0

i to sie nazywa szacunek i jestem pewien ze cris sadzi tak samo

0

Dokładnie

0

wygrał bo zasłużył i przynajmniej nie bedziemy juz swiadkami narzekania realu ze wszystko idze na Messiego i Barca jest faworyzowana bo jesliby to Leo wygrał to napewno bysmy byli tego swiadkami ze wszystko było ustawione i cały swiat sie uwział na Cistiano, tak towygrał bo 2013 nalezła do niego, chociaz Messi łacznie to ze 3 miesiace to same kontuzje leczył , ale i tak Cris zasłuzył ,brawa dla wszystkich nominowanych

0

generlanie mecz nie był jakos strasznie porywający ale wazne ze nie ma porazki :)

0

Szkoda ze nie 3 pkt ale ten1 i tak jest wazny, Tata bardzo mądrze sie wypowiada i dobrze pracuje z druzyna, w meczeu mysle ze zabrakło szybkosci i płynności, ale generalnie nie było az tak zle

0

busi jest coraz bardziej irytujacy

0

niech mu dobrze idzie, chociaz zobaczymy jak daleko zajdzie

0

mysle ze moga mu jeszcze przedłuzyc o rok i na tym skonczy, po co teraz wydawac wiecej nie trzeba

0

cos mi sie wydaje ze atletico grało 18 meczy a nie 19 jak twierdzi tabela na tejze stronie :) pozdrawiam

0

poczekajmy na solidne konkrety, obaj są dobrze, i marc i thinaut, wazne zeby trafil jeden z nich, bo wtedy mozemy byc spokojni

0

i moze frytki do tego ???? buhahahhaaa, takie pierdoły wypisywac to az wstyd

0

jak narazie dobrze mu idzie wiec nie ma powodu szukac kogos nowego, ma kontrakt bodajze na 3 sezony wiec narazie teamt szkoleniowca powinien byc zamkniety

0

jesliby sie udało to czemu nie

0

nie ma co, pedro ratuje dupe

0

powiedzcie po kiego grzyba co chwile chca mu podnosic pensje??? na co to??? i tak ma sporoa a powtarza ze nie gra dla pieniedzy wiec co sobir rosell ubzdurał ze skoro jest najlepszy to musi najeiwcej zarabiac???? bzdura az boli, niech gra i tyle,

0

nie wyglada to najlepiej, bo getafe to jednak dosc niewygodny przeciwnik dla Barcy

0

taki piach ze az boli

0

tello grozi ze odjedzie ale jak dostaje szanse grac to partaczy ją maksymalnie

0

plus jest taki ze rewanż u siebie, chociaz z city to bedzie prawdziwy horror, bo naprawde to jedna z silniejszych druży, united trafili teoretycznie najlepiej, nalepszy mecz to barca - city i arsenal - bayernr, zapowiadaja sie naprawde ciekawie, barca ie ma cos szczescia do angielskich druzyn ale mam nadzieje ze tym razem pojdzie im dobrze na wyjezdzie a u siebie zagramy jak przystoi na Camp Nou, wazny tez bedzie rozkład kolejek w lidze, ale miejmy nadzieje ze VICTORIA bedzie nasz

0

niech teraz własnie pograja ci co nie dostaja za wielu szans i niech sie dotra,mam nadzieje ze we wtorek napewno zagra roberto, song, tello, montoya, moze cuenca

0

wszystko zalezy od taty

0

grac to on dopiero zaczał, ale niech mu dobrze tam idzie, kiedys tak Barce chwalił i sie nia zachwycał ale jego rybki i jego akwarium

0

mogliby powalczyc a patrzac na historie sahina to on w madrycie jakos nie zawojował, a takiego piłkarza czemu nie, mysle jest jednak lepszy od dos santosa

0

jesli juz sie bawic w napastnika to bardziej aguero, zna lige hiszpańską, elastyczny, młody, zna messiego i sa przyjaciółmi, wiec atak marzenie, i wtedy grac system 4-2-3-1,z aergio na szpicy, messi za nim, na skrzydłach ney i alexis

0

moim zdaniem dac tak 30 - 35 mln za mangale i bedzie jak trza

0

jak za 2 mln to brac i nie pytac

0

no popacz :D

0

a moze grzegorz lato???

0

kupic go nawet za 35-40 mln, zwróci sie szybciej niz sie wydaje, byle nie oszczedzac, w Barcie ma Alvesa i Neya wiec sie dogadają

0

to niech sie carlo zastanowi co mówi bo zeznania mu sie mylą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?