Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ciezko patrzec na alexisa w innej koszulce niz barcelońska, ale stało sie ,a mysle ze wielu z nas bedzie patrzyło na jego gre i sukcesy
3
jakby go kupic za sezon albo dwa to byłoby cos
1
niech go wypchnie, chyba kazdy widział ze na MŚ na defensywnym pomocniku czyscił wszystko
2
i bardzo dobrze, pokazac kto rzadzi
0
sprzeedac jego i songa, kupic prawe obroncei ewentualnie stopera i skład jest
0
to moze nie ze umowe, tylko byc po słowie z borussia i samym reusem
0
mogliby spisac jakas przedwstepna umowe i byłoby ok, niech sie bacznie przyglada
0
jak dla mnie ten chociaz jeden sezon móglby jeszcze zostac
1
jakby chociaz skrócili ze 2 miesiace
0
ja mimo wszystko bym go kupił, nie teraz bo teraz nam potrzeba obroncy, ale w przyszłym okienku czemu nie
1
za tego młodego to mysle ze max 35 i nie wiecej, a skoro nawet taka oferte odrzucili (jesli to nie jest plota) to dac sobie juz spokój i wyłozyc kase na kogos innego
0
nie wiem o co, ale on chciał dostac papier od Barcy na "nietykalność", cos takiego było
1
kurde, ten ziomus juz działa na nerwy, maił przeciez wycofywac ALE pod warunkiem ze Barca nie wytoczy jemu zadnego procesu, niech sie koles zdecyduje w koncu, a nie bez przerwy tworzy zamieszanie
0
jestem za
0
niech go chociaz sprzedadza za jakies 10-15 mln bo mysle ze tyle to jesdzcze ktos jest w stanie dac, songa chiało napoli z tego co kojarze
1
i bardzo dobrze, wie czego trzeba tej druzynie
3
te slowa sa genialne chociaz tak proste: "w Barcelonie będą grać ci, którzy wywalczą to sobie na treningach"
0
juz lubie faceta
0
to sie okaze, barca tez go nie zwolniła
0
w moejj pierwszej wypowiedzi napisałem ze MOŻNABY kupic eto'o ZOSTAWIAJĄC przy tym alexisa, mówie ze to była opcja a nie cos co trzeba było zrobic, czytajcie uwaznie
0
ten transfer rzeywiscie mógłby przyblokowac barttre, który zasługuje na wiecej gry, wydaje mi sie ze Lucho mógłby wprowadzac młodzików i na jedno by wyszło
1
mysle ze VV ma wieksze aspiracje niz siedzenie na łąwie, neuer jest raczej nie do ruszenia wiec victor raczej by siedział a nie o to mu chodziło
1
a niech go w koncu sprzedadza, za wiele za niego nie dostana ale zawsze cos, dac szanse martinowi
0
nie mowie ze trzeba go zakontraktowac ale ze mogla byc taka mozliwosc,
0
taki "as" nie byłby zły, ale nie mówie ze ja bym zakontraktował, mozna sie było nad tym zastanowic, larsson miał 33 lata jak przychodził
0
napewno znalezliby sie doswiadczeni zawodnicy w wieku 24-26 lat, twoim zdaniem mamy grac samymi dziadkami???
0
a trzeba było sie zastanowic nad zakontraktowaniem eto'o zamiast suareza zostawiajac przy tym alexisa, to moglo byc naprawde dobre posuniecie
1
a eto'o nie jest wolnym zawodnikiem???
0
roniego nie ma bo podobno jego obecny klub nie pozwolił
0
szkoda ze nie ma Roniego, fajnie byłoby go zobaczyc jeszcze w koszulce Barcy