0

a co sie stało z rubim??? bo słuch o nim zaginał

0

powiem tak, lepiej zeby tak było, a mundialu i tak i tak nie wygraja, tu masz racje

0

mam ten sam dylemat, moze lepiej byłoby go jeszcze wypozyczyc, zeby sie dograł i wtedy wrócił

1

to napewno, wolałbym zeby został Alexis

0

czyli jeden z dwójki alexis/pedro napewno odejdzie, do tego tello raczej tez nie ma co liczyc na wiecej minut, ja osobisice wole zeby alexis został, chociaz nie wiem czy Deulofeu nie powinien jeszcze rok byc na wypozyczeniu, ale moze sie mysle, zobaczymy co Lucho wymysli

2

to moze teraz chociaz bedzie zadowolony i nie bedzie chodził w chmurach, podpisał to niech teraz robi to co do niego nalezy

1

nie gadaj ,tylko graj tak jak kiedys, bo zmieniłes sie i nie mozna powiedziec ze na lepsze

2

on jest dobra opcja, prawdziwy obronca a nie krzyzówka czegos z czyms, ale mysle ze mozna b zejsc do jakis 25 mln, ewentualnie kogos dorzucic i zejsc do 20

0

co by nie powiedziec zaplecze pierwszej druzyny jest dosc silne tylko trzeba im dawac szanse i umiejetnie wprowadzac do pierwszej druzyny

0

ja rozumiem ze sie przyda (chociaz co by nie mówic mielismy juz klasyczna 9 - patrz Ibra - i pozbylismy sie jej za bezcen) ale nie kosztem Alexisa, to pozbyc sie zawodników jak pedro, tello, song, cuenca, afellay, alves, to kasa sie znajdzie, a i tak trzeba bedzie dołozyc, bo nie oszukujmy sie nie wyjda ze sprzedaza i kupnem na 0, wiec niech zejda z tego Alexisa, bo zrobił chyba swoje 100% w tym sezonie wiec do niego nie mozna miec pretencji, juz nie mówiac o tym ze jest 3 lata młodszy od Llorente, od pedro tez o rok, a obecnie daje wiecej niz pedrito

0

no ciezko, ciezko, ale takie cechy sa nam potrzebne, siła w srodku pola

0

ja bym obydwu zostawił a pozbył sie pedro, tello, cuenci, Songa

0

czy oni patrza realnie???? ter stegen + jakikilwoiek z pózniej wymienionych bedzie dobry, na obrone najlepiej by było chyba LaportemHummels + Benatia. Marquinhos nie przejdzie bo musiałby zrezygnowac z zarobków i tak dalej, a jak to zawsze bywa jak ozna go było miec rok temu to nie, a teraz reka w nocniku, wyciagniecie Pogby tez graniczy z cudem, a gustavo mógłby chyba byc, chociaz nie wiem jak jego obecna forma, albo sprzedac songa i wtedy masche na DM, W ataku parodia jest ze pisza o Martinezie, bo porto nie sprzeda go za mniej niz 50 mln, nie czarujmy sie, najłatwiej wyciagnac mandzukicia, a sprzedac wtedy pedro, Tello , cuence i ZOSTAWIC Alexisa

0

Trzeba kupic jednego srodkowego obronce albo dwóch jesli odejdzie song to wtedy masche na DM i mozna kupic dwóch , do tego jeden na prawa, kogos do pomocy z zelaznymi płucami i potrafiacego rypnac z dystansu, do tego jakas klasyczna 9 i bedzie git

5

no kurde beda sie jeszcze pozbywac 26-letniego zawodnika, wstyd i kpina, jeden z wiekszych walczaków w naszej obecnej ekipie, zawsze biegał, a juz lepsze bieganie Alexisa bo widac ze mu sie chce, niz chodzenie Leo, błądzącego w chmurach, wiec niech nawet nie mysla o sprzedazy Alexisa

0

no dokładnie, nie chcesz biegac i walczyc to na ławke i patrz jak robia to inni

0

ja sie im tam nie dziwie

0

skoro teraz poniósł zarobki o 4mln to mozna sie spodziewac ze przy nastepnej bajce zwiazanej z jego kontraktem bedzie chciał kolejne 4 wiecej, to jest jedna wielka farsa ta jego kasa, rozumiem ze chce zarobic ile moze póki gra, lae bez przesady, podobno mółg grac z adarmo a teraz targuje sie o kazde malłe kwoty, mógł chociaz za to dac jaki procent praw do wizerunku, bo klub tak własciwie to sie zgodził na jego warunki

0

zgadzam sie w 100 %, messi mógłby poiprawic troche prawa noge to moze wtedy by zaskakiwał, bo teraz to tylko lewa a jak widac ona juz nie wystarcza

0

taka własnie jest prawda, jakby tego nie nazwac

1

zasłuzyli jak nikt inny, grali równo i na wysokim poziomie wiec brawa dla Atleti i dla Siemone :)

0

no własnie, trzeba kogos kto ujarzmi to całe tałatajstwo, pokaze ze nie kasa tylko serducho na boisku, jak to było kiedys, jakos za pepa grali z radoscia, zapałem i energia, a teraz dupa blada, nikomu sie nie chce (nie liczac wyjatków), musi przyjsc trener który wprowadzi cos nowego, a wg mnie Luis Enrique bedzie prwadził to samo co jest teraz, czyli klepanina która własciwie nic nie daje oprócz statystyk. Trzeba zmian i to solidnych, nowej krwi, nowego pomyslu co rozrusza te twarzystwo, wiec niech zarazd dobrze przemysli te decyzje, zeby kolejny sezon nie poszedł psu na bude

0

lepiej tego ujac nie mozna było, tak własciwie to nie zmieni sie nic, bo zostanie tak jak było, u nas potrzeba przede wszystkim trenera z jajami, który nie bedzie marionetka, bo jakos simeone nie ma tak wielich gwiazd jak Barca, a gra wysminicie

0

dokładnie, jak dostana piłke to musza czekac bo reszta jest z tyłu 20 metrów i piłka znowu musi isc do tyłu

1

dokładnie, dowodnili ze jak sie chce to mozna, tylko ze nie wszystkim sie chyba chcalo, oni grali na swoim poziomie i zawsze dawali z siebie wszystko, wiec niech barta wchodzi do pierwszej 11, a alexis w niej zostanie na długo

0

to ja ci powiem, leo wydaje mi sie ze stoi w miejscu, jego grze nie ma niczego nowego, nieprzewidywalnego, mysli ze jego lewa noga załatwi wszystko a sie przeliczył, bo juz mało kto sie łapie na jego zwody

0

Mozliwe ze cos w tym jest, ciekawe co by bylo gdyby tata mial normalny presezon, runda jesienna byla naprawde dobra, a i bez leo potrafil grac, pozniej chyba nie do końca nad wszystkim panowal

11

Akurat nie wiem czy nie lepiej bylo wprowadzić bartre za busiego jak ten potrzebowal zmiany, a masche przesunąć wtedy na defensywnego pomocnika

9

Przynajmniej nie owija w bawelne i mówi szczerze, bo racje ma, zmiany musza byc, a wolałbym żeby zostal i byl zmiennikiem Sergio zamiast wonga

0

on chyba nie wie gdzie zyjei oglada nie te mecze co my, Panie Z. zawiniliscie i to bardzo, nawet za bardzo, powinni pana nauczyc jak funkcjonowac na takim stanowisku jakie pan zajmuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?