Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VV - Alves, Pique, Puyol, Alba - Cesc, Busi, Thiago - Iniesta, Messi, Pedro/Alexis
0
ale rypnął
0
teraz błysk iniesty i do przodu
0
wielkie 0 pomysłu na grę, iniesta za pedro i jakoś pójdzie
0
VV sprzedać, z Villa poczekać jak sobie będzie radził, ale jak bedą chętni i daadzą jakąś konkretna kase to też sprzedać, dos Santosa też sprzedać, Bojana bym się chyba pozbył, poczekał jak się rozwinie Afelley, Cuenca napewno wróci, a Barttra na wypozyczenie jak sprowadzą obrońcę, Montoya może sie przydać
0
VV niech idzie, tam mu będzie dobrze, chociaż nie wiem po co mu VV skoro ma Szczęsnego, z Villą bym jeszcze poczekał jak sobie porradzi do końca sezonu
0
i oni mogą stac się ofiarami jak Montoya i Bartra, że o dos santosie nie wspomne, Affeley juz na pewno nie wróci
0
prawie niemożliwe :D
0
i zawsze da się dogadać
0
jeśli przejdzie Hummels to mozna podziękować bartrze, bo szkoda żeby sie marnował
0
ten mecz dupy nie urywa
0
alves sie nie spieszył żeby pzeszkodzic jak [pique stracił piłke
0
no i villa na rozgrzewce
0
ale messi chami dzisiaj
0
Masche to piach tego sezonu
0
oni najlepiej niech samobóje strzelają bo szkoda żeby valencia biegała na darmo
0
stoja jak kołki w dupie, !!!!!!
0
a miało nie byc soldado
0
a jakby dziabną tak w to lato, kupic nemyara z santosu, sprzedać ville i valdesa do Bayerny za Neuera ???? co wy na to?
0
Alexis jest młody w porównaniu do Viily (7 lat różnicy) więc nie wydaję mi sie żeby to Alexis odszedł
0
trrza bedzie zrobic tak, jak kupimy Neymara (swietnie potrafi sie utrzymac przy piłce) to sprzedac Ville, Affelaya, a z Cuenką poczekać jak mu się forma odbuduje i dopero wtedy myśleć
0
będzie nowy Roni, szkoda tylko że raczej Villa odejdzie
0
raul7
to po co dajesz te filmiki skoro to działa tak samo w oby dwie strony?
0
a tak przy okazji Xabiemu i Roanldo (Carvalho) brakuje kartki od zawieszenia w CdR, ciekawe czy jeśli zasłuża na kartk ena CN, to sędzia zachowa się fair?????
0
Raul7, jesteś smieszny, to logiczne że w takich sytuacjach jak przedstawiłes na filmiku, chce sie przeciwnika wyprowadzic z równowagi, i nie mów że realowcy tak nie robią, bo się tylko pogrążasz
0
bardzo ciekawa wypowiedź, i idiotyczna zarazem, widział zsjęciea mou i ledwo uwierzył, nie widzial a ni zdjęc anis amego Leo i już to jest dla niego jak religia. Poza tym oczywiście tylko real jest poszkodowany przez rasizm, trzeba im tylko współczuć
0
jeśli będzie grał w ajaxie regularnie to tylko z pusem dla niego, później wróci do barcy i pozamiatane
0
pique powinien być zawodnikiem meczu w barcei razem z Puyolem
0
cos mnie sę zdaje że adan odejdzie po tym sezonie, na jego miejscu bym sie nie zastanawiał
0
z tymi zółtkami dla Barcy to przesadził na maxa, jak mozna dać 3 kartki za 5 fauli i 3 kartki za 19 fauli ??!?!?!?!