Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mozeby tak alvesa chcieli
0
nowlasnie jest taki sam, nie ma zadnejzmiany, a jejwlasnie potrzeba
0
z tego co mi sie zdaje to alves tam powinienbyc
0
teraz wiecej gramy w poprzek boiska, kiedys to jakies szybkie prostopadłe podania, a teraz z jednej na druga a za wiele to nie daje
0
jakies kontry to namsłabo wychodza
0
a jak suarez???? na jakiej pozycji tym razem???
0
Napewno błedem jest brak Masche na DM, Bartry i Montoi zamiast Pique i Alvesa, ale nie wiem czy Lucho dojdzie do tego ze tu robi błedy. Jak stawia na młodziez to powinien dac im sie wykazac, oni maja wieksze jakies predyspozycje do grania niz np sergio w pomocy, moim zdaniem. No i do tego dochodzi suarze którygra bardziej jako prawoskrzydłowy, a wszyscy na swiecie wiedza ze on jest typowa 9
0
nie napawa to optymizmem
0
zarówno styl gry jak i praca wyzej wymienionego pana podlegaja dyskusji i pownni byc podległe
0
Trudności Luisa Suáreza z wpasowaniem się do drużyny????? kurcze, oni grali raptem dwa mecze, a chcą zeby grali jak po 5 latach???? troche rozsądku
0
najbardziej szkoda tych dzieciaków,ale komus sie pewnie pieniadze nie zgadzaja i teraz chce dopiac swego
0
najlepsza wersja messiego juz najprawdopodobniej byławiec nie ma co oczekiwac jakichś fajerwerków
2
pedro jak najbardziej, z pique bym sie wstrzymał
0
niech walcza, zobaczymy co z tego wyjdzie
1
i tak to włascie real został liderem, plus porazki sevilii jest taki ze nadal jestesmy na 3
1
ale za to jest mnóstwo wątpliwości co do dyrektora sportowego
0
zielony kolor jak najbardziej, zółty moze byc, a czerwony to obrona + busi
0
takie zycie, musza sie wiecej przykładac i moze cos z tego bedzie
0
alves to juz chyba jest do niej przyzwyczajony :)
0
niech pokaze ze ma jaja i wstrzasnie ta druzyna
0
akurat ty, masche robisz nawet za dwóch, reszta daje plame
0
niech pan pokaze ze oni jednak sie nadaja jeszcze do wygrywania
6
jak tak popatrzec na tabele to jutro mozemy znalezc sie na 5 miejscu, brawo dla naszych piłkarzy i trenera, brawo
0
poprawka, nic sie nie zmieniło, oprócz tego ze przybyło centymetrów w obronie a i tak nic z tego nie wynika
0
dokładnie,bez tych dwóch panow moze cos sie uda
0
taka gra to GÓWNO a nie gra, jeden wielki wstyd,z całym szacunkiem ale oni guzik dzisiaj grali, co z tego ze były 3 poprzeczki, leo cały czas grał to samo, na lewa nogę i przepychanka. Busquets to jest paranoja, ten ziomek powinien siedziec na ławce a zaniego masche który pokazuje jak sie powinno grac, busi latał z ta husteczka chyba jakies pół godziny, kurde trzeba byłodac spokój z ta szmatka, wypluwac te krew jak byłaby taka potrzeba a ten latał jak panienka. Żal patrzec na takie cos, bo gra tego nazwac nie mozna, wielka barca wychodzi i wszyscy musza sie bac?????? panowie ogarnijcie sie na tym boisku, a nie, tosamo do wsyzstkich rezerwowych i trenera. Graja zle i taka jest prawda, nie ma niczego nowego, absolutnie NICZEGO nowego i to az boli
0
ten widok najlepszy, leo straci piłke i stoi, bo cóz innego mógłby robic
0
jaka to jest patologia, i oni chcieli wygrac z realem na bernabeu??????
0
messiemu dzisiaj nic nie idzie, kompletnie nic
0
na siłe graja te klepke, a po co to komu?????????????????