1

juz mathieu ma 31 lat, 28 to mniej, ale nam przydałby sie ktos w wieku moze 24 lat

0

to czy rozwiaze to sie dopiero okaze

0

ja nie mam zadnych problemów, tylko widze ze messi spuścił troche z tonu, nie wymagam zeby grał przez 10 lat na najwyzszym poziomie, jednak mysle ze mogłby grac troche lepiej, takie jest moje zdanie

0

a pedro jak był tak jest i pewnie pozostanie, czyli dalej bedzie kaszana

0

to niech Lucho powie to do KAŻDEGO zawodnika bez wyjątku, nawet messi, jak bez formy to na ławke i tyle, to powinno dotyczyc wszystkich, to trener rzadzi

0

szczerze mówiac nie dziwie sie ze czesc tak sadzi patrzac na jego gre. Prawda jest taka ze jak leo nie wezmie sie ostro do roboty to wiele juz nie zaoferuje barcelonie. nie jest on juz tak nieprzewidywalny jak był chociazby ze 2-3 lata temu i przeciwnicy nauczyli sie jakos go blokowac, wiec niech Lucho wezmie leo w obroty i zmusi do wyiłku to jeszcze z niego cos bedzie

0

było wiadomo ze zarzad popełnia bład z tym transferem

0

konczyc to on moze w wieku 36 lat, ale na "jakimś" poziomie to on bedzie grał w moim odczuciu maksymalnie 3 lata

1

VV to chyba jednak nie zagra

0

i to jest stoper na maks 3 lata

0

no nareszcie, jak sie rozpieszczało panienbki to teraz wszystko wychodzi, BRAK PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO był problemem a teraz sa tego owoce

1

az zal dupe sciska ze ten transfer doszedł do skutku, on jest za słaby, za stary i za DROGI, a tego kogo potrzebujemy dalej nie mamy, wiec reka w nocniku jest nadal

1

ty to wiesz i ja to wiem, ale w Barcelonie tego nie wiedza i tu jest dupa

0

za taka kwote to mozna kupic jakiegos dobrze zapowiadajacego sie obronce

2

no własnie, zamiast kupic chociazby tego Vrija i jemu dac szanse, to nie bo zubi woli dziadka, który jest rezerwowym a i u nas bedzie

0

GŁUPOTA, az zal dupe sciska ze oni robia takie transfery, za taka kwote to mogli kupic kogos lepszego a nie 31-latka, ludzi no bez przesady

1

widac ze byli piłkarze wiedza lepiej niz obecny zarzad

1

powiedzcie mi gdzie robi sie tak ze były klub REKOMPENSUJE róznice w zarobkach????

0

to jest dobre pytanie, jakim cudem mats i żeremy sa tyle samo warci???

0

ja pierdziele, jak jest tani obronca i to dobry a przy okazji młody do wyciagniecia to nasz zarzad na to nie patrzy, dac nawet 25 mln i jest obronca, kurde czy to jest takie trudne, jakos u nas nie potrafia tez wypatrzyc jakiegos talentu jak chociazby własnie w borussi

3

to lepiej dołozyc i kupic kogos młodszego i lepszego

0

onji nawet nie powinni sie zastanawiac nad jego kupnem, jest młodszy, lepszy i tanszy od tego wymyslonego Mathieu, wiec nad czym tu myslec dac kase dla akaxu i po sprawie

1

co za debile siedza na tych stołkach w barcelonie, kurde tego juz sie nieda wytrzymac, dali by te 16 za blionda i jest obronca na pare ładnych lat, hummelsa to powinni kupic juz sezon temu a teraz to juz powwini to zrobic musowo, te dwa transfery sa do osiagniecia, zwłąszcza ze jak za blinda ajax chce 16 to jest on i tanszy i młopdszy o lepszy od mathieu wiec same plusy, hummels jest juz bardziej doswiadczony i cały czas gra a grajek z psg siedzi na ławie, wiec ja nie wiem co za tępe ludzie tam siedza

0

powinni nie dopuscic zeby on przeszedł gdzies indziej niz do barcelony, tylko nasz zarzad jest wpatrzony w tego mathieu jak w obrazek nie wiedzac czemu

0

to powinien byc własnie plan A

0

jakby nie mogli kupiczamiast niego Stefana de Vrija albo Blinda, obaj młodsi a pokazali ze znaja sie na rzeczy

0

i bardzo dobrze

0

"W zeszłym roku mieliśmy dobrą podstawę na środku obrony"???? to chyba zubi widział inna obrone niz my wszyscy, prawda jest taka ze potrzebujemy stopera od zaraz który moze wskoczyc do pierwszej 11 a nie jakie Żeremy Matje, nie wiem czemu oni sie tak uparli, kupic hummelsa za 30 mln i tego Vlaara za jakies 15 i jest gites pompes majonez, i nadal nie rozumiem dlaczego nie sciagneli kroosa, moim zdaniem było warto

0

on sam powiedział ze preferuje madryt wiec niech sobie dadza spokój z nim i z taka kasa za niego, kupic za to 2 stoperów z prawdziwego zdarzenia i jest spokój

0

powinni go sprzedac nawte za jakies 15 mln i kupic kogos młodszego i tyle, ale szybko zeby ten "ktoś" zgrywał sie z reszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?