0

Ale sędziowie i tak zawsze pomagają Barcelonie :D To o co się spinać

0

To już druga nie uznana bramka :D żal patrzeć na sędziego

0

Nie mogli tak grać od początku :D

0

Teraz to się Pep cieszy :D

0

Opieprzyć ich równo i stawiać najlepszą możliwą 11, już lepszy Tello od Pedro w tej formie. Patologia na całej lini

0

Guardiolę popieprzyło z S. Roberto od początku. Xavi, Iniesta i Cesc są zdrowi a ten daje takiego młodziaka. Niech się walnie w łysinę i lepiej coś wymyśli a nie eksperymentuje

0

Finał nasz !!! Oprócz wyniku i gry najbardziej podobały mi się uśmiechy na twarzach zarówno zwycięzców jak i przegranych :) Fajny mecz

0

Puyol = obrona Barcy, a ostatnio w ataku jeszcze lepiej, więc musi podpisać :)

0

Będzie lepiej, tego trzeba się trzymać, powiedzmy szczerze remis na Mestalla to dobry wynik, dla Barcy nie jest to łatwy teren

0

Uratował wiele meczy, ale szkoda że ostatnio gra troszkę słabiej, nie krytykuję tylko szkoda go, b później wszyscy będę jechać po nim

0

Messi spieprza coraz więcej meczy, to jest coś niecoś niepokojące :(

0

Mecz był do dupy, Alves tracił co mógł, Fabs wogóle się nie odnalazł, Trzeba wierzyć w mistrzostwo choć szanse maleją z meczu na mecz. Będzie bardzo ciężko. 7 pkt to Real może na luzie przegrać z Valencią i Barcą. Będzie zarąbiście ciężko, nie można grać tak jak dzisiaj :)

0

0

Zwykły debil, prostak i cham, i to ma być profesjonalista ?!

0

Patrzec na Pepe to az zal, jego dzisiejsze symulacje to jest hit

0

Barca pokazala Realowi jak sie gra w pilke, piekno samo w sobie

0

Pepe chyba wiele dzisiaj nie pogra :D

0

Teraz kibicujemy Athletic Bilbao !!!

0

Pele nie należy do skromnych ludzi, w jego czasach piłkarze byli inni i mentalność były inna :)

0

zdjęcia są naprawdę superowe !!!

0

Normalne kolory bez przejść są chyba lepsze :)

0

Te czasy już minęły, niestety, fajnie gdyby wróciły :)

0

Zagrali naprawdę super

0

Tylko łzy w oczach :)

0

Nie da się nie lubić Xaviego :)

0

To że nie widział, to jest problem akurat, Zazwyczaj sędzia dla Barcy nie widzi karnego :)

0

Jakoś dziwnym trafem Barcie zazwyczaj nie przyznają rzutu karnego, inni się tylko przewrócą i już jest 11 :)

0

Niesamowite, ta wrażliwość i serce dla innych :)

0

Xavi powinien wygrać, zasłużył :)

0

Robi się nie ciekawie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?