4

ciezko patrzec na alexisa w innej koszulce niz barcelońska, ale stało sie ,a mysle ze wielu z nas bedzie patrzyło na jego gre i sukcesy

3

jakby go kupic za sezon albo dwa to byłoby cos

1

niech go wypchnie, chyba kazdy widział ze na MŚ na defensywnym pomocniku czyscił wszystko

2

i bardzo dobrze, pokazac kto rzadzi

0

sprzeedac jego i songa, kupic prawe obroncei ewentualnie stopera i skład jest

0

to moze nie ze umowe, tylko byc po słowie z borussia i samym reusem

0

mogliby spisac jakas przedwstepna umowe i byłoby ok, niech sie bacznie przyglada

0

jak dla mnie ten chociaz jeden sezon móglby jeszcze zostac

1

jakby chociaz skrócili ze 2 miesiace

0

ja mimo wszystko bym go kupił, nie teraz bo teraz nam potrzeba obroncy, ale w przyszłym okienku czemu nie

1

za tego młodego to mysle ze max 35 i nie wiecej, a skoro nawet taka oferte odrzucili (jesli to nie jest plota) to dac sobie juz spokój i wyłozyc kase na kogos innego

0

nie wiem o co, ale on chciał dostac papier od Barcy na "nietykalność", cos takiego było

1

kurde, ten ziomus juz działa na nerwy, maił przeciez wycofywac ALE pod warunkiem ze Barca nie wytoczy jemu zadnego procesu, niech sie koles zdecyduje w koncu, a nie bez przerwy tworzy zamieszanie

0

jestem za

0

niech go chociaz sprzedadza za jakies 10-15 mln bo mysle ze tyle to jesdzcze ktos jest w stanie dac, songa chiało napoli z tego co kojarze

1

i bardzo dobrze, wie czego trzeba tej druzynie

3

te slowa sa genialne chociaz tak proste: "w Barcelonie będą grać ci, którzy wywalczą to sobie na treningach"

0

juz lubie faceta

0

to sie okaze, barca tez go nie zwolniła

0

w moejj pierwszej wypowiedzi napisałem ze MOŻNABY kupic eto'o ZOSTAWIAJĄC przy tym alexisa, mówie ze to była opcja a nie cos co trzeba było zrobic, czytajcie uwaznie

0

ten transfer rzeywiscie mógłby przyblokowac barttre, który zasługuje na wiecej gry, wydaje mi sie ze Lucho mógłby wprowadzac młodzików i na jedno by wyszło

1

mysle ze VV ma wieksze aspiracje niz siedzenie na łąwie, neuer jest raczej nie do ruszenia wiec victor raczej by siedział a nie o to mu chodziło

1

a niech go w koncu sprzedadza, za wiele za niego nie dostana ale zawsze cos, dac szanse martinowi

0

nie mowie ze trzeba go zakontraktowac ale ze mogla byc taka mozliwosc,

0

taki "as" nie byłby zły, ale nie mówie ze ja bym zakontraktował, mozna sie było nad tym zastanowic, larsson miał 33 lata jak przychodził

0

napewno znalezliby sie doswiadczeni zawodnicy w wieku 24-26 lat, twoim zdaniem mamy grac samymi dziadkami???

0

a trzeba było sie zastanowic nad zakontraktowaniem eto'o zamiast suareza zostawiajac przy tym alexisa, to moglo byc naprawde dobre posuniecie

1

a eto'o nie jest wolnym zawodnikiem???

0

roniego nie ma bo podobno jego obecny klub nie pozwolił

0

szkoda ze nie ma Roniego, fajnie byłoby go zobaczyc jeszcze w koszulce Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?