Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakos zachwytu to nie ma, nie mowie ze jest zlym trenerem ale nie sadze ze na pierwsza druzyne Barcy, klub jest juz przesiąknięty swoim stylem i potrzeba czegoa nowego co ulepszy ten styl, a wydaje mi sie ze Luis tego nie gwarantuje i znowu będzie trener nie wiele starszy od zawodnikow, czyli relacje będą bardziej kolezenskie
0
w obecnej sytuacji niech sobie dadza spokój z ta walka o kase
0
jedyny do wyciagniecia z tej trójki to laporte, jak martinez był sprzedawany to barca ze nie ze za drogo a teraz to go chce, nie chce mi sie wierzyc ze bayern go sprzeda, o courtois to nie ma co sie rozpisywac bo albo zostanie w atleti albo wórci do chelsea
0
martino nie ma na tyle autorytetu zeby prowadzic dalej te druzyne, pytanie jest: czy on moze dac cos Barcelonie??? cos nowego co podniesie jakosc naszej gry i bedzie zaskoczeniem???? czy bedzie umiał posadzic tego który jest bez formy i zaryzykowac wstawiajac innego piłkarza, chocby jakies młodego a nie grac nazwiskiem??? czy on potrafi pociagnac ten wózek???? trzeba odpowiedziec na te pytania, a zubi niech sie zajmie transferami do obrony bo od dwóch lat daje klape na tej płaszczyznie
0
w moim mniemaniu to teraz tatus messiego domaga sie wiekszej kasy a nie sam messi
0
wypada sie tylko z Toba zgodzic, w tej sytuacji akurat to jest najmniej wazna rzecz, trasfery do naszej obrony sa bardziej naglące
0
dokładnie, niech to bedzie w umowie najlepiej :P
0
jestem jak najbardziej na tak, to byłoby cos
0
w ataku mamy nadmiar a jeszcze chca sciagnac typowa 9 wiec po co ma sie jeden z nich marnowac, kasa moze byc z nich całkiem fajna, ja obydwu lubie i chciałbym zeby zostali, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, jak juz mówiłem niech najpierw sie zarzad skupi na renowacji naszej obrony i kupi własciwych ludzi na te miejsca
0
wtedy moznaby sciagnac luiza, jakby sie zwolniło miejsce ze sprzedazy masche i songa
0
Luiz jest defensywnym pomocnikiem a nie obronca, niech oni w końcu to zobacza
0
jak dla mnie jak najbardziej
0
moim zdaniem nie jest to najlepsze opcja, trener nie ma byc przede wszystki kumplem zawodników ale osoba która ma pozycja i autorytet a piłkarze chca kolege z którym beda gadali, maja zapierdzielac na boisku jak im trener powie i tyle, mysle ze moze byc lepszy kandydat niz Luis
0
niech sie biora ostro do roboty bo okienko tuz tuz, według mnie niech najpirew pozbeda sie tych których mogą czyli ta ww 6, za nia mysle mozna spokojnie dostac jakies 50 mln i do tego ja bym jeszcze sprzedał Masche do napoli za te ok 15-20 mln i kogos z dwójki pedro lub alexis, i wtedy kupic tych niezbednych
2
wynegocjowac za niego ok 15 mln i niech idzie :) zycze mu wszystkiego najlepszego i niech sie sprawdza w innym klubie
0
why not??? od kilku sezonów dobra i równa forma
1
niech alexis zostanie, ale niech zrobia to co mówisz, dadza mu swobode w działaniu, a nie tylko granie tak własciwie pod leo, widac ze sanchez czy w udinese czy w reprezentacji robił niesamowite rzeczy, a u nas jest przypisany do skrzydła, alves mu sie wpycha ze swoimi wrzutkami i chłopak nie ma za bardzo pola do popisu, niech sie lepiej skupia na łataniu obrony a nie mysla o ataku
2
niech mi sie nawet nie waża, póki co to jeden z nielicznych który naprawde sie stara na boisku i to w kazdym meczu, ucierpiałna tym jak messi bedac bez formy grał a alexis strzelajac bramki siedział na ławce, szkoda bo naprawde miał forme w tym sezonie, wiec niech lepiej nie odchodzi
1
i znowu bedzie latanie i granie z ogórkami, niech sie dobrze przygotowuja w tym czasie,to jest najwazniejsze
0
taaaaaaaa i Barca niby wyłozy tyle kasy ???? chciałbym zeby sie tak stało ale póki co to sa same plotki czyli czekamy na konkrety
0
poczekamy i zobaczymy co sie stanie
0
jak juz, to sciagnac go ale w zamian pozbyc sie songa i masche i do tego dokupic jeszcze z dwoóch srodkowych obronców, niech nasza łąwka bedzie silniejsza niz dotychczas
0
i 1 tranfer myslisz ze usprawiedliwia jego niekompetencje???
0
widac ze sie zubi nie sprawdza to go trzymaja na siłe
0
ja bym tam bez zadnych skrupułów posadził alvesa i za niego montoya, cesca a za niego roberto i gdyby grał ney to posadziłbym nawet messiego
0
no własnie nadszedł czas na rewolucje, stety albo nie ale nadszedł
0
jak sie stawia w ataku na cesca zamiast na jednego z dwójki alexis lub pedro to co sie dziwic, wiemy ze pedro jest dobrey i ma swoje atuty i to własnie w ataku a tam nie ma ich fabregas, sprzedac tello a cesca dawac w pomocy i sprawa rozwiazana
0
no i niech tak sie stanie, niech siedza i patrza jak to sie powinno robic
0
dokładnie, chce wiecej kasy to niech pokaze ze na nia zasługuje i wtedy mozemy negocjowac
0
no i bardzoi dobrze, jak sie da to utargowac 15 i dowiedzenia sie z Tello