Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
póki co trzeba poczekac do konca tego sezonu i zobaczyc jaki bedzie bilans, takie rzucanie sie na poszukiwanie nowego trnera nie jest chyba najlepszym pomysłem, prawda jest taka ze Martino musimien naprawde wolna reke w ustawianiu druzyny i modelowaniu jej pod siebie, trzeba w to tez wliczyc transfery wiec niech dadza Tacie jakies 100 mln do tego dojdzie kasa ze sprzedazy kilku zawodników to jeszcze zostanie, sciągnąc tych których trzeba iniech wtedy Tata wszystko sobie poukłada, i po nastepnym sezonie bedzie mozna gdybac nad zmiana trenera, prawda jest tez taka ze Barca potrzebuje trenera z charakterem, który bedzie umiał dobrze zmotywowac i zrugac jak jest taka potrzeba, Tacie wychodzi to tak srednio póki co, ale narazie najlepiej jest poczekac do konca przynajmniej tego sezonu
0
jak trzeba zapieprzac w meczu to tak sao trzeba to robic na treninhach, niech trener ich zruga od góry do dołu
1
z caym szacunkiem do Xaviego ale niech nie zwala na murawe
1
to trzeba gryzc trawe jak kiedys a nie teraz gadac, trzeba wyjsc i zapierdzielac na tym bosiku, sorry bardzo ale przeciwnik nie odda meczu i sam sobie bramek nie strzeli
0
"zabraklo nam ruchliwosci", to ruszac dupea nie pieprzyc takie farmazony
0
dokładnie, oni wogóle nie maja checi chyba grac, bo truchtaja jak dzieci z podstawówki
0
w dupach i we łbach sie poprzestawiało, mysla ze juz sa panami footbolu????? gówno prawda, zamiast zapieprzac na tym boisku jak kiedys to teraz nic nie umieja, sorry bardzo ale tak dalej byc nie moze , z taka gra to oni nawet podskoczyc do bayernu , realu czy city nie moga, niech zepna poslady i w kazdym meczy zapierdzielaja bo to jest smiech na sali a nie gra,
1
osobiscie nie wydaje mi sie ze byłby to najlepszy wybór, cena jest ok,ale sam charakter piłkarza troche nie pasuje,
0
jesli pojawisie dobra oferta to sprawa jest oczywista, sprzedac i tyle, lubie ich obydwu ale trzeba cos pozmieniac i moze to własnie jest najlepszy sposób, Dani najlepsze ma juz raczej za soba a Song lepiejsie sprawdzał w angli
0
niech przestana gadac a zaczna robic, nie rozumiemczemu w grafice wyzej jest pozbycie sie alexisa czy pedro zamiast tello, to samopoco nam van Persie,kogos młodszego trzeba
0
ze sprzedaza lub wypozyczeniem zgadzamsie w 100 %
0
przeczekałby to lato i spokojnie bygrałw pierwszej 11, a sorry bardzo nie sadzie zeby poszedł dosłownie gdziekolwiek
0
to teraz juz wiemy napewno ze Barca nie moze szczedzic na transferze obroncy w letnim okienku, oczywiscie szkoda ze Puyol odchodzi ale widac w tym wszystkim jego profesjonalizm, mógł spokojnie poczekac az mu sie skonczy kontrakt, ale widac jak szanuje klub i jego wartosci,, Visca el Barca, Visca Puyol :)
0
moim zdaniem on własnie udowodni swoja wartosc
0
wiadomosc jak najbardziej smutna ale mozna było przypuszcac ze do tego dojdzie, teraz zostaje tylko mukibicowac do konca jego podrózy w Barceloniei wygrac cos zebymógł wzniesc jakis puchar, dzieki Ci za wszystko, najlepszy kapitanie :)
0
i własnie o to chodzi, odpalic strzał i po sprawie
0
neymar kaleczy dzisiaj chyba wszystko
0
za malo biegamy, nie ma ruchu, nie ma tej wymiennosci pozycji co kiedys, co dodawało dynamiki która gdzies sie utraciła
0
i kolejna stracona bramka po stałym fragmencie gry
0
a messi znowu truchta
0
jeszcze ma czas na poprawe błedów a i tak na dzien dzisiejszy nie popełnia ich wiele, piłka tez kozłowała dosc dziwnie, chociaz to go nie tłumaczy, cała sytuacja nie zmienia faktu ze ma talent
0
poczekamy zobaczymy, ale nie sadze zeby to była prawda
0
ze sie tak spytam, co to ma kurna chata byc???? city pokonali ale sociedad juz nie moga??? w dupach sie poprzewracało
0
mecz wyrównany i na w miare wysokim poziomie, troche sie chłopaki rozluznili na koniec co było dosc niepokojące bo city sie rozkrecało, ale uwazna gra w obronie, chociaz czasami było dośc iebezpiecznie, pressing tez na plus
0
niech onizepna dupe i strzela jeszcze jedna bramke i tyle a nie sie bawia juz, nie ma powodu zeby sie juz bawic
0
czy oni nie moge byc skupieni od poczatku do konca?????
0
nie wiem czy zrobił najlepiej, jak chłopaki zaczynaja sie rozluzniac, dobic city i miec po sprawie
0
cos mi sie zdaje ze jednak nie było spalonego
0
nasi juz sie zaczynaja bawic i to baaaaaaaaardzo nie dobrze
0
ale do takich sytuacji to nie mozna dopuszczac