0

ładny meczyk, szkoda mi tylko tej akcji alexisa, on już zasługuje na bramkę :)

0

i dobrze niech będzie taki skład, a w drugiej połowie wchodzi Tello i Alexis na skrzydła i iniesta do środka, oni rozruszają w razie czego grę

0

na tymwłaśie polega piłka, przyjaźń poinad rywalizacje

0

z tymi badaniami to przesadzili

0

i gitara oni sa najlepsi :)

0

alexis jest skrzydłowym

0

czyżby city znowu za burtą ?!?!?!

0

a Ibi strzela bramke dla schalke

0

jest ekstra :)

0

oni są genialni, ostatnie 15 minut dla barcy zaawsze jest najlepsze :):):):):)

0

to powinna być bramka

0

ja cie karol !!!!!!!!!!!!!

0

cogo poniosło

0

albo Ronaldinho

0

brakuje mi teraz takiego Henry'iego

0

ten bramkarz co robi to co nie miara

0

ale akcja, bania mała :d

0

celtic ustawia niezły autobus

0

dawaj Fabsa iTello

0

czy mi się wydaje czy kibice w Barcelonie, kibicują tylko wtedy kiedy Barca wygrywa? teraz to sa do bani

0

messi był u fryzjera :)

0

VV to chyba nie zgarnie za ten sezon Zamory

0

Barca Tito gra fajnie, ale defensywa Tito, nie umywa się do defensywy Pepa
:(

0

podoba mi się to :)

0

dadzą rade w tym składzie, a jak nie to Tito ma nosa do zmian :)

0

ten mecz to była rzeźnia, przede wszystkim brawa dla Depotriwo, zagrali naprawdę świetnie i się nie poddali, brawa i czapki z głów :)

0

sędzia sypie tymi żółtkami jak mu się podoba

0

w madrycie to się teraz śmieją

0

puyol and pique where are you ??????

0

co to kurna jest?????? 9 bramek w meczy Barcy ?!?!?!?!?!?!? niech wezmą dupę w troki i do roboty, co z tego że messi strzela bramki, jak później takie gówna się przytrafiają?!??!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?