Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda zesmy sprzedali alexisa zostawiajac pedro i mam nadzieje ze widza teraz ten bład, a co do meczu do szkoda ze xavi jeszcze nie zagrał w wyjsciowej (z tego co kojarze)
0
niech sami wygraja mecz i nie martwia sie zadnym madrytem, jak bedziemy grali swoje i wygrywali to bedzie najwieksza nagroda
2
najbardziej szkoda bartry w tym wypadku, ale nic na to nie poradzimy
0
to jego wola i skrzypce i nic innym do tego
0
dokładnie o to mi chodziło
34
jak juz wspominac takich piłkarzy jak w ostatnim akapicie, nie wspomniec ronaldinho to az nie wypada
1
akurat pedro to bym sie pozbył po tym sezonie i właczyl na stałe którego takiego jak munir albo sandro
0
odszedł bo tego chciał
0
Cos w tym jest, ja zaluje ze sprzedali Alexisa, ale z drugiej strony za Pedro nie dostaliby tak dużo kasy, mysle ze moze 20 mln to by wysepili, a Pedro to wychowanek wiec przewage mial mentalna nad alexisem, moze lucho cos jeszcze wyciśnie z tego pedro
0
Zdecydowanie sie zgadzam, obrona juz mamy i jest ok, ale poki nie ma suareza to atak nie jest najlepszy, patrzac na to ze kazdy moze dostać jakiegoś urazu i bedzie licho, a reus bylby jak znalazl, zwlaszcza w obliczu tego bana transferowego, bo Pedro nie daje nam za wiele
3
a messi ma to w dupie
0
ale chłop jest zadufany w sobie, to bania mała. Leo to chociaz do finału doszedł a portugalia kulała w kazdym meczu,a i ronaldo nie potrafil nic uciagnac.
0
z apoelem pojdzie jak po masle (przynajmniej powinno), z ajaxem bedzie troche ciezej ale mysle ze damy rade, z psg bedzie dosc ciezko, zwłaszcza u nich, nie wiem czy ibra sie wyrobi bo z nim to bedzie naprawde trudno, ale powino byc ok, szkoda ze suarez nie zagra w tych 3 pierwszych meczach ale bez niego powinni sobie poradzic. Leosiowi bedzie cieze jstrzelic duzo bramek niz cristiano, ale jak bedzie grał jak nalezy to powinno byc ok
2
luchop powinien dawac wiecej szans montoi
0
to w koncu pomysł reusa poszedł w d...???? szkoda by wialka była, a tak jak nie w tym to w nastepnym okienku ktos go wykupii i bedzie po ptokach :( lepiej byłoby pozbyc sie pedro a kupic reusa, ale to moje osobiste zdanie
0
niech tam idzie i gra swoje
0
napisałem zeby kupili o zosytawili jeszcze na rok w borussi n aprzykład , a pedro nawet nier jest jakims dobrym zmiennikiem, powiedzmy sobie szczerze
0
zobaczymy co z niego bedzie, oby nam sie opłacił ten transfer i na to własnie licze, jeszcze jakby do tego kupili reusa i wypozyczyli to bedzie jak najbardziej ok,a pedro to mozna sie chyba powoli popzbywac, chociaz to lucho wie najlepiej
0
nie badz taki do przodu bo ci z tyłu zabraknie
1
widac ze lucho zyje na tej ławce
1
JA BYM GO TAM BRAŁ
0
i baaardzo dobrze :)
0
o tym własnie mówie, wiec tym bardziej barca powinna wpłącic te kase i nie bedzie problemu
0
tez mi sie tak wydaje, reusa trzeba by kupic teraz a z koke mozna poczekac
0
kurde jesli juz maja kogos kupic to niech sobie jaj nie robia i nie wywalaja takiej kasy jak za te 35 mln a nawet max 40 moga miec reusa
0
zwykła plota, po pierwsze nie sadze ze bayern znowu chciałby igrac z ogniem i fala krytyki, po drugie nie sadze ze borussia po raz kolejny dawałaby zawodnika do odwiecznego rywala,
0
kurde prtzydałby sie taki chłopak, wszechstronny i wszyscy wiemy ze wiele potrafi , wiec jak dla mnie powinni go kupic bo jak bedzie posucha przez najblizsze dwa okienka to bedzie bieda jak nikogo nie kupimy
0
no nie da sie ukryc, ale jak nie teraz to kiedy??? :D
0
za rok juz wiemy ze go nie kupia wiec jak juz to teraz cała trójke i dac ich na wypozycznie
0
jak nie teraz to musieliby kupic go ich za seon co moze byc za późno, wiec teraz wywala kase a w przyszłym 0 wiec wychodzi na jedno i to samo