0

co by nie powiedziec i kogo by nie krytykować jest niedosyt po tym meczu, trzeba czekac na rewanż a teraz szykowac sie na lige

0

jak sytuacja z Villą będzie taka jaka jest obecnie to David będzie chciał sam odejść i wclae się mu nie dziwie, gra porżająco mało a należy mu się więcej, szkoda chłopaka, bo to zawsze on wychodził do piłek i był na linii spalonego

0

Kuba777
Alexis to i tak za wiele nie pograł, ale prawda taka że mógł wejśc Villa

0

taki remis w takim składzie przeciwko takiemu Realowi nie napawa optymizmem przed rewanżem, plus taki że jest bramka na wyjeździe i rewanż u siebie, ale Real będzie groźniejszy

0

powiedzmy sobie szczerze mogło byc lepiej, z całym szacunkiem dla zmienników, ale jak nie mozemy wygrac z takim Realem to trudniej będzie z Pepe i Ramosem. Szkoda akcji z pierwszej połowy i sytuacji Pedro, jdeen z wiekszych minusów to to, zę znou nie zagrał Villa, nie wiadomo czemu. Brak opanowania i spokoju w jiektórych momentach meczu. Zawodnikiem całego meczu jest Varane. Messi dzisiaj bardzo przeciętnie, Ronaldo chyba troche lepiej

0

trzeba poprawic w 2. połowie dokładność, opanowanie i pressing, trochę więcej spokoju i błysk któregos piłkarza

0

ta połowa nie jest najlepsza

0

to arbeola zaczał go popychac alves tylko gadał

0

0

ale pinto dostał szczała

0

robi się coraz gorzej

0

messi przesadza że idzie sam na 3 na 1 metrze kwadratowym

0

trza troche przycisna cReal, bo póki co to on cisnie nas

0

barca gra troche za chaotycznie

0

wkrada sie iedokładnośc

0

JAKBY WYKORZYSTAC TAKI BŁAD TO BYŁOBY GITES POMPES MAJONEZ

0

POWQINIEN BYĆ ZÓŁTEK ZA TO ZAGRANIE NA aLVESU

0

WYSOKI PRESSING REALU

0

Rea lzaczał jak zwykle bardzo konkretnie i agresywnie z piłka, trzeba grac bardzo ostrożnie, BARDZO !!!!!!!

0

zaczyna sie konkretnie

0

PRZEDE WSZYSTKIM TRZEBA UWAŻAC NA ATAK REALU, jak zwykle niebezpieczny

0

Barca bardzo dobrze, troche jestem zdziwiony że w bramce Realu Lopez, mecz zapowiada sie fantastcznie

0

taki skłąd barcy jak najbardziej i w drugiej połowie wchodzi Villa

0

ale będzie pokolenie piłkarzy

0

i ładnie do przodu, szkoda że villa nie strzelił, ale generalnie bardzo dobry mecz

0

ładnie chcial alexis, obejrzał się i zagrał dobrze

0

ale ładnie thiago rypnął

0

akcja bramkowa alexisa to jej szkoda, ale to jak się przedarł przez obrone to nie mam pytań

0

alves ostatnio lubuje się w asystach

0

o ro nieźle, ale i tak nie można odpuszczac jak ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?