0

fifa nie ma nic lepszego do roboty???? jakos jak real robi gigantyczne transfery i sie zadłuza to fifa nic z tym nie robi

0

niestety, ale prawda boli :)

0

no to nie jestza dobrze, licze na bartre, ale bądż co bądż ostatdnio Pique był w wysokiej formie, wiec wielka szkoda, moze sie wykuruje szybciej chłopak

0

cos mi po głowie chodzi ten Benatia z romy, ale Mats tez nie byłby zły, jeszcze do tego jakis prawy obronca typu Danilo i bedzie dobrze

0

to nie lepiej jest wyłożyc kase na benatie z romy???? typowy srodkowy obronca, do tego dokupic prawego obrońce, sprzedac songa, i do tego jeszcze jakis napastnik i moze pomocnik, jesli przeczyscimy troche skład z piłkarzy zbednych

0

na szczescie barta sobie poradził fantastycznie, ktos wie ile moze nie byc costy????

0

zgadzam sie ze wszystkim, troche mam dylemat przy pinto, bo to diego miał farta przy tym strzale

0

atleti z ta bramka to miała nieziemskiego farta, teraz trzeba bedzie sie spiac i zagrac baaaaardzo dobrze w madrycie, atleti postawiautobus i bedzie czekało na kontry, ale trzeba bedzie jakos przełamac ten mur no i messi musi zaczac wiecej biegac

0

absolutnie sie zgadzam w 100 %

0

szkoda straconej bramki, ale jakby zagrali tak jak trzeba to by nie było takiego wyniku jaki jest, swoja drogą wkurza mnie strasznie ze jak Barca odbierała piłke i którys z naszych próbował to zrobic i ta sytuacja była jakies 1,5 m od messiego to ten nawet sie nie ruszył tylko czekał jak odejda od niego, kurde niech sie wezmie do roboty a nie wielka panienka, nie moze pobiec odbioru piłki która jest 1,5 m od niego

0

można??? można

0

i teraz docisnac ich tam i strzelis jeszcze jedna

0

do roboty chłopaki, odrobic jakas te brake i zapieprzac na tym boisku

0

cholera jasna, jeszcze taka bramka

0

pewni mozemy byc tego ze mecz bedzie ciezki i mysle dosc agresywny ze strony Atleti, graja dobrze i cały czas trzymaja sie w czołówce, szacun dla nich, jednak ostatnio ciezej im idzie, najbardziej trzeba bedzie uwazac na diego coste, ale mysle ze jak zagramy z pasja i zaangazowaniem iprzedewszystkim z dokładnosci podan, bo z espanyolem byłz tym problem, to bedzie dobrze

0

ciekawe jakby sie spisał w meczu w PD, moze jest lepszy od Oiera i jesli nie bedzie w pierwszym zespole to warto go wypozyczyc i tyle

0

costa bedzie problemem, jego gra ale równiez i zachowanie, czesto prowokuje i gra dosc agresywnie wiec nie bedzie łatwo, a obrona atleti tez jest niczego sobie

0

lepiej sie tego nie dało ując

0

widze ze ktos do tej pory nie moze sobie poradzic z porazka???? pewnie jeszcze sadzisz ze ta czerwona to niesłuszna, wróc do siebie do madrytu i tam lepiej zostan

0

i tak wielkie brawa i szacunek dla espanyolu moze duzo aulowali ale ograniczyli barce tak jak tylko sie dało i radzili sobie z tym swietnie

0

ale oczywiscie kiedy realowi sa naciagane karne, tojestes szczesliwy i nie masz problemu z sedziami, ogarnij sie chłopie

0

czyzby znowu ktos miał problem???? naucz sie przegrywac a nie

0

az wstyd to pisac ale mamy takiego farta w tym meczu, nie gralismy dobrze, a własciwie to gralismy zle, i teraz karnyi jest bramka, a całokształt wygląda naprawde marnie

0

dzisiaj mamy festiwal niedokładnsoci, i oczywiscie jak messiemu zabiora piłke to on juz nie biegnie tylko zaczyna truchtac, taka jest chyba jego taktyka

0

jak oni dzisiaj kalecza

0

teraz sie wzieli za klepanie jak tu trzeba grac coraz szybciej i dokładniej przede wszystkim

0

zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany

0

neymara to juz chyba porypało

0

czasami gramy tak porażająco nie dokładnie ze az boli

0

dupa nie zmeczeni, grac i cisnac ten espanyol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?