Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zamiast pozbyc sie drewwniaka którym jest pedro, to naszego najlepszego zawodnika sprzedaja, PATOLOGIA
1
jak dla mnie to niepotrzebny zakup
0
Zamiast pozbyc sie Pedro i tello to oni sprzedana alexisa
1
Zgadzam sie w zupelnosci, Suarez będzie musial grac pod leo i tyle go widzieli
0
Jak dla mnie to jest w tej chwili całkowicie zbędny wydatek, w poprzednim okienku przyszedl ney do ataku za gruba kase, teraz za gruba kase powinni przyjsc dwaj obrońcy, i wtedy mozna myslec o napadzie, bo najpierw,go kupią, później powiedzą ze,na stopera juz nie ma, nie mówiąc o dwóch i bedzie guzik z pętelką
2
Brazylia dostala upokorzona a Niemcy slusznie awansowali
0
tyle to on wart nie jest, za taka kase to mozemy miec spokojnie dwóch klasowych obrońców i jeszcze moze cos zostanie
0
to po co sie pchacie na tego suareza nie majac zakontraktowanego stopera który od zaraz moze byc w pierwszej 11, masche lepiej gra na DM co teraz udowadnia, songa trzeba sprzedac i kupic dóch obronców, tylko na suareza walic kasiora to im nie szkoda a wyłozyc te choćby nawet 50 mln na obrońce to juz mówia ze ich nie stac
0
pisałem na telefonie i w pospiechu, wiec dlatego ten błąd, ale dzięki za poprawę :)
0
moze cos w tym jest, jednak jak dla mnie wydawanie takiej kasy za napastnika, nie mając obrońcy KLASOWEGO (Matje sie do tych raczej nie zalicza, mimo ze jest powiedzmy dobry) to jest istna głupota
0
Jak maja dawać gwarancje skoro jesteśmy z ymi stoperami na minusie???? Czy zarazd tego kurde,nie widzi???? Jeszcze troche to kurde bedziemu grali jednym obronca bo będzie im szkoda kasy na defensywę ale za to atak to będą wzmacniać co sezon, co do chilijczykow, to jak teraz jest ich dwóch tak tez powinno pozostac
0
Zamiast wywalać te niepotrzebna kase na taka gwiazdeczke, to kupić kogoś tańszego, typowa 9, a reszte kasy na obrońcę a nawet dwóch
0
Jakiś czas temu nasza redakcja podala newsa ze wlasnie lucho zmienil decyzje i Alexis mu sie przyda
0
Kurde kogo jak kogo ale sprzedac chyba najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu zostawiając takiego chłystka jak Pedro???? Zarządzie chociaz raz sie uszanuj i nie popelniaj glupot bo to nalezy pod takowa podciagnac, akurat Alexis to powinien zostać, MŚ pokazaly ze jak sie nim umiejętnie pokieruje to moze dać o wiele więcej niż do tej pory, wiec Alexis powinien zostać
0
czyli Barca po raz koeljny liczy na dobra wole zawodnika i to ze on bedzie naciskał klub na obnizenie ceny, kurde to sie zaczyna robic smieszne
1
Są mlodsi i tańsi, a jeszcze sie wyrobia
1
Nie chcieli dać za niego Milanowi 40 a teraz chcą dać 50??? PARODIA
0
jesli wpłynie oferta powyzej 40 mln to juz mozna sie zastanowic, póki co to kazda oferta była za niska, wiec nie ma o czym mówic, chcesz miec suareza i sprzeac alexisa za bezcen zeby była jakakolwiek kasa??? kasa na obronce to by sie znalazła tylko ze póki co to z obronca stoimy w martwym punkcie, bo Matje to chyba nie to co masz na mysli
0
o Alexisie juz mówili ze zostanie, wiec przestancie pisac takier pierdoły
0
Ja tez bylbym za tym, radzi sobie naprawde dobrze
0
transfer z opcja pierwokupu za jakies 2 lata powiedzmy i bedzie ok
0
pierdu pierdu, sam alexis chce zostac, a zarzad tak samo wiec te brednie sa niepotrzebne
1
i oby dali szanse tak jak kiedys valdesowi, niech wskoczy do pierwszej druzyny, ale wszystko w swoim czasie
0
no i o to chodzi, niech robi czystke
0
wynegocjowac na nim jakis marny grosz, i niech idzie, w barcelonie wiele nie pograł a szkoda chłopaka
0
prawda jest taka ze Alexisowi jest dobrze w Barcelonie a i zarząd wraz z trenerem nie chcą go sprzedawać, wiec jeśli już ktoś chce go kupić to minimum to 50 mln, chociaz moim zdaniem akurat Alexis to powinien zostac, pozbyc sie pedro telli i tak dalej bo to tylko miejsce w składzie zabiera
1
Po mundialu cena za Alexisa wzrosla do jakiś 50 mln wiec oferta nizsza niż ta nie powinna byc rozpatrywana, a bartomeu sam powiedzial ze Alexis nie jest na sprzedaż, wiec po co kolejne takie ploty
0
wiekszej ploty dawno nie słyszałem
1
Wczoraj chyba byl news ze Alexis zostaje bo Luis zmienil zdanie co do niego, a do pomocy kupilbym tego kroosa bo nie chcą za niego majątku a sie przyda
10
Pedro niezbywalny??? Wlasnie bardzooooo zbywalny