyskoczył w górę to szacun

18

Minuta ciszy dla tych którzy przespali albo nie obudzili się na ten mecz(*)

2

Jaki to jest geniusz to ja pierdole... Cieszmy się i delektujmy jego grą póki możemy:)))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?