Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale sędziowie i tak zawsze pomagają Barcelonie :D To o co się spinać
0
To już druga nie uznana bramka :D żal patrzeć na sędziego
0
Nie mogli tak grać od początku :D
0
Teraz to się Pep cieszy :D
0
Opieprzyć ich równo i stawiać najlepszą możliwą 11, już lepszy Tello od Pedro w tej formie. Patologia na całej lini
0
Guardiolę popieprzyło z S. Roberto od początku. Xavi, Iniesta i Cesc są zdrowi a ten daje takiego młodziaka. Niech się walnie w łysinę i lepiej coś wymyśli a nie eksperymentuje
0
Finał nasz !!! Oprócz wyniku i gry najbardziej podobały mi się uśmiechy na twarzach zarówno zwycięzców jak i przegranych :) Fajny mecz
0
Puyol = obrona Barcy, a ostatnio w ataku jeszcze lepiej, więc musi podpisać :)
0
Będzie lepiej, tego trzeba się trzymać, powiedzmy szczerze remis na Mestalla to dobry wynik, dla Barcy nie jest to łatwy teren
0
Uratował wiele meczy, ale szkoda że ostatnio gra troszkę słabiej, nie krytykuję tylko szkoda go, b później wszyscy będę jechać po nim
0
Messi spieprza coraz więcej meczy, to jest coś niecoś niepokojące :(
0
Mecz był do dupy, Alves tracił co mógł, Fabs wogóle się nie odnalazł, Trzeba wierzyć w mistrzostwo choć szanse maleją z meczu na mecz. Będzie bardzo ciężko. 7 pkt to Real może na luzie przegrać z Valencią i Barcą. Będzie zarąbiście ciężko, nie można grać tak jak dzisiaj :)
0
0
Zwykły debil, prostak i cham, i to ma być profesjonalista ?!
0
Patrzec na Pepe to az zal, jego dzisiejsze symulacje to jest hit
0
Barca pokazala Realowi jak sie gra w pilke, piekno samo w sobie
0
Pepe chyba wiele dzisiaj nie pogra :D
0
Teraz kibicujemy Athletic Bilbao !!!
0
Pele nie należy do skromnych ludzi, w jego czasach piłkarze byli inni i mentalność były inna :)
0
zdjęcia są naprawdę superowe !!!
0
Normalne kolory bez przejść są chyba lepsze :)
0
Te czasy już minęły, niestety, fajnie gdyby wróciły :)
0
Zagrali naprawdę super
0
Tylko łzy w oczach :)
0
Nie da się nie lubić Xaviego :)
0
To że nie widział, to jest problem akurat, Zazwyczaj sędzia dla Barcy nie widzi karnego :)
0
Jakoś dziwnym trafem Barcie zazwyczaj nie przyznają rzutu karnego, inni się tylko przewrócą i już jest 11 :)
0
Niesamowite, ta wrażliwość i serce dla innych :)
0
Xavi powinien wygrać, zasłużył :)
0
Robi się nie ciekawie :(