1

100 lat :) utrzymywanie sie przy piłce to jego domena :)

0

do tych najlepszych to jeszcze daleka droga

0

w tym klubie jest jakas mania tego "DNA Barcy", nie wazne ze nie zna sie na tej roli (patrz zubi) ale grał w barcelonie to sie idealnie nadaje, zamiast siagnac takiego dyrektora z prawdziwego zdarzenia to oni sie chcca bawic we własnej piaskownicy i nikogo tam nie wpuszczac

0

ney fajnie zagłosował :)

0

mozna było przewidziwc ze to CR zdobedzie te nagrode,brawa dla niego i gratulacje, nawtepnym razem moze leo sie uda, dobrze ze nie było takiej "szpoki" (moim zdaniem) jak rok temu, ale gratulacje dla calej trójki

0

czyli jednak mozna strzelac z dystansu, brawo Ney

0

czyzby pojawił sie jakis pomysł na gre??????

1

w barcelonie zapomnieli ze takie piłki jak ta do suareza mozna jeszcze zagrywac, tego fifa nie zakazała

0

TRAGEDIA, tak mozna to opisac, gra jest straszna, moze teraz sie ruszy

0

ta gra jest strasznie ułomna, bezuzyteczna klepa do tylu i nic z tegonie ma, z daleka strzałow nie ma, a w dryblin to wchodza tylkoleo i ney bo reszta sie boi i wtedycofa do tyłu i znowu nuda

2

lepiej pozno niz wcale, ale czas najwyzszy na to nadszedł

1

sposoby przeciwnikow sa dwa, albo od poczatku jest autobs i pozniej czekaja na ontry, albo na poczatu graja w pełnym gazie, strzelaja bramke i pozniej bronia wyniku, coraz wiecej druzyn tak gra i robi postepy, a Barca stoi w miejscu

0

amreyki to on nie odkrył, sposób macie jeden, a mianowicie klepanie bez konca ktore przynosi coraz mniejsze korzsci taka jest prawda, wiec jakiegos wielkiego odkrycia nasz pomocnik nie dokonał

0

tylko zeby to wkurzenie dało jakies wymierne skutki

5

jak Barca nie bedzie wykorzystywac takich potkniec rywali (czyt. Real) to sie moga w d... pocałowac, bo jak mozna nie wykorzystywac takich sytuacji, wstyd

0

zaczeli z wysokiego C, nie ma co, zanosi sie całkiem całkiem, a alba to juz chyba drugiego samobója w tym sezonie

0

moze nie byc tak zle, napewno jest to zaskoczenie dla przeciwnika, wiec cos w tym jest, montoya gra wiec trzeba sie cieszyc, moze go docenia i zostanie

1

no i bardzo dobrze, im szybciej tym lepiej

15

z biegiem czasu przepisy sa głupsze, a nalepsze jest to ze nie cierpia kluby tylko dzieciaki ktore maja marzenia

0

a do tej pory była jakas strategai???

0

niech graja dla fify, ona zaraz stworzy swoja wlasna druzyne i bedea mieli gdzie grac, bo przeciez fifa tak przestrzega zasad

0

czy ty sie słyszysz???? celem jest zniczczenie klubu???? gosci zastanow sie co piszesz

0

teraz przynajmniej nie musimy sie zajmowac transferami, a zubi bedzie brał kase za nic tak naprawde, a mozliwe ze przejdie nam kilka okazji koło nosa jak np. Reus albo jacys młodsi zawodnicy

0

czy laporta byłby dobrym prezydentem trzebaby na nowo oceniac po jego dokonaniach a nie po tym co kiedys było

0

cieszy fakt ze gra martin

1

tyle to nikt za niego nie da w chwili obecnej, nie oszukujmy sie

0

busi juz ma pewna serie meczów bez formy a i tak gra, tojest nie do zrozumienia

0

to trzeba było myslec o tym na ten sezon a nie sciagac douglasa zeby siedział na ławce i nie cieszył sie dobra opinia trenera to po co nam taki zawodnik, tylko zapchajdziura

0

to ze mamy krótka lawke to juz ma miejsce od jakis 3 sezonów

0

mecz ze srody nie jest zadnym usprawiedliwieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?