Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kuźwa ja pierdziele
0
a busi to sie pomyslił czy co mu odwala ??????
0
i o kant dupy wszystko rozbić
0
sory bardzo ziomek ale cąłe milardy ludzi na swiecie majao nieporównywalnie mniejsze zarobki i sobie musza radzic wiec robisz z siebie surnia takimi tekstami
0
spróbowac mozna ale zeby to wszystko było prowadzone z jajem
0
najlepiejniech kupia jakiegos obronce bramkarza zalepia i niech przyjdzie za dwa lata kiedy juz rok pogra ter stegen
0
neymar sie rozkreca brawa
0
extra wygląda taka szata ocen meczów
0
chyba własnie taki plan miało atletico wiec co sie dziwisz
0
widac ze "tata" ma jaja jak zdjął messiego, ale chyba nie ma mu sie co dziwic
0
messi sie dzisiajtylko potyka i nic wiecej
0
w koncu jakis strzał i messi sie pokazał
0
póki co szału ni ma a jest lipa
0
i tak jest wiadome ze iker to prawdziwy fan realu i nie mozliwe jest zeby przeszedł mysle ze gdzieowliek a juz zwłaszcza do Barcy
0
dac 40 mln i tyle
0
ajax sam chciał go nam sprzedac w pierwszej kolejnosci wiec szkoda ze wtedy go nie kupilismy, teraz bedzie ciezko bo z tottenhamem sie ciezko negocjuje, ja sie trzymam przy luizie
0
no własnie po pierwsze napisało to MD, a po drugie mysle ze barca wie ze za tak mało go nie wyciągnie
0
niech kurde kupia Luiza nawetza te 45 mln ale niech gokupią, on i tak sie zwróci ijeszcze na siebie zarobi, a puyol młodszy nie bedzie i kontuzje bedzie łapał a z tym kolanem ma juz spore problemy od dłuzszego czasu
0
dac 40 mln i bierzemy odrazu
0
luiz i jest spokoj na pare lat
0
pep tez sie cwany zrobił, podbiera tych których che Barca, wiadomo wyciagnac go z chelsea bedzie trudno ale łatwiej niz silve z psg
0
klopp umie wypromowac zawodnika :) to u sie chwali nie ma co :)
0
jakbysmy jakos wyciągneligundogana to strach sie bac co by sie działo z nim w składzie :) ma koles postep i talent nie ma co
0
sprzedał sie chłopak i tyle, szkoda bo był dobry, choc wiele mu jeszcze brakowało, jakby sam zobaczył jak gra to by wiedział dlaczego nie dostawał szans, w tym sezonie nic nie pokazał i taka jest prawda, niech spojrzy obiektywnie na cała sytuacje a nie tylko przez swój pryzmat
0
po co on jeszcze kompilkuje całą sytuacje????? po co???? zajął sie polityka to niech juz tam zostanie [pan filozof, ekonomista
0
tragedii nie ma, ale jak lahm (niski ze bania mała) bedać w ataku strzela gola głową????? cos jest nie tak, a druga brama to juz wogóle porazka, az szkoda komentarza, moze byc tylko lepiej, czekamy jak wróci reszta
0
młdy i nie za drogi wiec czemu nie
0
jak na taki skłąd Barcy i bayernu to nie jest zle, trzeba dobrze popracowac nad wydolnościa a tym samym nad wytrzymaloscia
0
jak dla mnie to "Tata" sie wpasuje :) pokaze cos innego i zaskakującego,
0
a moze własnie on doda cos od siebie, co bedzie zaskoczeniem dla rywali, trzeba poczekac na rozwój sytuacji, to moze byc naprawde dobry trener dla FCb, wazne zeby sie rozumiał z zawodnikai i zarządem a wtedy wszystko bedzie dobrze,