Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba jednak faul będzie
0
Się rozkręca na tym mundialu "ja tylko chcę grać w piłkę"
0
@Soetie a co mnie obchodzą jakieś skoki presingowe... Na skrzydle piłkarz powinien być efektowny i efektowny a nie biegać za piłką jak jakiś biegacz... Lepiej mądrze stać niż głupio biegać... Od pressingu są inni a ten cały Gordon całymi tygodniami nie jest w stanie strzelić gola z tego co wiem. Rashford był o 4 razy tańszy i do tego sprawdzony już a tu... Kupiliśmy niewiadomo kogo za 80 mln. Nie wiem może i się sprawdzi, może Flick widzi coś w nim co my nie widzimy ale na ten moment jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego transferu
0
@macio_944 co z tego jak ten Gordon jest bezproduktywny...
2
Gordon zaraz się rozkręci xdddd. Nie rozumiem decyzji Flicka. Zamiast postawić na Rashforda który się sprawdził i zaadaptował, to kupiliśmy za 80 baniek kota w worku...
0
Panowie jak to jest z żetonami w Fifie... Kiedy zeruje się limit, po odebraniu nagród za Rivals, pod koniec tygodnia czy trzeba czekać cały tydzień od momentu kiedy osiągnęło się limit?
Z góry dziękuję za odpowiedź
0
@mekston właśnie i tym mówię... FIFA tylko zabrała miejsca tym wyżej renomowanym reprezentacją miejsca na kosztem tych co wymieniłeś
6
Jakim sensem było dopuszczenie takich reprezentacji jak Uzbekistan itp... przecież to profanacja futbolu jest
0
No i po meczu bo po co dach wybudować... Tok myślenia Amerykanów xdddddd
0
Takie mecze są bez sensu... Przecież taki Irak to jak bramkę strzeli będzie cudem i strzelił z Norwegią ale wyrwać punkt to będzie tak samo prawdopodobny jak śnieg w lipcu... Po co ten Infantino powiększył ilość reprezentacji na MŚ:/
2
Ale przymierzył Mbippi, chociaż z drugiej strony bramkarz mógł się lepiej zachować... Albo po prostu mu jakości zabrakło i tyle, tak czy inaczej piękny gol
1
@BulaKG co za frajer, ale po jakimś czasie na pewno będzie żałował tej decyzji
8
Co jak co ale te oprawy na początku meczu są przezajebiste. Zajebiście się prezentują te flagi na płycie boiska i cała ta otoczka na początku meczu
18
Ale co się pośmiała fanbaza pana pięknego i jakże ambitnego Ronaldu po przestrzelonym karnym Leo to ich, tego im nikt nie odbierze xddddd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MessiForeverTheBest to pokazuje że też jest człowiekiem... Błędy się zdarzają nawet takiemu kosmicie jak Messi:))
1
On na jakiś kodach gra... W tym meczu mógł mieć spokojnie cztery gole... Cieszmy się jego grą bo to już niedługo, niedługo zakończy swoją karierę najlepszy z najlepszych... Nie było i już prawdopodobnie nie będzie takie drugiego jak Leo:))))
1
A mógł już mieć 3 gole no ale to pokazuje że Leo też jest człowiekiem:))
1
To jeszcze wpierol od Japonii mam nadzieję i karma zwróci się w 100%
0
@Poversky1000 ten paralityk... Przecież on się słania na nogach od dwóch turniejów, teraz też no nie zaczyna zbyt dobrze no ale szans mu nie odbieram bo może odpalić a jak odpali to nic nie pozostanie po Uzbekistanie
5
Uzbekistan na pewno zapłaci rachunek. Już sam Kryszczianu o to zadba
3
Kryszczianu jest nietykalny, choćby miał na wózku inwalidzkim jeździć, to zdjęcie go z boiska jest po prostu a wykonalne
0
Trudniejszego rywala... Z całym szacunkiem do Kongo ale to jest tylko republika demokratyczna Kongo xdddd
5
I powiedzcie mi jak, jak można porównywać Ronaldo do Messiego, no jak xdddddddd
0
Jak się kryszczianu wkurwi to dziesięć bramek wpierdzieli Kongo po przerwie tak więc takie kongo będzie miało Kongo po przerwie że oni tam wszyscy zdębieją
5
Xddddddd całą Portugalia na MŚ
2
Portugalia ma piękny skald ale co z tego jak oni grają w dziesiątkę bo pana z numerem siedem nie ma na boisku... Znaczy się jest ale jakby go nie było
1
I znowu z głowy... Ale jak wyskoczył w górę to szacun
18
Minuta ciszy dla tych którzy przespali albo nie obudzili się na ten mecz(*)
2
Jaki to jest geniusz to ja pierdole... Cieszmy się i delektujmy jego grą póki możemy:)))))