1

ze tak powiem, w DUPACH sie poprzewracało i kazdy chce zarabiac kokosy, z całym szacunkiem ale temu panu to bym podziekował

0

Rozumiem ze zakup Douglasa to byl kaprys bo zostały wolne pieniądze i trzeba bylo je rozdysponowac

1

Tak mnie teraz natchneło ze my obecnie zyjacy, oglądający obecne piłkarskie wydarzenia, mamy niesamowity przywilej. Mozemy ogladac niektórzy na zywo takich geniuszy i walczaków jak Leo, Iniesta, Puyol, Ronaldniho czy własnie Xavi. ogladac ich gre to sama przyjemnosc. ta radosc jaka wypływa z kadego zagrania jest niesamoiwta, dla nich to jest poprostu miłosc :) i wielkim przywilejem bedzie opowadac przyszłym pokoleniom ze ogladalismy takich cracków

0

Brakuje słów zeby opisac jego poziom piłkarski, mentalny. Wspaniały człowiek i piłkarz, drugiego takiego nie bedzie :)

0

Niestety trzeba znaleźć jakiś zloty srodek, bo nie stać na strate alvesa, zwlaszcza ze ma zwyzke formy, ale to musi byc zachowana równowaga w wynagrodzeniu i dlugosci kontraktu, co nie jest proste

0

Jeśli rzeczywiście nie będzie mial juz takich problemów z plecami to myślę ze warto, tańszy od Pogby i to o wiele, bo to ze trzeba kupić pomocnika to jest logiczne, a ja osobiście jeszcze chcialbym reusa, ale to pewnie marzenie

0

no nie zwalaj wsystkiego na zarzad, nie bronie go, ale moze Xavi poprostu juz sam postanowił ze to jego ostatni sezon i tyle w temacie, trzeba mu kulturalnie podziekowac za to co zrobil dla klubu i tyle

2

Lucho powinien zostac, widac jego prace nad tym zespołem, Jest poprawa w motoryce, fizyczne przygotowanie jest na wysokim poziomie a tego ostatnio brakowało, gra w defensywie poprawiona (straconych TYLKO 19 bramek), jest polot w grze, napastnicy mimo początkowych obaw ze to 3 wielkie gwiazdy zgrali sie a mysle ze bedzie jeszcze lepiej, troche pomoc kuleje ale i z tym sobie Lucho poradzi jak zostanie

0

lepiej nie ryzykowac, jesli bedzie mogl zagrac na calderon to super, ale jesli nie to lepiej poczekac i niech sie wykuruje

0

kolor zielony tego meczy wg mnie:
1. Neymar w pierwszej połowie
2. Zaliczka z poprzedniego meczu
reszta bardzo kulała, mowiac delikatnie

0

teraz tylko graja do tyłu od jakichs 30min

2

druga połowa to wrecz parada niedokładnosci piłkarzy barcelony

1

pedro to tam wogole jest????

0

cała nasza defensywa daje dzisiaj dupy po całosci, w porownaniu do meczy na CN to niebo a ziemia

2

masche dzisiaj bardzo słabo

0

akurat to mu ladnie wyszło

0

nie ma go nawet na ławce, wiec debiutu nie bedzie

0

jak oni sie daja objezdzac to az strach patrzec

0

nasza obrona cienusko i to bardzo poki co

0

no nie za dobrze, został w zsadzie bez krycia to co sie dziwic, wazne zeby strzelic bramke

0

Z taka gra Barcelony strzelenie jest chociaz 2 bramek przy nie straceniu żadnej jest Malo realne a co dopiero czterech

0

fizycznie sa naprawde bardzo wysoko, tego tez brakowało

1

jak go zostawia to i tam cos wykombinue

0

Widac ze Lucho wykonał swoja prace w Barcelonie. Lepiej wyglada gra defensywna. Lepiej, duuuuzo lepiej wyglada gra przy stałych fragmentach, tytuły sa na wyciagniecie reki. Widac zgranie w naszym napadzie. Pracaw ykonana, jest progres a otochodziło, wiec głupota bylobysie pozbywac Luchonawet przy zmianie zarzaui prezydenta

0

wydaje mi sie ze kwota troche przesadzona, za takie pieniadze moznaby kupic spokojnie dwóch bardzo dobrych piłkarzy

0

ok, w porownaniu do prob to dosc licho, rafinhy nie mogł przejsc jakos, ale wazne ze sie udało strzelic mu bramke

0

taka Barce mógł by tylko na jakis czas zatrzymac autobus murinho:D poza tym to chyba zadna druzyna

0

no nareszcie sie neyowi udało

0

ney nie moze znalezc sposobu na rafinhe

0

wyrownany i bardzo dobry mecz masche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?