2

i taki to był doskonały wywiad zubiego na temat zdrowia tego piłkarza, nie ma to jak wydawac nie swoje pieniadze na kogos kto póki co ani me ani be ani nawet kukuryku

0

zbadac to powinni zubiegoczy on tam wysztko robi tak jak nalezy, jak juz

0

noi takiego AKTYWNEGO mesiego to az wskazane ogladac

0

suarezowi tylko dzisiaj bramki brakowało, bo grał dobrze, jeszcze troche brakuje zgrania, ale zapowiada sie super

0

uwaga uwaga, pedro sie szykuje :D

0

jeszcze brakuje zeby suarez strzelił bramke

0

zamiast wejsc konkretie i wykopac piłke to sie dali ograc, ie ma to jakzaczac druga połowe od straty bramki

1

czyli lucio wogóle nie uczy sie na błedach, dowodem tego jest suarez na skrzydle, PATOLOGIA

1

i tak to własnie jest , barca gra jak pół dupy zza krzaka, a real w kazdym meczu punktuje i to sporym zapasem bramkowym

1

co ten koles robi to ja nie ogarniam, to ze montoya odejdzie jest juz niemal pewne, bo jak nie jest sie nawet na ławce rezerwowych to co sie dziwic, za to pewnie w pierwszej 11 busi który od poczatku sezonu gra piach

0

czyli kolejka sie wydłuza

0

jakbedzie lepiej grał to dostanie, ale jak gra tak jak teraz czyli licho to tych minut nie bedzie

0

dopóki nie wyjasni sie kwestia bana na okienka transferowe to nie ma co spekulowac, ale jesli juz to za koke jestem jak najbardziej

0

gdziekolwiek on nie trafi tobedzie dobrze dla barcy jesli jego kosztem szanse dostanie martin, a na takowa zasługuje

0

I tu jest glupota jaka popełnia lucho, kto jak kto ale montoya wie jak sie gra w Barcy i to ze nie gra Douglas jest zrozumiale, ale ze martin???? Wcale sie mu nie dziwie

0

o zgrozo, nie wyglada to najlepiej

0

z całym szacunkiem, ale tego pana powinni kupic, młody, uniwersalny, uzdolniony, moze wiele wniesc do zespołu, a pozbyc sie na dobre tello, pedro itd

0

to sie zubi przeliczył

0

zdecydowanie rezerwowi dali to zwyciestwo

1

jesli to byłaby prawda to ja bym oddawał i brałte pieniadze, wiecejza te dójke i tak nie dostana

0

to skoro busquets ma problemy zdrowotne tona ławe go nie takie popierdywanie

0

szkoda wielka ze nie dostaje szans, nie zdziwie sie jak odejdzie, albo bedzie chciał odejsc

0

słowo podsumowujac te pierwsza połowe: WSTYD

0

hanba i wstyd takiej grze barcelony

2

to jest to, messsi traci piłke i stoi jak kołek w dupie

0

robia naszych jak chca

0

czyli dzisiaj gra barca kontra autobus, trzeba bedzie strzelac z daleka zeby cokolwiek wpadło chyba

0

z posadzenie alvesa siew zupełnosci zgadzam

0

Pod względem sportowym Barca laportu byla super, ale wszyscy wiedza ze dlugi jakie sie narobily za jego rządów bylo olbrzymie, teraz jest ich sporo mniej. Nie mozna mieć wszystkiego, ale mie chcialbym zeby przez gigantyczne zadluzenie trzeba bylo kiedyś sprzedawac gwiazdy bo to bylaby paranoja, musi byc jakas równowaga miedzy częścią sportowa a finansowa, a w obydwu przypadkach jedna z części zawodzila

0

i ja tez jestem za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?