Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
od takiej ciekawostki nie wiele do wymowki
0
No popatrz, malaga im nie pozwolila, przeciez to skandal
0
No tak, przeciez to wina malagi ze chciala uzyskać dobry wynik, kurcze jak tu się dziwic, zdecydowana większość druzyn by tak zrobila, jest moze kilka które dalej by atakowaly nie zamykając sie w obrębie 11
1
No to rzeczywiście moze byc warta uwagi wymówka po porazce
0
Mecz do bani, żadnego pomyslu, gra na stojąco, aż zal dupe ściska, a we wtorek mecz z City, aż strach sie bac. W poprzedniej rundzie tez problem z malaga a jak widać lekcja nieodrobiona. W tym sezonie barca jest mistrzem niewykorzystywania okazji tzn bledow rywali i tym oto sposobem znowu będzie strata 4 pkt do lidera, no ale po co się poprawiać lepiej tracic punkty w taki glupi sposob
1
patrzeniem sie na piłke meczu sie nie wygrywa a naszaa Barca własnie chce to zrobic, bo jak atakuja to jest ich maks 3
0
tacy sa własnie kibice na CN, wychodza piłkarze to robia zdjecia, pada bramka dla FCB to sie ciesza, a tak to cały mecz albo siedza na dupie albo ewentualnie stoja i podpieraja kibica obok
2
jest słabo i to bardzo, nie ma zadnego pomysłu, graja wolno i statycznie, nadzieja w drugiej połowie
0
obrona to ma takie luki ze zadna filozofia jest nam strzelic bramke
1
takie statyczne granie guzik da, niech wiecej sie ruszaja i szybciej graja piłką
2
absolutnie sie zgadzam, widac zdecydowana poprawe w grze pressingiem, tego brakowało
0
mozna by go sprzedac z opjca wykupu za dwa lata, mysle ze nie byłoby to złe wyjscie,chyba ze sie pozbedziemy pedro
2
wczoraj jak sie widziało jak Neymar sie wracał pod nasze pole karne w obronie to az miło
0
i własnie tak maja grac, a suarez tak ma strzelac
0
kwota troche przesadzona chyba, a ten transfer dowiodł by jeszcze bardziej bezsensowosc transferu douglasa
0
czyli wyglada na to ze tenJesus bedzie trenerem barcybo jest przyjacielem laporty,toniechkazdy prezydent klubu zatrudni swojego przyjaciela, który moe byz krawcem, ogrodnikiem ale najwazniejsze ze jest przyjacielem sternika klubu :D dobre zarty
0
kurde, dla mnie to jest dziwne, trener mówi ze jesli piłkarz bedzie gotowy fizycznie to na niego liczy (bedzie grał co jakis czas), a dyrektor sportowy mowi ze go nie widzi, i de facto to zubi go wywalił
0
wiecej szczescia jak rozumu, nie moza tak grac zawsze????
0
to jest WSTYD , taka gra, strzelili przed przerwa a teraz znowu to samo, pique wczesniej genialne odbiór a teraz piach, WSTYD
0
i oto chodziło
1
a nie mozna popatrzec na kwalifikacje?????????? nie na człowieka ktroy grał w barcelonie, ktory jest trenerem, ale ludzia ktory BYŁ albo JEST dyrektorem sportowym i ma w tym jakies sukcesy
1
i bardzo dobrze
0
co sie dziwic jak w tym katarze mało kto jestz kataru
http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/reprezentacje/danijel-saric-i-zarko-markovic-kupione-gwiazdy-postrasza-polakow/htz6w
nasi popełniali błedy, a sedziowie to juz swoja droga
0
Gabi, jednego karnego mieliscie nie słusznego i jednego nie mieliscie wiec nie czepiaj sie tyle, chociaz było logiczne ze beda sie czepiac ze nie mieli tego drugiego. Na powtórkach widac ze masche nie faulował. Przy rece powinien byc karny, arda jakby chciał to tez zza tego buta mogl wyleciec
0
ale przeciez sedziowie zawsze sedziuja pod barcelone :D
0
załosne jest takie cos, nie ma faulu a jesli juz to przed polem karnym, no prosze kurde, po co ci sedziowie maja oczy
0
co za kretyn to sedziuje???????
0
zaczeło sie tragicznie
0
Donosy co najmniej jak za komuny
0
to słabo słuchasz