Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ze tak powiem, w DUPACH sie poprzewracało i kazdy chce zarabiac kokosy, z całym szacunkiem ale temu panu to bym podziekował
0
Rozumiem ze zakup Douglasa to byl kaprys bo zostały wolne pieniądze i trzeba bylo je rozdysponowac
1
Tak mnie teraz natchneło ze my obecnie zyjacy, oglądający obecne piłkarskie wydarzenia, mamy niesamowity przywilej. Mozemy ogladac niektórzy na zywo takich geniuszy i walczaków jak Leo, Iniesta, Puyol, Ronaldniho czy własnie Xavi. ogladac ich gre to sama przyjemnosc. ta radosc jaka wypływa z kadego zagrania jest niesamoiwta, dla nich to jest poprostu miłosc :) i wielkim przywilejem bedzie opowadac przyszłym pokoleniom ze ogladalismy takich cracków
0
Brakuje słów zeby opisac jego poziom piłkarski, mentalny. Wspaniały człowiek i piłkarz, drugiego takiego nie bedzie :)
0
Niestety trzeba znaleźć jakiś zloty srodek, bo nie stać na strate alvesa, zwlaszcza ze ma zwyzke formy, ale to musi byc zachowana równowaga w wynagrodzeniu i dlugosci kontraktu, co nie jest proste
0
Jeśli rzeczywiście nie będzie mial juz takich problemów z plecami to myślę ze warto, tańszy od Pogby i to o wiele, bo to ze trzeba kupić pomocnika to jest logiczne, a ja osobiście jeszcze chcialbym reusa, ale to pewnie marzenie
0
no nie zwalaj wsystkiego na zarzad, nie bronie go, ale moze Xavi poprostu juz sam postanowił ze to jego ostatni sezon i tyle w temacie, trzeba mu kulturalnie podziekowac za to co zrobil dla klubu i tyle
2
Lucho powinien zostac, widac jego prace nad tym zespołem, Jest poprawa w motoryce, fizyczne przygotowanie jest na wysokim poziomie a tego ostatnio brakowało, gra w defensywie poprawiona (straconych TYLKO 19 bramek), jest polot w grze, napastnicy mimo początkowych obaw ze to 3 wielkie gwiazdy zgrali sie a mysle ze bedzie jeszcze lepiej, troche pomoc kuleje ale i z tym sobie Lucho poradzi jak zostanie
0
lepiej nie ryzykowac, jesli bedzie mogl zagrac na calderon to super, ale jesli nie to lepiej poczekac i niech sie wykuruje
0
kolor zielony tego meczy wg mnie:
1. Neymar w pierwszej połowie
2. Zaliczka z poprzedniego meczu
reszta bardzo kulała, mowiac delikatnie
0
teraz tylko graja do tyłu od jakichs 30min
2
druga połowa to wrecz parada niedokładnosci piłkarzy barcelony
1
pedro to tam wogole jest????
0
cała nasza defensywa daje dzisiaj dupy po całosci, w porownaniu do meczy na CN to niebo a ziemia
2
masche dzisiaj bardzo słabo
0
akurat to mu ladnie wyszło
0
nie ma go nawet na ławce, wiec debiutu nie bedzie
0
jak oni sie daja objezdzac to az strach patrzec
0
nasza obrona cienusko i to bardzo poki co
0
no nie za dobrze, został w zsadzie bez krycia to co sie dziwic, wazne zeby strzelic bramke
0
Z taka gra Barcelony strzelenie jest chociaz 2 bramek przy nie straceniu żadnej jest Malo realne a co dopiero czterech
0
fizycznie sa naprawde bardzo wysoko, tego tez brakowało
1
jak go zostawia to i tam cos wykombinue
0
Widac ze Lucho wykonał swoja prace w Barcelonie. Lepiej wyglada gra defensywna. Lepiej, duuuuzo lepiej wyglada gra przy stałych fragmentach, tytuły sa na wyciagniecie reki. Widac zgranie w naszym napadzie. Pracaw ykonana, jest progres a otochodziło, wiec głupota bylobysie pozbywac Luchonawet przy zmianie zarzaui prezydenta
0
wydaje mi sie ze kwota troche przesadzona, za takie pieniadze moznaby kupic spokojnie dwóch bardzo dobrych piłkarzy
0
ok, w porownaniu do prob to dosc licho, rafinhy nie mogł przejsc jakos, ale wazne ze sie udało strzelic mu bramke
0
taka Barce mógł by tylko na jakis czas zatrzymac autobus murinho:D poza tym to chyba zadna druzyna
0
no nareszcie sie neyowi udało
0
ney nie moze znalezc sposobu na rafinhe
0
wyrownany i bardzo dobry mecz masche