0

coś tello nie ogarnia dzisiaj

0

i tak mają strzelać !!!

0

ale Montoya dał dupy z kryciem

0

VV genialny, jedenastka naciagana, a obrona Victor był fantastyczny

0

coś alves nie daje rady jak w ostatnich latach

0

fantastyczny jak zwykle :D

0

jak zwykle musi coś wtrącić

0

real nieźle robi Bilbao

0

ładny mecz :)

0

ij jest bramkowy debiut songa!!!

0

CO RAOS STRZELIŁ DO BANIA MAŁA

0

to bardzo nie dobrze :(

0

kurde dupa, ito w takim momencie. już grał naprawde bardzo fajnie atu takie kleks :(

0

wszystkie mają swój urok i bardzo trudno będzie wybrać najładniejszą

0

madryt zawsze szuka czegoś czego nie ma

0

głupi zawsze ma szczęście :D

0

bardziej chyba wolny, anie karny dla realu

0

i znou błą Pepe

0

brawa dla levante, ta piłka stoi prawie jak na narodowym

0

pepe co daje teatr ?! :D:D:D:D:D i on gada że w Barcie aktorzą :D:D:D:D:

0

piękna bramka, ale jeszcze lepszy Alexis, jak mieć do niego pretensje?/:)

0

dawal Alexisa i ineste :)

0

powiedzcie mi, co się KUŹWA dzieje ?!?!?!?!?!?!? Co ta Barca robi????!?!?! Chce powtórke z Deportivo ?!?!??!?!?!

0

niech wórciza sezon, da sobie radę,jak odbuduje bardzo dobrze forme to sobie poradzi

0

nie było źle, bierzmy Forstera do bramki na rezerwę:)

0

celtic zagrał bardzo fajnie i mądrze,dobrze że chociaż Barca strzeliła bramkę,nie wygrali, ale kiedyś musiała przyjść porażka, w sobotę się odkują i dokopią w Lidze :)

0

trzeba tylko pogratulowac Celticowi,bo gra fantastycznie

0

fajna bramka Alby, ale nie widziec takiego spalonego?

0

z piłkazry powinien któryś z Hiszpanów

0

pierdu pierdu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?