Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co by nie powiedziec i kogo by nie krytykować jest niedosyt po tym meczu, trzeba czekac na rewanż a teraz szykowac sie na lige
0
jak sytuacja z Villą będzie taka jaka jest obecnie to David będzie chciał sam odejść i wclae się mu nie dziwie, gra porżająco mało a należy mu się więcej, szkoda chłopaka, bo to zawsze on wychodził do piłek i był na linii spalonego
0
Kuba777
Alexis to i tak za wiele nie pograł, ale prawda taka że mógł wejśc Villa
0
taki remis w takim składzie przeciwko takiemu Realowi nie napawa optymizmem przed rewanżem, plus taki że jest bramka na wyjeździe i rewanż u siebie, ale Real będzie groźniejszy
0
powiedzmy sobie szczerze mogło byc lepiej, z całym szacunkiem dla zmienników, ale jak nie mozemy wygrac z takim Realem to trudniej będzie z Pepe i Ramosem. Szkoda akcji z pierwszej połowy i sytuacji Pedro, jdeen z wiekszych minusów to to, zę znou nie zagrał Villa, nie wiadomo czemu. Brak opanowania i spokoju w jiektórych momentach meczu. Zawodnikiem całego meczu jest Varane. Messi dzisiaj bardzo przeciętnie, Ronaldo chyba troche lepiej
0
trzeba poprawic w 2. połowie dokładność, opanowanie i pressing, trochę więcej spokoju i błysk któregos piłkarza
0
ta połowa nie jest najlepsza
0
to arbeola zaczał go popychac alves tylko gadał
0
0
ale pinto dostał szczała
0
robi się coraz gorzej
0
messi przesadza że idzie sam na 3 na 1 metrze kwadratowym
0
trza troche przycisna cReal, bo póki co to on cisnie nas
0
barca gra troche za chaotycznie
0
wkrada sie iedokładnośc
0
JAKBY WYKORZYSTAC TAKI BŁAD TO BYŁOBY GITES POMPES MAJONEZ
0
POWQINIEN BYĆ ZÓŁTEK ZA TO ZAGRANIE NA aLVESU
0
WYSOKI PRESSING REALU
0
Rea lzaczał jak zwykle bardzo konkretnie i agresywnie z piłka, trzeba grac bardzo ostrożnie, BARDZO !!!!!!!
0
zaczyna sie konkretnie
0
PRZEDE WSZYSTKIM TRZEBA UWAŻAC NA ATAK REALU, jak zwykle niebezpieczny
0
Barca bardzo dobrze, troche jestem zdziwiony że w bramce Realu Lopez, mecz zapowiada sie fantastcznie
0
taki skłąd barcy jak najbardziej i w drugiej połowie wchodzi Villa
0
ale będzie pokolenie piłkarzy
0
i ładnie do przodu, szkoda że villa nie strzelił, ale generalnie bardzo dobry mecz
0
ładnie chcial alexis, obejrzał się i zagrał dobrze
0
ale ładnie thiago rypnął
0
akcja bramkowa alexisa to jej szkoda, ale to jak się przedarł przez obrone to nie mam pytań
0
alves ostatnio lubuje się w asystach
0
o ro nieźle, ale i tak nie można odpuszczac jak ostatnio