Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzeba pogratulowac przeciwnikowi konsekwentnej gry i wykorzystywania sytuacji
1
messi własnie podsumowal gre swoja i barcy
3
jeszcze sie sezon nie zaczał a Alves juz doszczętnie schanbił numer ktory ma na plecach. Dzisiejszy mecz nie da sie ukryc ze bedzie rzutował na rewanz i nie gadajcie ze w rewanzu pokaza, bo athletic stawi autobus i sie barca zesrwa a nie bramki strzeli, tragedia i zenada
0
tego sie mozna od nich uczyc
0
to ze jest po meczu to juz wiadomo, na własne zyczenie, nasza obroona w tym meczu to tragedia, juz gorzej sie chyba nie da
0
rakieta juz powinien z automatu wejsc
0
dobrze ze jest dwumecz, ale to i tak nikła pociecha, bo 1 bramka jest potrzebna, a z całym szacunkiem z roberto w składzie to marnie moze byc, alves na tej prawej szybkoscia tez nie grzeszy
1
prowadzic 4-1, a nastepnie remisowac 4-4, WSTYD
0
definitywne pozbycie sie go nie wchodzi w gre, albo wypozyczenie albo sprzedanie z opcja wykupu za jakies 2 lata
0
akurat jak mathieu bedzie przesuniety na lewa strone to i tak kazdy stoper ma zmiennika tj Bartra i Verma
0
wypozyczyc jak najbardziej, w trzeciel lidze bedzie sie marnował, a potrzeba mu ogrania na wyzszym poziomie
0
Odejscie Adriano jeszcze jest do przyjęcia, on chce grac wiecej a w obronie na lewej moze grac tez mathieu, wiec moze to byliby dobre wyjscie, natomiast Pedro lepiej zeby zostal
0
wybierali socio a nie kibice tacy jak ty czy ja
0
tak samo 6 pucharów guardioli to nie jest zasługa laporty tylko pepa i ówczesnego zespołu
0
fajniej byłoby go wziac za mniejsza kase, ale argument typu ze real go wezmie nie powinien miec zadnego znaczenia, jak go bierzemy to tylko dlatego ze nam jest potrzebny
0
sam transfer jak najbardziej, ale nie za taka kwote, maks to mysle ze 60 mln, jesli juz
1
Tak jedzie na stosunek barto do la masii, a do pogby to jest pierwszy, ale podziekowal i pogratulowal wiec szacunek
0
Mialo byc Neya, ale pisalem na telefonie i slownik podpowiedzial neta
0
No rzeczywiście, najlepszy argument, bo real go ezmie. Kupujmy wszystkich bo real ich wezmie i bedzie koniec swiata, troche ogarnięcia by sie przydalo
1
Widać ze laporta i raiola graja w jeden gwizdek, wiadomo ze agent negocjuje kontrakt, ale to pilkarz decyduje gdzie chce grac i nasz trener, a ten skald na kolejny sezon juz ma, poza tym kwota 80 mln to przesadzona kwota, ostanie transfery neta i suareza pociagnely po kieszeni
0
jakie relacje z fifa??? barca ma im sie podlizywac??? tych relacji nie ma i byc nie powinno, taka organizacja jak bedzie chciałą to i tak sie uwali co własnie widac
0
kiedys tu na stronie pisało ze w historii barcy były przestoje kilkuletnie w "dostarczaniu" nowych gwiazd z la masii
4
Kurde Abidal wiele traci moim zdaniem na angazowaniu sie w te polityke. Wyglada to tak jakby specjalnie sie odgrywał na poprzednim zarzadzie. "Dla nas kadra nie jest zamknięta",, kurcze, czy oni nie rozumieja ze to dla trenera ma byc zakmniete czy otwarte. Tak samo z Pedro, sam zawodnik chciał obnizenia wiec poszli mu na reke, Abidal niepotrzebnie sie w to pcha
0
jeszcze chwila i laporta powie "jesli wygram te wybory to trenerem bedzie guardiola bo mam z nim dobre kontakty"
0
no tak najwazniejsza osoba do decydowania jest Abidal :D smiech na sali, z całym szacukiem do Abiego ale on nie ma tutaj nic do gadania, i laporta strzela sobie w stope mowiac takie pierdoły, a odnosnie pogby, to szkoda zeby go teraz kupic skoroi tak nie zagra przez półsezonu, lepiej jesli juz, to niech zacznie od jeszcze nastepego sezonu, pelna para
0
wszystko zalezy od Lucho, watpie ze odejscie podolskiego ma jakikowliek wpływ na to bo wenger i tak na niemca juz nie liczył, a w chelsea to pedro minut wiecej nie dostanie, taka jest prawda, wszystko w rekach lucho
3
Na tym polega parodia tego plebiscytu. Wlasnie głosowac trzeba na tego kto wg danego kapitana był najlepszy w danym roku, a nie kogo lubie najbardziej. CR7 był lepszy w 2014 to a niego zaglosował, bo rzeczywiscie byl lepszy, a teraz wszystko wskazuje na to ze Leo wygra. A dla Ardy ledo moze byc najlepszy czy a niego zaagłosuje czy tez nie
0
w obecnej sytuacji przynajmniej jednego a najlepiej dwoch powinni wypozyczyc
1
no to pogrzebales swoje szanse, ziomek, mniej wazne jest to co ty myslisz, to trener ustala sobie sklad i tobie w zasadzie nic do tego
0
akurat w pomocy to wszyscy wiemy jak było w tym sezoie, sporo kulała, arda jest lepszy od rafinhi, ale nie zmienia to faktu ze młodypowinien dostawac wiecej szans, nie wiem co z roberto bo tego rozwój to juz wogole sie zatrzyma, obysie nie cofnał