Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
100 lat :) utrzymywanie sie przy piłce to jego domena :)
0
do tych najlepszych to jeszcze daleka droga
0
w tym klubie jest jakas mania tego "DNA Barcy", nie wazne ze nie zna sie na tej roli (patrz zubi) ale grał w barcelonie to sie idealnie nadaje, zamiast siagnac takiego dyrektora z prawdziwego zdarzenia to oni sie chcca bawic we własnej piaskownicy i nikogo tam nie wpuszczac
0
ney fajnie zagłosował :)
0
mozna było przewidziwc ze to CR zdobedzie te nagrode,brawa dla niego i gratulacje, nawtepnym razem moze leo sie uda, dobrze ze nie było takiej "szpoki" (moim zdaniem) jak rok temu, ale gratulacje dla calej trójki
0
czyli jednak mozna strzelac z dystansu, brawo Ney
0
czyzby pojawił sie jakis pomysł na gre??????
1
w barcelonie zapomnieli ze takie piłki jak ta do suareza mozna jeszcze zagrywac, tego fifa nie zakazała
0
TRAGEDIA, tak mozna to opisac, gra jest straszna, moze teraz sie ruszy
0
ta gra jest strasznie ułomna, bezuzyteczna klepa do tylu i nic z tegonie ma, z daleka strzałow nie ma, a w dryblin to wchodza tylkoleo i ney bo reszta sie boi i wtedycofa do tyłu i znowu nuda
2
lepiej pozno niz wcale, ale czas najwyzszy na to nadszedł
1
sposoby przeciwnikow sa dwa, albo od poczatku jest autobs i pozniej czekaja na ontry, albo na poczatu graja w pełnym gazie, strzelaja bramke i pozniej bronia wyniku, coraz wiecej druzyn tak gra i robi postepy, a Barca stoi w miejscu
0
amreyki to on nie odkrył, sposób macie jeden, a mianowicie klepanie bez konca ktore przynosi coraz mniejsze korzsci taka jest prawda, wiec jakiegos wielkiego odkrycia nasz pomocnik nie dokonał
0
tylko zeby to wkurzenie dało jakies wymierne skutki
5
jak Barca nie bedzie wykorzystywac takich potkniec rywali (czyt. Real) to sie moga w d... pocałowac, bo jak mozna nie wykorzystywac takich sytuacji, wstyd
0
zaczeli z wysokiego C, nie ma co, zanosi sie całkiem całkiem, a alba to juz chyba drugiego samobója w tym sezonie
0
moze nie byc tak zle, napewno jest to zaskoczenie dla przeciwnika, wiec cos w tym jest, montoya gra wiec trzeba sie cieszyc, moze go docenia i zostanie
1
no i bardzo dobrze, im szybciej tym lepiej
15
z biegiem czasu przepisy sa głupsze, a nalepsze jest to ze nie cierpia kluby tylko dzieciaki ktore maja marzenia
0
a do tej pory była jakas strategai???
0
niech graja dla fify, ona zaraz stworzy swoja wlasna druzyne i bedea mieli gdzie grac, bo przeciez fifa tak przestrzega zasad
0
czy ty sie słyszysz???? celem jest zniczczenie klubu???? gosci zastanow sie co piszesz
0
teraz przynajmniej nie musimy sie zajmowac transferami, a zubi bedzie brał kase za nic tak naprawde, a mozliwe ze przejdie nam kilka okazji koło nosa jak np. Reus albo jacys młodsi zawodnicy
0
czy laporta byłby dobrym prezydentem trzebaby na nowo oceniac po jego dokonaniach a nie po tym co kiedys było
0
cieszy fakt ze gra martin
1
tyle to nikt za niego nie da w chwili obecnej, nie oszukujmy sie
0
busi juz ma pewna serie meczów bez formy a i tak gra, tojest nie do zrozumienia
0
to trzeba było myslec o tym na ten sezon a nie sciagac douglasa zeby siedział na ławce i nie cieszył sie dobra opinia trenera to po co nam taki zawodnik, tylko zapchajdziura
0
to ze mamy krótka lawke to juz ma miejsce od jakis 3 sezonów
0
mecz ze srody nie jest zadnym usprawiedliwieniem