0

wazne zeby szybko sie zdecydowali bo pózniej bedzie tak jak w tamtym sezonie

0

jesli to prawda to niech szybko przerzuca sie na inny front, moze np Hummels

2

kurde w szatni rzadzi trener a nie Messi i transfery sa przede wszystkim dla klubu a nie ze ten czy tamten jest przyjacielem Messiego

6

to teraz niech sprzedadza songa i Masche na DM, i dokupujemy jakiegos ŚO i dopeiro wtedy bedzie mozna powiedziec ze jest OK

0

no to w takim razie temu panu juz podziekujemy

0

jak mogli kupic Caballero za 5 mln, który jest dobrym bramkarzem co nieraz udowadniał to chca kupic za 10 mln bądź co bądź i tak zmiennikma ter stegena, to sie nazywa oszczedność

0

i to jest to, jak ktos chce kupic pedro który od dłuzszego czasu gra słabo, to nie bo wychowanek, jak Alexisa który ciagnał gre ofensywan to juz słuchaja kazdej oferty - to jest pierwsza głupota. Druga jest taka ze jesli ktos chce kupic alexisa to nie musi dac oferte minimum 40 mln, inaczej zarzad nie powinien siadac do rozmów z innym klubem, takie jest moje zdanie, Cesca tak samo, jesli chce go kupic arsenal to tak jak sie umówili (czyli chyba 36 mln), ale jak inny klub to min 40 i po sprawie, a nie jak my robimy kupujemu a sprzedawac to jakies 10 mln mniej za ile kupiliśmy

0

czyli poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie

0

plotka ze az boli

0

wcisnac im tello i bedzie ok

1

alexis sie rozkreca, bardzpo dobrze

0

pierdu pierdu, nawet jesli to prawda, to niech nie gada ze pieniadze nie sa najwazniejsze bo ktos sie przeciez przy tych 20 mln za sezon upierał

2

no i ma racje, mam nadzieje ze Luis wydusi z Alexisa jego maksimum i Chilijczyk pokaze pełnie swoich możliwości, które ma ogromne

0

okej, to dlaczego chciał zapewnienia na pismie ze Barca go nie ruszy??? skoro jest taki pewien swoich racji, to nie powinno mu takie cos byc potrzebne, poza tym sadze ze teraz robienie kolejnych afer jakos nie pomoze, w tym sezonie było ich od groma, a pewnym jest ze ten zarzad nie wygra kolejnych wyborów

0

zgadzam sie, ale priorytetem powinien byc chyba obronca, rozumiem ze kazda pozycja wymaga wzmocnienia, bo potrzebny nam jest jeszcze bramkarz, obrońca (minimum 1), pomocnik, napastnik, i tu sie zgadzam, ofensywa tez kulała, chciaz czasami wydaje mi sie ze z niechcenia,, ale zgadzam sie z toba

0

ja nie mówie ze jest proste, bo nie jest, ale widac ze ludzie którzy to u nas robia nie znaja sie na tym, taka jest moja opinia, nie chciałbym zebysmy pod koniec obudzili sie i zobaczyli ze juz nie ma kogo tak naprawde kupic, bo tego juz wzieli, tamten za drogi, a ten sie komus nie podoba,

0

teraz bedziemy gromadzic piłkarzy az ławka bedzie pełna, pózniej bedzie debet, a nastepnie bedziemy wciskac tych których chcemy sie pozbyc za bezcen zeby chociaz troche kase podreperowac, to postepowanie zarzadu woła o pomste do nieba, istalic kogo chcemy sprzedac, zaoferowac ich kilku klubom, w miedzy czasie załatwic pewne transfery i po sprawie

0

przede wszystkim obrońca, zamiast sie tak skupiac na ataku który jest w miare na poziomie dosc wysokim, to lepiej na obronie która kuleje i to bardzo, ale zarzad znowu slepy, z zubim na czele, bo wpompuja kasiore w napastnika a pózniej nasza obrona bedzie swiecic pustkami

1

widac ze koles idzie w zaparte, chyba chce rozpieprzyc klub od srodka, jakby mało było afer ten chce dołozyc kolejna, taki z niego socio ze chce sie doczepic do kazdego??? to moze niech oskarzy jeszcze messiego ze ten nie dał mu koszulki po meczu, ziomek jest jakis nie normalny, jakos po aferze z neymarem chciał na pismie ze barca nie wezwie go na droge sądowa, a teraz znowu łeb wychyla, wywalic go i tyle, same problemy stwarza

0

pomarzyc dobra rzecz, reus byłby fajny, ale gadka szmatka a obronćy jak nie było tak nie ma, "Zubizarreta ma też "plan C"" ten cytat mówi wszystko, zamiast Luis ma plan na atak, to zubi i zubi, a o decyzjach trenera nie słychac

0

lepiej sie nie dało tego ująć

0

cesc powinien zostac i taka jest prawda

0

ja osobiscie jestem na tak, wiadomo ze bedzie zmiennikiem ale swoje zawsze dawał

0

szczetze mówiac nasz zarzad jest zdolny do wszystkiego, póki co wszystko pleotki pisza same gazety a klub sie nie ustosunkował, ale niczego nie mozna byc pewnym

0

no to bedzie ciekawie

0

niech nasz zarzad pozbedzie sie w koncu pedro i ogórków z naszej kadry, a zostawi w spokoju alexisa

0

nie mowie ze jest gwiazda numer 1, ale uwazam ze w tym sezonie tyrał najwiecej i niektóre nasze "gwiazdy" jakos nie kwapiły sie zeby brac z niego przykład, a ten sezon alexisa jest jego najlepszym w Barcie. Aguero jest super zawodnikiem, ale tez kontuzjogennym, zobaczymy co wymysli zarzad

0

kolego Destro, miałem na mysli artykuł, który gdzie mi mignał przed oczami jakis czas temun na tej stronie

0

troche cesca nie rozumiem, tak chciał powrotu do Barcy, zrezygnował z jakiejs czesci wynagrodzenia, po to zeby po 3 latach wracac??? moze cesc nie grał zawsze super, ale dodawał cos do druzyny, poza tym to on miał byc nastepca Xaviego, wiec nie rozumiem anie jego ani klubu, który tak optował za jego kupnem

0

ja bym był za sprzedaza, ewentualnie z opcja pierwokupu za jakies 2 lata, ale generalnie to sprzedał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?