0

kazdyprawdziwy i szanujacysie kibic Barcy o tym wie

0

a te 33 mln to nie za duzo jesli wogóle?

31

w pierwszej połowie było widac brak ogarniecia w pomocy, gubilismy piłke i były niedokladne podania, ale jak juz sie pojawił xavi i busi to była kontrola

0

szałunie było, ale nie ma co narzekac, szkoda nieskutecznosciw ostatnich minutach i dokładnosci podan ,ale jest ok :)

0

jak mozna idac 3 na 1 nie strzelic bramki???? a juz napewno podac dobrze????

0

neymar dzisiaj istna TRAGEDIA, nie gra nic

0

za równie "ostre" faule nie dawął kartki

5

iniesta co sie agresor zrobił :D

1

niby dorosli ludzie biegaja po tym boisku a sie tykaja po głowach jak małe dzieci

0

radosc suareza niepowtarzala :D

0

z ta sprzedaza to nie przesadzaj, sząłu ostatnio nie robi ale bez przesady

0

celnosc podan jest TRAGICZNA , xavi by sie przydał

0

oj zagubiona i to bardzo

0

ronaldinho by sie przydał, poczarowałby jak trzeba na lewym skrzydle a i sielniejszy był :D ale było mineło a szkoda

0

barca jest strasznie niedokładna

0

kurcze, jak real ma rzut rozny to trzeba sie bac przy takiej obronie przytych fragmentach gry

0

ja nie oge, kurcze nie moga robic takich błedów, poprostu nie oga

0

ronaldo juz chce karnego, a pozniej sie dziwi ze go tyraja

0

neymar bardzo słabo, a potem kontra i nieuwaga naszych graczy i klops

0

podobno jego wartosc rynkowa to około 1,5 mln euro, :) to moze jednak Barca sie skusi ??? :D

0

jak wróci jeszcze w tym sezonie do normalnych treningów to bedzie dobrze, chociaz zeby pojawił sie w meczu to i tak nikłe szanse widze

1

w tym sezonie nie wyglada to najlepiej

0

Dzięki nam samym to nie do końca, badzmy szczerzy

0

jesli moznaby zaklepac sobie w jakis sposób transfer reusa to brac odrazu

0

jak on wogóle zagra jakis mecz w barcelonie to bedzie dobrze

0

Troche szkoda ze nie ma Xaviego, ale sklad generalnie chyba dobry

1

wiele jest typów ze barca wygra 3-1, zebyscie sie ludzie nie przejechali, z malaga tez miał byc chyba podobny wynik

0

jak nasi boczni obroncy beda grac tak jak ostatnimi czasy to skrzydłami moga własnie nas zaskoczyc

0

z całym szacunkiem , mógłby sie chociaz jak ukorzyc po takim błedzie, nie zmeniłoby to nic, ale sam fakt jakiejs pokory, a ten spiewa, panu juz podziekujemy

0

jednak checiami sie nie wygrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?