Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ło mamusku, taka szansa ze bania mała
0
kurde, obrona szczelniej :)
0
Ney bedzie bardziej grał na prawej stronie a Iniesta na lewej, chyba
0
moze ty zagraj cwaniaczku
0
wazne zeby wygrac, to jest cel numer jeden, a styl w jakim sie to zrobi to dopiero cel numer 2
0
wydaje mi sie ze powini brac kogos neutralnego, albo przynajmniej niezbyt zwiazanego z danym klubem, a sorry bardzo dudek do takich osób sie nie zalicza
0
to pokaz co ty sobą reprezentujesz, a nie odrazu wyzywasz. Skoro jestes taki cwany to kogo ty bys wystawił???? tello??? sorry bardzoale iniesta nie czuje sie zle na lewym ataku, a cesc ie gra oszałamiająco jako fałszywa 9, wiec sam sie zastanów jaki skład jest na dzien dzisiejszy najsilniejszy, według mnie jedynie Neymar moze byc niewiadomoą a reszta jest raczej pewna
0
bardzo prawdopodobne sklady, i chyba rówie mozliwe ze ktos z realu moze dostac czerwoną kartke, główni podejrzani to ramos i pepe, chociaz o wiele lepiej zeby mecz był bez jakis złośliwości i nieczystej gry
0
nie rozumiem faktu ze wzieli dudak na komentatora, wiadome ze bedezie stronniczy, az nadto wiadome
0
dadza rade chłoapki :) jak zagraja ambitnie i z uwaga to bedzie dobrze, nie tracic piłek, wracac sie do obrony i bedize jak trza :)
0
no ba, jasne ze w kazdych, wydaje mi sie jednak ze Real nie był dawno na tym poziomie jaki prezentuje teraz,
0
mysle ze bardzo mozliwy taki skład, jedyna niewiadomoa jest chyba w tym skladzie pozycja 3 w ataku, bo mysle ze bedzie i Niesta i Messi i zostaje miejsce na Pedro/Alexisa/Neymara, wiec tak własciwie to bedzie skład z meczy z City generalnie rzecz biorąc, zeby trzymac piłke
0
oj bedzie nerwówka
0
przynajmniej mozemy byc pewni ze bedzie to mecz na wysokim poziomie i bardzo intensywny, Barca gra dobrze, a Atletico jej nie ustępuje i tez chce grac swoje wiec mecz bedzie bardzowyrównany, czy u nas czy u nich,
real miał dobre losowanie, borussia nie jest w szczytowej formie a i kontuzje ja dopadły wiec szanse sa małe, ale nie skreslałbym jej definitywnie
PSG kontra Chelsea bedzie prawdziwym bojem ,nie wiadomo tak naprawde czego sie spodziewac, wiec mecz bedzie bardzo ciekawy,
Bayern trafił chyba najlatwiej jak mógł, bo ManUtd jest dalekoooooooooooo od swojej najlepszej dyspozycji i nie wiem co musiałoby sie stac zeby ekipa Pepa nie awansowała, ale zycie jest pełne niespodzianwk, a ta edycja LM w fazie pucharowej jest dosc wyrównana, wiec zapowiadaja sie wielkie emocje, niech Barca przejdzie bo to sie liczy dla nas najbardziej , VeB :)
0
no i ma racje bo nie są wygodnym przeciwnikiem, jednak rewanż u siebie byłby lepszy dla Barcy, a szkoda ze jest odwrotnie
0
i Tata na luzie :) fajny gościu z niego
0
Silva juz ma prawie 30 lat, wiec nie wiem czy jest duzy senes wywalac taka kase za klesia który pogra tak ze 2-3 sezony, nie lepiej kogos w ikeu 27-28???
0
wszystko okaze sie w okienku i narazie całyczas sa tylko plotki ze moze ten moze taten, wszystko sie okaze
0
kurde teraz to naprawde kazdego beda przeswietlac
0
czy lepszy od pedro to wydaje mi sie ze teraz graja na podobyn poziomie, i obaj sa w wyzszej formie od Neya
0
kurde jak zarabia te 123 mln z tego wizerunku to jak skapnie troche so Barcy, to Leosiowi nic nie sie stanie, nie umrze z braku 5 czy 10 mln, sa mówił ze nie gra dla kasy
0
posadził go teraz ale poprzednie 4 mecze zagrał wiec niech ten pan sie zastanowi, nie zawsze bedzie grał i tyle, nie jest tutaj wielka gwiazda tak jak w santosie, kazdy musi wypracowac sobie swoja pozycje, wiadomo ze nie bede grali tylko na niego zeby mółg błyszczec, niech sie cierpliwosci nauczy
0
"ze względu na poziom gry, ponieważ grają bardzo dobrze i rywalizują o tytuły," a Barca to nie rywalizuje o tytuły, gosciu pomysl troche zaim cos powiesz :)
0
nie ma co sie z nimi jakos kumplowac, perez to perez i nie wiadomo co mu sie w głowie, zawsze miał chyba jakis kompleks Barcelony i cos tam po cihutku próbował kręcic, oczywiscie nie powie tego oficjalie ale całe mnóstwo ludzi sie tego domysla, poza tym sprawa jest logiczna perez nie lubi Barcy wiec chce ja troche podkopac, ale nie ma co osadzac ludzi bo jaka jest prawda to nikt nie wie do konca
0
i wkoncu chłop wyjasnił a nie spekulacje ze jak zrboisz to i to wtedy ja zostane, powiedziął i sie przyznał ze nie potrafił zmotywowac samego siebie jak i zawodników, a media sie rozpisywały ze to woja z tym to z tamtym, czyli głównym aspektem jego odejscia była motywacja i nie ma sie co bardziej nad tym tematem rozwodzic
0
tylko boje sie troche o te wracanie do defensywy, alexis tyra jak wół, wiec powinien zagrac bo i w ataku napedza i wraca do obrony wiec w mojej opini jest lepszy od neymara na dzien dzisiejszy napewno
0
wazne jestzeby zagrali na pełnej ambicji i zaangazowaniu, wracac z a kazda akcja i grac swoje tak jak to pokazalismy w meczu z city
0
jestem za :)
0
z całym szacunkiem do tego pana ale scolarii to TYPOWY trener reprezentacyjny i to w takich rozgrywkach jak miedzynarodowe odnosił sukcesy wiec niech zostanie w kregach reprezentacyjnych
0
moze by sie nadawał ale o tym bedzie gadanie po sezonie i nie ma teraz najmniejszego sensu roztrzasanie przyszłosci Martino