0

nie ma to jak sracić gola w końcówce :D

0

i daje Sanchezowi kartke za to że zagrał poprawnie :D

0

0

remis i tak będzie świetnym wynikiem jak na dzisiejsza formę

0

to i tak bliżej niż messi

0

teraz tak naprawde brakuje Ibry, on jak miał pierdzielnąć to huknął,

0

no nareszcie pierwszy strzał, a na zegarze 77 minuta

0

messi tak naprawde mógłby zejśc bo nic nie wnosi dzisiaj a tylko piłki traci

0

jest 72 minuta a barca nie miała jeszcze żadnej konkretnej szansy na gola

0

niech oni w końcu cos zagrają

0

messi jakby sie kłócił z ta piłką

0

barca gra tylko piłkarzami ie gra jako drużyna, taka prawda a milan gra własine drużyna wszyscy bronia i dadza rade

0

on chyba ocipiał ,to nie miało żadnego prawa wpaśc, ale po co dośrodkować lepie zawsze strzelac na pałe, moze wpadnie

0

i bardzo dobrze,ze zdjął cesca

0

barca ma problem wyjśc z własnej połowy

0

dawaj alexisa za pedro, a messi to dzisiaj wielki piach co by nie mówic

0

a sędzie stał moze z 10 metrów od akcji i widział tę ręke musiał, bo nikt munie przeszkadzał, ale po co odgwizdać, poza tym logiczne jest że Boateng nie mógł inaczejzatrzymac takie piłki jak tylko ręka

0

przy tak grającej barcelonie trzeba stąd wywieźć remis (chociaż)

0

chociaż ręka jak dzik

0

i tak sie własnie końcyz nieudolnośc

0

ataku dzisiaj właściwie nie ma, wielkie 0

0

barca jest dzisiaj zbyt przewidywalna

0

cos nie kleisię jak zwykle

0

grają jakby chcieli a nie mogli

0

pierwsza połowa dośc mozolna i raczej nudna czekamy na druga odsłone

0

ważne żeby wygrac i to bez kontuzji

0

Xaviego bym oszczędzał

0

to jest poprostu żałośne, 3-5 mln ?!?!?!?

0

Głupota będzie sprzedać Alexisa, może nie jest tak skuteczny jak w zeszłym sezonie, ale ja tam na niego licze mimo wszystko

0

jak dadzą 15 mln to będzie gites

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?