0

VV - Alves, Pique, Puyol, Alba - Cesc, Busi, Thiago - Iniesta, Messi, Pedro/Alexis

0

ale rypnął

0

teraz błysk iniesty i do przodu

0

wielkie 0 pomysłu na grę, iniesta za pedro i jakoś pójdzie

0

VV sprzedać, z Villa poczekać jak sobie będzie radził, ale jak bedą chętni i daadzą jakąś konkretna kase to też sprzedać, dos Santosa też sprzedać, Bojana bym się chyba pozbył, poczekał jak się rozwinie Afelley, Cuenca napewno wróci, a Barttra na wypozyczenie jak sprowadzą obrońcę, Montoya może sie przydać

0

VV niech idzie, tam mu będzie dobrze, chociaż nie wiem po co mu VV skoro ma Szczęsnego, z Villą bym jeszcze poczekał jak sobie porradzi do końca sezonu

0

i oni mogą stac się ofiarami jak Montoya i Bartra, że o dos santosie nie wspomne, Affeley juz na pewno nie wróci

0

prawie niemożliwe :D

0

i zawsze da się dogadać

0

jeśli przejdzie Hummels to mozna podziękować bartrze, bo szkoda żeby sie marnował

0

ten mecz dupy nie urywa

0

alves sie nie spieszył żeby pzeszkodzic jak [pique stracił piłke

0

no i villa na rozgrzewce

0

ale messi chami dzisiaj

0

Masche to piach tego sezonu

0

oni najlepiej niech samobóje strzelają bo szkoda żeby valencia biegała na darmo

0

stoja jak kołki w dupie, !!!!!!

0

a miało nie byc soldado

0

a jakby dziabną tak w to lato, kupic nemyara z santosu, sprzedać ville i valdesa do Bayerny za Neuera ???? co wy na to?

0

Alexis jest młody w porównaniu do Viily (7 lat różnicy) więc nie wydaję mi sie żeby to Alexis odszedł

0

trrza bedzie zrobic tak, jak kupimy Neymara (swietnie potrafi sie utrzymac przy piłce) to sprzedac Ville, Affelaya, a z Cuenką poczekać jak mu się forma odbuduje i dopero wtedy myśleć

0

będzie nowy Roni, szkoda tylko że raczej Villa odejdzie

0

raul7
to po co dajesz te filmiki skoro to działa tak samo w oby dwie strony?

0

a tak przy okazji Xabiemu i Roanldo (Carvalho) brakuje kartki od zawieszenia w CdR, ciekawe czy jeśli zasłuża na kartk ena CN, to sędzia zachowa się fair?????

0

Raul7, jesteś smieszny, to logiczne że w takich sytuacjach jak przedstawiłes na filmiku, chce sie przeciwnika wyprowadzic z równowagi, i nie mów że realowcy tak nie robią, bo się tylko pogrążasz

0

bardzo ciekawa wypowiedź, i idiotyczna zarazem, widział zsjęciea mou i ledwo uwierzył, nie widzial a ni zdjęc anis amego Leo i już to jest dla niego jak religia. Poza tym oczywiście tylko real jest poszkodowany przez rasizm, trzeba im tylko współczuć

0

jeśli będzie grał w ajaxie regularnie to tylko z pusem dla niego, później wróci do barcy i pozamiatane

0

pique powinien być zawodnikiem meczu w barcei razem z Puyolem

0

cos mnie sę zdaje że adan odejdzie po tym sezonie, na jego miejscu bym sie nie zastanawiał

0

z tymi zółtkami dla Barcy to przesadził na maxa, jak mozna dać 3 kartki za 5 fauli i 3 kartki za 19 fauli ??!?!?!?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?