Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ładny meczyk, szkoda mi tylko tej akcji alexisa, on już zasługuje na bramkę :)
0
i dobrze niech będzie taki skład, a w drugiej połowie wchodzi Tello i Alexis na skrzydła i iniesta do środka, oni rozruszają w razie czego grę
0
na tymwłaśie polega piłka, przyjaźń poinad rywalizacje
0
z tymi badaniami to przesadzili
0
i gitara oni sa najlepsi :)
0
alexis jest skrzydłowym
0
czyżby city znowu za burtą ?!?!?!
0
a Ibi strzela bramke dla schalke
0
jest ekstra :)
0
oni są genialni, ostatnie 15 minut dla barcy zaawsze jest najlepsze :):):):):)
0
to powinna być bramka
0
ja cie karol !!!!!!!!!!!!!
0
cogo poniosło
0
albo Ronaldinho
0
brakuje mi teraz takiego Henry'iego
0
ten bramkarz co robi to co nie miara
0
ale akcja, bania mała :d
0
celtic ustawia niezły autobus
0
dawaj Fabsa iTello
0
czy mi się wydaje czy kibice w Barcelonie, kibicują tylko wtedy kiedy Barca wygrywa? teraz to sa do bani
0
messi był u fryzjera :)
0
VV to chyba nie zgarnie za ten sezon Zamory
0
Barca Tito gra fajnie, ale defensywa Tito, nie umywa się do defensywy Pepa
:(
0
podoba mi się to :)
0
dadzą rade w tym składzie, a jak nie to Tito ma nosa do zmian :)
0
ten mecz to była rzeźnia, przede wszystkim brawa dla Depotriwo, zagrali naprawdę świetnie i się nie poddali, brawa i czapki z głów :)
0
sędzia sypie tymi żółtkami jak mu się podoba
0
w madrycie to się teraz śmieją
0
puyol and pique where are you ??????
0
co to kurna jest?????? 9 bramek w meczy Barcy ?!?!?!?!?!?!? niech wezmą dupę w troki i do roboty, co z tego że messi strzela bramki, jak później takie gówna się przytrafiają?!??!