0

kuźwa ja pierdziele

0

a busi to sie pomyslił czy co mu odwala ??????

0

i o kant dupy wszystko rozbić

0

sory bardzo ziomek ale cąłe milardy ludzi na swiecie majao nieporównywalnie mniejsze zarobki i sobie musza radzic wiec robisz z siebie surnia takimi tekstami

0

spróbowac mozna ale zeby to wszystko było prowadzone z jajem

0

najlepiejniech kupia jakiegos obronce bramkarza zalepia i niech przyjdzie za dwa lata kiedy juz rok pogra ter stegen

0

neymar sie rozkreca brawa

0

extra wygląda taka szata ocen meczów

0

chyba własnie taki plan miało atletico wiec co sie dziwisz

0

widac ze "tata" ma jaja jak zdjął messiego, ale chyba nie ma mu sie co dziwic

0

messi sie dzisiajtylko potyka i nic wiecej

0

w koncu jakis strzał i messi sie pokazał

0

póki co szału ni ma a jest lipa

0

i tak jest wiadome ze iker to prawdziwy fan realu i nie mozliwe jest zeby przeszedł mysle ze gdzieowliek a juz zwłaszcza do Barcy

0

dac 40 mln i tyle

0

ajax sam chciał go nam sprzedac w pierwszej kolejnosci wiec szkoda ze wtedy go nie kupilismy, teraz bedzie ciezko bo z tottenhamem sie ciezko negocjuje, ja sie trzymam przy luizie

0

no własnie po pierwsze napisało to MD, a po drugie mysle ze barca wie ze za tak mało go nie wyciągnie

0

niech kurde kupia Luiza nawetza te 45 mln ale niech gokupią, on i tak sie zwróci ijeszcze na siebie zarobi, a puyol młodszy nie bedzie i kontuzje bedzie łapał a z tym kolanem ma juz spore problemy od dłuzszego czasu

0

dac 40 mln i bierzemy odrazu

0

luiz i jest spokoj na pare lat

0

pep tez sie cwany zrobił, podbiera tych których che Barca, wiadomo wyciagnac go z chelsea bedzie trudno ale łatwiej niz silve z psg

0

klopp umie wypromowac zawodnika :) to u sie chwali nie ma co :)

0

jakbysmy jakos wyciągneligundogana to strach sie bac co by sie działo z nim w składzie :) ma koles postep i talent nie ma co

0

sprzedał sie chłopak i tyle, szkoda bo był dobry, choc wiele mu jeszcze brakowało, jakby sam zobaczył jak gra to by wiedział dlaczego nie dostawał szans, w tym sezonie nic nie pokazał i taka jest prawda, niech spojrzy obiektywnie na cała sytuacje a nie tylko przez swój pryzmat

0

po co on jeszcze kompilkuje całą sytuacje????? po co???? zajął sie polityka to niech juz tam zostanie [pan filozof, ekonomista

0

tragedii nie ma, ale jak lahm (niski ze bania mała) bedać w ataku strzela gola głową????? cos jest nie tak, a druga brama to juz wogóle porazka, az szkoda komentarza, moze byc tylko lepiej, czekamy jak wróci reszta

0

młdy i nie za drogi wiec czemu nie

0

jak na taki skłąd Barcy i bayernu to nie jest zle, trzeba dobrze popracowac nad wydolnościa a tym samym nad wytrzymaloscia

0

jak dla mnie to "Tata" sie wpasuje :) pokaze cos innego i zaskakującego,

0

a moze własnie on doda cos od siebie, co bedzie zaskoczeniem dla rywali, trzeba poczekac na rozwój sytuacji, to moze byc naprawde dobry trener dla FCb, wazne zeby sie rozumiał z zawodnikai i zarządem a wtedy wszystko bedzie dobrze,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?