1

wygląda to dosc licho

0

no i real bedzie poprawiał sobie w ten sposób statystyki strzeleckie podniecajac w ten sposób swoich kibiców, a wazne ze i tak Barca jest liderem, chociaz bola te błedy sędziów

1

wydaje mi sie ze llucho robi to co uwaza za najlepsze dla zespołu, chociaz szkoda pique i jeszcze bardziej bartry

1

takie pierdu pierdu

0

paszoł won, a klauzula zaraz powinna wzrosna bo mam nadzieje ze podpisza z nim nowa umowe

0

cieszy fakt ze strzelilismy troche bramek a przy tym kolejne czyste konto :)

1

i elegancko, nie ma czasu na myslenie, jak mozna to trzeba pierdzielnąc i sa efekty takie jak teraz

0

jedno to dostac karnego a co innego to go wykorzystac

0

mysle ze kibice barcelony powininni sie zajac meczami swojej druzyny i nie pasjonowac sie porazkami realu, ja tak robie i to mi wystarcza

0

real sie rozstrzelał wiec mysle ze teraz bedzie obrosniety w piórka przez swoich kibiców, ale poczekamy zobaczymy

0

mysle ze ma racje :)

0

jak juz to trzeba było sprzedac pedro w te lato i zostawic alexisa, a w obecnej sytuacji zostawic pedro przez cały ten sezon i sprzedac go w przyszłym letnim okienku, bo wiecej bedzie pozytku z munira i sandro niz z pedro

0

za duzo tej niedokładnosci, za duzo

0

jak to jest ze idzie piłka skrzydłem, ale pózniej trzeba zwolnic i wycofac ja do tyłu, bo zaden z zawodników nie idze za akjca i skrzydłowy nie ma do kogo zagrac i wycofuje na siłę

0

takie kontry moga byc zabójcze, a takie straty to juz nie pierwszy raz w tym meczu

1

troche ciezko sie ten mecz układa, ale wazne prowadzenie i miejmy nadzieje zwyciestwo

0

nie rozumiem dlaczego w takim meczu nie bedzie grał montoya, on musi miec olbrzymia cierpliwosc

0

ale własnie w takich meczach powinien grac montoya bo alvesa czas dobiega konca a młody martin wskakuje na jego miejsce

0

ja bym tam był za sprzedaza pedro i kupnem reusa, jesli istniałaby taka opcja, ale to tylko moje zdanie

0

niech lucho daje mu wiecej szans L) w meczu z apoelem mysle ze powinien zagrac

3

niech montoya zagra zamiast alvesa

1

niestety sama prawda jest w twoich słowach

0

mecz w miare solidny, chciałbym tylko jeszcze zobaczyc w wyjsciowej 11 bartre i masche na DM, wtedy mysle ze byłoby to fajne dla oka widowisko, a przynajmniej moznaby spróbowac

0

ja bym tam postawił na montoye

4

jak dadza te 20 mln to ja bym oddał

0

także tego ...

0

kopia barce po nogach a sedzia nic

0

nareszcie cos wyszło pedro

0

no i gówno prawda z tego gadania wyszła

1

pedro poprostu gra FATALNIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?