Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wygląda to dosc licho
0
no i real bedzie poprawiał sobie w ten sposób statystyki strzeleckie podniecajac w ten sposób swoich kibiców, a wazne ze i tak Barca jest liderem, chociaz bola te błedy sędziów
1
wydaje mi sie ze llucho robi to co uwaza za najlepsze dla zespołu, chociaz szkoda pique i jeszcze bardziej bartry
1
takie pierdu pierdu
0
paszoł won, a klauzula zaraz powinna wzrosna bo mam nadzieje ze podpisza z nim nowa umowe
0
cieszy fakt ze strzelilismy troche bramek a przy tym kolejne czyste konto :)
1
i elegancko, nie ma czasu na myslenie, jak mozna to trzeba pierdzielnąc i sa efekty takie jak teraz
0
jedno to dostac karnego a co innego to go wykorzystac
0
mysle ze kibice barcelony powininni sie zajac meczami swojej druzyny i nie pasjonowac sie porazkami realu, ja tak robie i to mi wystarcza
0
real sie rozstrzelał wiec mysle ze teraz bedzie obrosniety w piórka przez swoich kibiców, ale poczekamy zobaczymy
0
mysle ze ma racje :)
0
jak juz to trzeba było sprzedac pedro w te lato i zostawic alexisa, a w obecnej sytuacji zostawic pedro przez cały ten sezon i sprzedac go w przyszłym letnim okienku, bo wiecej bedzie pozytku z munira i sandro niz z pedro
0
za duzo tej niedokładnosci, za duzo
0
jak to jest ze idzie piłka skrzydłem, ale pózniej trzeba zwolnic i wycofac ja do tyłu, bo zaden z zawodników nie idze za akjca i skrzydłowy nie ma do kogo zagrac i wycofuje na siłę
0
takie kontry moga byc zabójcze, a takie straty to juz nie pierwszy raz w tym meczu
1
troche ciezko sie ten mecz układa, ale wazne prowadzenie i miejmy nadzieje zwyciestwo
0
nie rozumiem dlaczego w takim meczu nie bedzie grał montoya, on musi miec olbrzymia cierpliwosc
0
ale własnie w takich meczach powinien grac montoya bo alvesa czas dobiega konca a młody martin wskakuje na jego miejsce
0
ja bym tam był za sprzedaza pedro i kupnem reusa, jesli istniałaby taka opcja, ale to tylko moje zdanie
0
niech lucho daje mu wiecej szans L) w meczu z apoelem mysle ze powinien zagrac
3
niech montoya zagra zamiast alvesa
1
niestety sama prawda jest w twoich słowach
0
mecz w miare solidny, chciałbym tylko jeszcze zobaczyc w wyjsciowej 11 bartre i masche na DM, wtedy mysle ze byłoby to fajne dla oka widowisko, a przynajmniej moznaby spróbowac
0
ja bym tam postawił na montoye
4
jak dadza te 20 mln to ja bym oddał
0
także tego ...
0
kopia barce po nogach a sedzia nic
0
nareszcie cos wyszło pedro
0
no i gówno prawda z tego gadania wyszła
1
pedro poprostu gra FATALNIE