Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i to sie nazywa szacunek i jestem pewien ze cris sadzi tak samo
0
Dokładnie
0
wygrał bo zasłużył i przynajmniej nie bedziemy juz swiadkami narzekania realu ze wszystko idze na Messiego i Barca jest faworyzowana bo jesliby to Leo wygrał to napewno bysmy byli tego swiadkami ze wszystko było ustawione i cały swiat sie uwział na Cistiano, tak towygrał bo 2013 nalezła do niego, chociaz Messi łacznie to ze 3 miesiace to same kontuzje leczył , ale i tak Cris zasłuzył ,brawa dla wszystkich nominowanych
0
generlanie mecz nie był jakos strasznie porywający ale wazne ze nie ma porazki :)
0
Szkoda ze nie 3 pkt ale ten1 i tak jest wazny, Tata bardzo mądrze sie wypowiada i dobrze pracuje z druzyna, w meczeu mysle ze zabrakło szybkosci i płynności, ale generalnie nie było az tak zle
0
busi jest coraz bardziej irytujacy
0
niech mu dobrze idzie, chociaz zobaczymy jak daleko zajdzie
0
mysle ze moga mu jeszcze przedłuzyc o rok i na tym skonczy, po co teraz wydawac wiecej nie trzeba
0
cos mi sie wydaje ze atletico grało 18 meczy a nie 19 jak twierdzi tabela na tejze stronie :) pozdrawiam
0
poczekajmy na solidne konkrety, obaj są dobrze, i marc i thinaut, wazne zeby trafil jeden z nich, bo wtedy mozemy byc spokojni
0
i moze frytki do tego ???? buhahahhaaa, takie pierdoły wypisywac to az wstyd
0
jak narazie dobrze mu idzie wiec nie ma powodu szukac kogos nowego, ma kontrakt bodajze na 3 sezony wiec narazie teamt szkoleniowca powinien byc zamkniety
0
jesliby sie udało to czemu nie
0
nie ma co, pedro ratuje dupe
0
powiedzcie po kiego grzyba co chwile chca mu podnosic pensje??? na co to??? i tak ma sporoa a powtarza ze nie gra dla pieniedzy wiec co sobir rosell ubzdurał ze skoro jest najlepszy to musi najeiwcej zarabiac???? bzdura az boli, niech gra i tyle,
0
nie wyglada to najlepiej, bo getafe to jednak dosc niewygodny przeciwnik dla Barcy
0
taki piach ze az boli
0
tello grozi ze odjedzie ale jak dostaje szanse grac to partaczy ją maksymalnie
0
plus jest taki ze rewanż u siebie, chociaz z city to bedzie prawdziwy horror, bo naprawde to jedna z silniejszych druży, united trafili teoretycznie najlepiej, nalepszy mecz to barca - city i arsenal - bayernr, zapowiadaja sie naprawde ciekawie, barca ie ma cos szczescia do angielskich druzyn ale mam nadzieje ze tym razem pojdzie im dobrze na wyjezdzie a u siebie zagramy jak przystoi na Camp Nou, wazny tez bedzie rozkład kolejek w lidze, ale miejmy nadzieje ze VICTORIA bedzie nasz
0
niech teraz własnie pograja ci co nie dostaja za wielu szans i niech sie dotra,mam nadzieje ze we wtorek napewno zagra roberto, song, tello, montoya, moze cuenca
0
wszystko zalezy od taty
0
grac to on dopiero zaczał, ale niech mu dobrze tam idzie, kiedys tak Barce chwalił i sie nia zachwycał ale jego rybki i jego akwarium
0
mogliby powalczyc a patrzac na historie sahina to on w madrycie jakos nie zawojował, a takiego piłkarza czemu nie, mysle jest jednak lepszy od dos santosa
0
jesli juz sie bawic w napastnika to bardziej aguero, zna lige hiszpańską, elastyczny, młody, zna messiego i sa przyjaciółmi, wiec atak marzenie, i wtedy grac system 4-2-3-1,z aergio na szpicy, messi za nim, na skrzydłach ney i alexis
0
moim zdaniem dac tak 30 - 35 mln za mangale i bedzie jak trza
0
jak za 2 mln to brac i nie pytac
0
no popacz :D
0
a moze grzegorz lato???
0
kupic go nawet za 35-40 mln, zwróci sie szybciej niz sie wydaje, byle nie oszczedzac, w Barcie ma Alvesa i Neya wiec sie dogadają
0
to niech sie carlo zastanowi co mówi bo zeznania mu sie mylą