Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kazdyprawdziwy i szanujacysie kibic Barcy o tym wie
0
a te 33 mln to nie za duzo jesli wogóle?
31
w pierwszej połowie było widac brak ogarniecia w pomocy, gubilismy piłke i były niedokladne podania, ale jak juz sie pojawił xavi i busi to była kontrola
0
szałunie było, ale nie ma co narzekac, szkoda nieskutecznosciw ostatnich minutach i dokładnosci podan ,ale jest ok :)
0
jak mozna idac 3 na 1 nie strzelic bramki???? a juz napewno podac dobrze????
0
neymar dzisiaj istna TRAGEDIA, nie gra nic
0
za równie "ostre" faule nie dawął kartki
5
iniesta co sie agresor zrobił :D
1
niby dorosli ludzie biegaja po tym boisku a sie tykaja po głowach jak małe dzieci
0
radosc suareza niepowtarzala :D
0
z ta sprzedaza to nie przesadzaj, sząłu ostatnio nie robi ale bez przesady
0
celnosc podan jest TRAGICZNA , xavi by sie przydał
0
oj zagubiona i to bardzo
0
ronaldinho by sie przydał, poczarowałby jak trzeba na lewym skrzydle a i sielniejszy był :D ale było mineło a szkoda
0
barca jest strasznie niedokładna
0
kurcze, jak real ma rzut rozny to trzeba sie bac przy takiej obronie przytych fragmentach gry
0
ja nie oge, kurcze nie moga robic takich błedów, poprostu nie oga
0
ronaldo juz chce karnego, a pozniej sie dziwi ze go tyraja
0
neymar bardzo słabo, a potem kontra i nieuwaga naszych graczy i klops
0
podobno jego wartosc rynkowa to około 1,5 mln euro, :) to moze jednak Barca sie skusi ??? :D
0
jak wróci jeszcze w tym sezonie do normalnych treningów to bedzie dobrze, chociaz zeby pojawił sie w meczu to i tak nikłe szanse widze
1
w tym sezonie nie wyglada to najlepiej
0
Dzięki nam samym to nie do końca, badzmy szczerzy
0
jesli moznaby zaklepac sobie w jakis sposób transfer reusa to brac odrazu
0
jak on wogóle zagra jakis mecz w barcelonie to bedzie dobrze
0
Troche szkoda ze nie ma Xaviego, ale sklad generalnie chyba dobry
1
wiele jest typów ze barca wygra 3-1, zebyscie sie ludzie nie przejechali, z malaga tez miał byc chyba podobny wynik
0
jak nasi boczni obroncy beda grac tak jak ostatnimi czasy to skrzydłami moga własnie nas zaskoczyc
0
z całym szacunkiem , mógłby sie chociaz jak ukorzyc po takim błedzie, nie zmeniłoby to nic, ale sam fakt jakiejs pokory, a ten spiewa, panu juz podziekujemy
0
jednak checiami sie nie wygrywa