Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma to jak sracić gola w końcówce :D
0
i daje Sanchezowi kartke za to że zagrał poprawnie :D
0
0
remis i tak będzie świetnym wynikiem jak na dzisiejsza formę
0
to i tak bliżej niż messi
0
teraz tak naprawde brakuje Ibry, on jak miał pierdzielnąć to huknął,
0
no nareszcie pierwszy strzał, a na zegarze 77 minuta
0
messi tak naprawde mógłby zejśc bo nic nie wnosi dzisiaj a tylko piłki traci
0
jest 72 minuta a barca nie miała jeszcze żadnej konkretnej szansy na gola
0
niech oni w końcu cos zagrają
0
messi jakby sie kłócił z ta piłką
0
barca gra tylko piłkarzami ie gra jako drużyna, taka prawda a milan gra własine drużyna wszyscy bronia i dadza rade
0
on chyba ocipiał ,to nie miało żadnego prawa wpaśc, ale po co dośrodkować lepie zawsze strzelac na pałe, moze wpadnie
0
i bardzo dobrze,ze zdjął cesca
0
barca ma problem wyjśc z własnej połowy
0
dawaj alexisa za pedro, a messi to dzisiaj wielki piach co by nie mówic
0
a sędzie stał moze z 10 metrów od akcji i widział tę ręke musiał, bo nikt munie przeszkadzał, ale po co odgwizdać, poza tym logiczne jest że Boateng nie mógł inaczejzatrzymac takie piłki jak tylko ręka
0
przy tak grającej barcelonie trzeba stąd wywieźć remis (chociaż)
0
chociaż ręka jak dzik
0
i tak sie własnie końcyz nieudolnośc
0
ataku dzisiaj właściwie nie ma, wielkie 0
0
barca jest dzisiaj zbyt przewidywalna
0
cos nie kleisię jak zwykle
0
grają jakby chcieli a nie mogli
0
pierwsza połowa dośc mozolna i raczej nudna czekamy na druga odsłone
0
ważne żeby wygrac i to bez kontuzji
0
Xaviego bym oszczędzał
0
to jest poprostu żałośne, 3-5 mln ?!?!?!?
0
Głupota będzie sprzedać Alexisa, może nie jest tak skuteczny jak w zeszłym sezonie, ale ja tam na niego licze mimo wszystko
0
jak dadzą 15 mln to będzie gites