Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fifa nie ma nic lepszego do roboty???? jakos jak real robi gigantyczne transfery i sie zadłuza to fifa nic z tym nie robi
0
niestety, ale prawda boli :)
0
no to nie jestza dobrze, licze na bartre, ale bądż co bądż ostatdnio Pique był w wysokiej formie, wiec wielka szkoda, moze sie wykuruje szybciej chłopak
0
cos mi po głowie chodzi ten Benatia z romy, ale Mats tez nie byłby zły, jeszcze do tego jakis prawy obronca typu Danilo i bedzie dobrze
0
to nie lepiej jest wyłożyc kase na benatie z romy???? typowy srodkowy obronca, do tego dokupic prawego obrońce, sprzedac songa, i do tego jeszcze jakis napastnik i moze pomocnik, jesli przeczyscimy troche skład z piłkarzy zbednych
0
na szczescie barta sobie poradził fantastycznie, ktos wie ile moze nie byc costy????
0
zgadzam sie ze wszystkim, troche mam dylemat przy pinto, bo to diego miał farta przy tym strzale
0
atleti z ta bramka to miała nieziemskiego farta, teraz trzeba bedzie sie spiac i zagrac baaaaardzo dobrze w madrycie, atleti postawiautobus i bedzie czekało na kontry, ale trzeba bedzie jakos przełamac ten mur no i messi musi zaczac wiecej biegac
0
absolutnie sie zgadzam w 100 %
0
szkoda straconej bramki, ale jakby zagrali tak jak trzeba to by nie było takiego wyniku jaki jest, swoja drogą wkurza mnie strasznie ze jak Barca odbierała piłke i którys z naszych próbował to zrobic i ta sytuacja była jakies 1,5 m od messiego to ten nawet sie nie ruszył tylko czekał jak odejda od niego, kurde niech sie wezmie do roboty a nie wielka panienka, nie moze pobiec odbioru piłki która jest 1,5 m od niego
0
można??? można
0
i teraz docisnac ich tam i strzelis jeszcze jedna
0
do roboty chłopaki, odrobic jakas te brake i zapieprzac na tym boisku
0
cholera jasna, jeszcze taka bramka
0
pewni mozemy byc tego ze mecz bedzie ciezki i mysle dosc agresywny ze strony Atleti, graja dobrze i cały czas trzymaja sie w czołówce, szacun dla nich, jednak ostatnio ciezej im idzie, najbardziej trzeba bedzie uwazac na diego coste, ale mysle ze jak zagramy z pasja i zaangazowaniem iprzedewszystkim z dokładnosci podan, bo z espanyolem byłz tym problem, to bedzie dobrze
0
ciekawe jakby sie spisał w meczu w PD, moze jest lepszy od Oiera i jesli nie bedzie w pierwszym zespole to warto go wypozyczyc i tyle
0
costa bedzie problemem, jego gra ale równiez i zachowanie, czesto prowokuje i gra dosc agresywnie wiec nie bedzie łatwo, a obrona atleti tez jest niczego sobie
0
lepiej sie tego nie dało ując
0
widze ze ktos do tej pory nie moze sobie poradzic z porazka???? pewnie jeszcze sadzisz ze ta czerwona to niesłuszna, wróc do siebie do madrytu i tam lepiej zostan
0
i tak wielkie brawa i szacunek dla espanyolu moze duzo aulowali ale ograniczyli barce tak jak tylko sie dało i radzili sobie z tym swietnie
0
ale oczywiscie kiedy realowi sa naciagane karne, tojestes szczesliwy i nie masz problemu z sedziami, ogarnij sie chłopie
0
czyzby znowu ktos miał problem???? naucz sie przegrywac a nie
0
az wstyd to pisac ale mamy takiego farta w tym meczu, nie gralismy dobrze, a własciwie to gralismy zle, i teraz karnyi jest bramka, a całokształt wygląda naprawde marnie
0
dzisiaj mamy festiwal niedokładnsoci, i oczywiscie jak messiemu zabiora piłke to on juz nie biegnie tylko zaczyna truchtac, taka jest chyba jego taktyka
0
jak oni dzisiaj kalecza
0
teraz sie wzieli za klepanie jak tu trzeba grac coraz szybciej i dokładniej przede wszystkim
0
zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany
0
neymara to juz chyba porypało
0
czasami gramy tak porażająco nie dokładnie ze az boli
0
dupa nie zmeczeni, grac i cisnac ten espanyol