0

Na "+":
1.Neymar - pokazał ze jest głodny gry i jako jeden z nielicznych cos robił konstruktywnego w tym ataku, wszedzie było go pełno.
2 Suarez - jak na debiut to nawet całkiem niezle, miał kilka swoich akcji.
3. Iniesta - z pomocy tylko on sie wyróznił próbował cos skleic w tej grze
I to na tyle plusów
Neutralni:
1 Messi - szału nie było ale tez jakiejs strasznej tragedii
2. Xavi - "próbował" jakos kontrolowac tempo
Na " - "
1. Tak własciwie cała obrona - Pique pokazał ze jego miejsce napewno jest na ławce, za wolny, nieprzewidujący, az sie prosił do zmiany. Masche - miał swoje przebłyski ale usupełniał lichą dzisiaj obrone. Mathieu - na skrzydło za wolny co niekiedy dawało sie we znaki. Alves - jak zawsze to samo, za wolny, marcelo i isco robili co chcieli, chociaz miał swoje lepsze chwile w tym meczu, to trzeba przyznac

Ten mecz obnażył ze:
- Barca za nic w swiecie nie moze faulowac bo odrazu dostaje zółtki, podczas gdy real odziwo dostał jakąkolwiek kartke w 74 min, a jak wszyscy wiedzieli powinno ich byc kilka wczesniej
- obrona Barcy dalej jest za słaba, bo przy takim potencjale ofensywy to guzik moze zrobic
- nasza gra to znowu tylko klepanie, klepanie i znowu klepanie. nie ma czegos nowego, czego przeciwnik sie nie spodziewa, chociaz mam nadzieje ze jak suarez sie zgra to własnie doda cos takiego
- tak własciwie tonasza ławka jestdosc mizerna,ale to moze tylko myślenie

To jest tylko i wyłącznie moja ocena, na szczescie sezon długi, wiec jeszcze jest cas

0

przegrali przez własne błedy, real był lepszy, ale główie nasze błedy zadecydowały o tej porażce, widac ze nasza obrona nadal odstaje z jakoscia

0

teraz sie panienki obudziły

0

dwie zmiay w naszej druzynie i weszły dwa drewna

0

no to juz po meczu, wszedł pedro, czyli gówno sie bedzie działo

0

co oni kuzwa graja?????????

0

co sedzia frajer

0

sciagnac pique, mathieu do srodka a alba na lewa

1

jaka my mamy padake w obronie, trzeba dziekowac ze bale'a nie ma

0

zle sie dzieje, sedzia daje nam zółte za nic, nie widzi symulek realu w naszej 11 a teraz masz babo placek

0

i co to ma kurna chata byc??????

0

i modric jakos kartki nie dostał, ciekawe czemu

0

nasi musza sie troche ogarnac, szczegolnie w obronie, bo graja za nerwowo, a real to wykorzystuje

0

lepiej sie tego nie dało ując

0

barca dostaje kartki co i rusz ale real niczym swieci

3

az dziwne ze sedzia czerwonej nie pokazał

0

ale karnego ronaldo ma juz odchaczonego, teraz jeszcze zostało kilka symulacji

17

ronaldo sie zaraz zesra z tego zachwytu ze strzelił bramke z karnego

0

apropo "faulu" pique na benzemie, to pique ledwozłapałczy tez objał karima a ten juz nogi podkurczał zeby sie wygodnie wyłozyc

0

jeszcze troche to sedzie powinien dawac realowi kartki za wymuszanie a nie robic sobie z tego nic

0

jak to jest, ze realszuka karnych i ich nie powinien miec, a barca ich nie szuka a co jakis czas jej sie nalezy :D

0

ja pierdziu,tomusiało wpasc

0

co ten sedzia ma we łbie??????

0

gramy za mało uważnie w obronie

0

kurde co toma byc????? gdzie jakies ogarniecie w obronie????

0

oj szukaja karnych, a ta zółta niby za co????? kurde noooo

0

do takich sytuacji z benzema nie moga dopuszcac

0

NIe mam żadnego bólu dupy, a myśle tylko że w tym roku ciezko bedzie wybrac tego najlepszego bo zaden nie miał równego i wysokiego poziomy przez cały rok, wiec daj sobie spokój z tekstami o bólu dupy i wyrazaj sie jak na kibica tego klubu przystało

8

a ja mysle za tutaj to jest trio: ronaldo sedziowie i 11m

1

kluczem bedzie uwazna gra w obronie, a niech wtedy messi i neymar robia swoje, suarez dopiero w drugiej połowie jako element zaskoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?