0

to niech sie nie operdzielaja i wywala teraz wiecej kasy skoro ma byc taka posucha, pozbyc sie alvesa i songa i kupic reusa i cuadrado, jesli nie kupili tego douglasa

0

dac za niego nawet te 30 mln i wypozyczyc i bedzie po problemie, skoro mamy te sankcje to juz teraz trzeba wywalic kase na zas i nie bedzie problemu za sezon, do tego dokupic tego cuadrado i bedzie wszystko jak nalezy, jesli jeszcze nie kupili tego douglasa, za reusa jakies 25-30 mln a za cuadrado dac te 40 i jest juz spoko na nastepne dwa sezony

0

jak arsenal daje za niego 10 mln to oddac i jeszcze podziekowac ze go chca

0

najlepiej to niech ich kupia i zostawia na wypozyczeniu w obecnych klubach i bedzie spoko

0

"Wygląda na to, że dostrzeżono w tym 24-letnim zawodniku potencjał, którego inni eksperci nie mogą się doszukać." - skoro inni nie moga sie doszukac to moze go wogole nie ma, niech sie powaqznie zastanowia, bo juz wolałbym chyba wydac te 40 mln na cuadrado i sprzedac alvesa niz brac taka niewiadomoa

0

ja bym dał szanse montoi, chociaz mysle ze kupia cuadrado za jakies 40 mln a alvesa sprzedadza

0

cos sie obawiam ze okazja która jest kupno reusa moze nam przejsc koło nosa, obym sie mylił

0

6 mln to nie jest majatek jak na Barce, wiec moznaby sprobowac, ale niech dobrze pomyślą, bo lepiej sie pozbyc alvesa i kupić cuadrado

0

Alves moze chciec byc zawodnikiem Barcy, ale Lucho chce cuadrado i tyle w temacie, niech go sprzedadzą poki mozna za niego dostać jeszcze jakieś 10 mln

0

Zawsze to cos

1

niech sprzedadza za alvesa za 10 mln i po kłopocie

0

songa sprzedac jak najbardziej, za chociaz jakies 14 mln a z adriano to sie zastanowic mozna

24

i bardzo dobrze, niech mu sie tam wiedzie jak najlepiej :)

1

własnie tak powinno byc, młodemu przyda sie wieksza ilosc mi
nut a na wypozyczeniu ja znajdzie

0

i to mi sie podoba, jesli zrobi tak jak mówi, to grali beda ci którzy sobie na to zapracowali

2

moim zdaniem powinni sprzedac alvesa to po pierwsze, po drugie dawac wiecej szans montoi, a po trzecie dac te 40 mln i kupic cuadrado sprzedajac przy tym songa i mysle ze wtedy bedzie ok

0

jak dla mnie to Barca mogła zarzadac za niego te 3 mln które zapłaciła, a mysle ze olympiakos stac na taki zakup

0

mimo wszystko mysle ze trzeba sie cieszyc z tego transferu bo cos sie jednak dzieje

1

na dzien dzisiejszy to masche powinien grac na DM, pokazał jak rzadzi w srodku pola, busi jest dobrym pivotem ale czasami za długo bawi sie piłka i próbuje jakis zwodów, a masche bedzie bardzo konkretny

1

nie wypozyczac a sprzedac, ale nie milanowi bo oni beda chceli dac jakies 5 mln i dupa z tego bedzie

0

szkoda chłopa, ale niech pogra jeszcze jak moze gdzie indziej

1

teraz trzeba poczekac na oficjalne potwierdzenie od klubu

0

pedro tylko i wyłacznie na zmiennika, ewentualnie na jakichs sredniaków

0

jesli nie maja grac to sprzedac ich i bedzie po problemie a kasa sie jeszcze przyda, chociaz akurat afellay'a to jest mi szkoda

0

cieszy mnie to niezmiernie :D

0

ja jestem za tym transferem

0

sprzedac songa i kupic tego za 40 mln

4

i za sezon znowu bedziemy szukali klasowego obrońcy

24

jak juz fifa chce sie bawioc w takie cos to niech bedzie konsekwentna dla wszystkich, patrz szczególnie na pepe

0

wytargowac chociaz jakies 10 mln i jakos mozna go sprzedac bo za mniej niz 10 to nie ma co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?