Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gra była fatalna, co by nie powiedzieć to gdyby VV nie wpuścił tametj szmaty na CN to by nie było tematu, ale honor trzeba zwrócić bo dzisiaj nas wiele razy uratował
0
dlaczego nie Villa?!?!?!?!?!?!?!?
0
Barco dawaj do boju, niech wchodzi Villa i bramki !!!!!
0
Song jest jak taki koń do roboty !!!
0
nareszcei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
0
barcelono why????????
0
gdyby pedro strzelił, co by to była za radość :)
0
brakuje tego wybiegającego do piłki
0
nie ma walki, kurde gdzie jest agresja ??????!!!!!!?!?!?!?!?!?1/
0
teraz musza poprostu zapindzialać jak małe motorki i tyle
0
nie ma ruchu panowie
0
czemu ino nie podchodzą do piłkarzy realu? stoja jak kołki w dupie
0
takie to się w fife strzela
0
ja pierdacze !!!!!!
0
tito musi ich tak opieprzyć bo inaczej nie da rady
0
sa tak wolni że to aż boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
powiedzcie co się dzieje
0
wogóle nie ma zgrania, jakby nie grali ze sobą
0
co oni kurna robią, gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno gówno
0
skład jest jak najbardziej ok, zobaczymy jak zagra dzisiaj doi maria który też wraca jak Pepe
0
song raczej nie będzie miał problemów z wywaleniem busiego :D
0
kurna chata nareszcie
0
tello to dzisiaj porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
szkoda straconej II bramki, wszyscy więdzą ze Iker jest lepszy od VV
0
jak na to że to debiut Tito w GD to jest dobrze, zmiana to Tello - jedyna trafiona. I mecz nie taki burzliwy, więc git
0
zamiast dobić real to vv zawsze się bwai we władnym polu karnym
0
i niech ktoś powie że vv to nie jest kretyn
0
posiadanie 73-27
0
ronaldo sie zaangażował
0
real już prawie stoi