Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coś tello nie ogarnia dzisiaj
0
i tak mają strzelać !!!
0
ale Montoya dał dupy z kryciem
0
VV genialny, jedenastka naciagana, a obrona Victor był fantastyczny
0
coś alves nie daje rady jak w ostatnich latach
0
fantastyczny jak zwykle :D
0
jak zwykle musi coś wtrącić
0
real nieźle robi Bilbao
0
ładny mecz :)
0
ij jest bramkowy debiut songa!!!
0
CO RAOS STRZELIŁ DO BANIA MAŁA
0
to bardzo nie dobrze :(
0
kurde dupa, ito w takim momencie. już grał naprawde bardzo fajnie atu takie kleks :(
0
wszystkie mają swój urok i bardzo trudno będzie wybrać najładniejszą
0
madryt zawsze szuka czegoś czego nie ma
0
głupi zawsze ma szczęście :D
0
bardziej chyba wolny, anie karny dla realu
0
i znou błą Pepe
0
brawa dla levante, ta piłka stoi prawie jak na narodowym
0
pepe co daje teatr ?! :D:D:D:D:D i on gada że w Barcie aktorzą :D:D:D:D:
0
piękna bramka, ale jeszcze lepszy Alexis, jak mieć do niego pretensje?/:)
0
dawal Alexisa i ineste :)
0
powiedzcie mi, co się KUŹWA dzieje ?!?!?!?!?!?!? Co ta Barca robi????!?!?! Chce powtórke z Deportivo ?!?!??!?!?!
0
niech wórciza sezon, da sobie radę,jak odbuduje bardzo dobrze forme to sobie poradzi
0
nie było źle, bierzmy Forstera do bramki na rezerwę:)
0
celtic zagrał bardzo fajnie i mądrze,dobrze że chociaż Barca strzeliła bramkę,nie wygrali, ale kiedyś musiała przyjść porażka, w sobotę się odkują i dokopią w Lidze :)
0
trzeba tylko pogratulowac Celticowi,bo gra fantastycznie
0
fajna bramka Alby, ale nie widziec takiego spalonego?
0
z piłkazry powinien któryś z Hiszpanów
0
pierdu pierdu