0

tylko chyba sobie nie zdaja sprawy ze Żeremi nie jest do pierwszej 11

0

no i to mi sie podoba, niech Masche gra tam gdzie powinien czyli na DM, wtedy bedzie dawał wiecej niz teraz,

0

no to wychodzi na to ze marquinhos jest nasza jedyna opcją, koleś warty teoretycznie 25 mln według wyceny a Barca daje 25+dani alves, juz o tej wyzej ofercie nie wspominajac, skoro paryz chce pedro to niech im go dadza i bedzie po kłopocie

0

no to niech sie teraz wezme za transfer obrońcy

2

wydaje mi sie ze samaras sam sie kopnął wiec karny calkowicie niesłuszny

1

to raczej sama La Liga nie chciałaby puścić Barcelony

0

jesli suarze ma do nas przejsc to niech ogarnie te swoje nawyki do gryzienia innych

10

nie wiem jak wy, ale jesli suarez miałby przejśc do Barcy to musiałby sie ogarnąc z tym sowim gryzieniem, bo to nie przystoi

0

nam potrzeba obrońcy, a jego dalej nie ma, zarząd myśli niby o kązdej pozycji ale żeby kupić jakiegoś klasowego obrońce to nie, jest coraz mniej opcji a zaraz nie bedzie juz zadnej

1

jesli juz naprawde chca go kupic to niech dadza te 40 mln ale +pedro+tello ewentualnie, a nie alexis, alexis jeszcze nam sie przyda, a liverpool juz jakiz czas temu był zainteresowany i pedro i tello wiec wcisnac ich tam i bedzie dobrze, chociaz dalej uwazam ze powinnismy NAJPIERW wzmocnic obrone

0

a Xavi juz to oficjalnie potwierdził???

1

czyli przez kolejny sezon bedziemy grac z kula u nogi, to bedzie jeszcze wolniejszy alves, a na dodatek za sezon odejdzie za darmo, niech go chociaz teraz monako wezmie za jakies 15 mln

0

trzeba mu to oddać ze był chyba najlepszym rozgrywającym, czasami sie czlowiek łapał za głowę że można wymyślic takie rozegranie, swoje zrobił zarówno dla Barcy jak i dla Hiszpani, jeszcze rok mógłby zostac, takie jest moje zdanie, zawsze wprowadzałby porządek i harmonie :)

0

No i bardzo dobrze, nikt Cie tu nie chciał, jak tam Ci dobrze to powodzenia i tyle :)

0

czyli maszynka pt. "Suarez w Barcy" zaczyna się kręcić

0

na zmiennika moze byc, ale nie na pierwszą 11, błagam ja was nie róbcie znowu półśrodkami ale wywalcie chociaz raz te kase na porządnego klasowego obronce, chociaz raz, na atak sypneliscie w tamtym roku, to teraz kolej na obrone

0

min 25 mln??? ta Barca to jakis zart, spokojnie moga za niego zainkasowac 40 mln, na tych MŚ radzi sobie naprawde dobrze, ale co z tego skoro Barca jest mistrzem w obnizaniu cen za swoich piłkarzy, akurat on pokazał i w tym sezonie który minął i teraz na mundialu pokazuje jak sie gra z zapałem w piłke, wiec Alexis powinien zostac, pozbyc sie chłystków jak pedro i tello

0

ciezko to widze, dla naszego zarzadu widac ze atak jest priorytetem, bo co z tego ze bedzie dzurawa obrona juz 4 sezon, wazne ze w ataku mamy przepełnienie gwiazdami, obrona sama sobie poradzi

0

mądrze powiedziane

0

przede wszystkim obronca, którego nadal nie ma i nie widac

0

tylko jest główne pytanie, czy oni by się dogadali??? nawet jesli tak, to juz wolałbym za suareza dac liverpoolowi jakies 40 mln+pedro+tello, a alexisa bym zostawił, chociaz szczerze mówiąc nie widze zeby ten transfer doszedł do skutku

0

dobry żart nie jest zły, ale ten jest wyjątkowo kiepski, panieee za 60 mln+song??? to juz moznaby miec suareza prawie, jesli sie tak upierają, ALE najpierw prosze mi tu sciagnac OBROŃCE (nie wiem czy Hummels nie byłby dobry), a napastnikiem to sie zajmiemy troszeczke pózniej

0

Argentyna na stojąco nie wygra tych mistrzostw, wiec niech się wezmą do roboty

0

jak juz chca suareza to niech w tą akcje włączą pedro a nie alexisa, alexis niech zostanie, a pedro niech odchodzi, czy to do arsenaalu czy manutd, to juz mniejszy problem

1

Ze tak powiem, panu juz podziekujemy, swoje zes pan zrobił, ale czas sie pakowac

2

jeszcze nic nie wiadomo, wiec po co takie artykuły droga redakcjo???

0

wiele róznych mozliwosci???? bądzmy szczerzy to za te mozliwosci mozemy brac transfer wawrzyniaka, brozka i tak dalej i tak dalej, tych mozliwosci mamy coraz mniej, a to ze atleti nie sa skłonni to nikt tym ameryki nie odkrył

0

i bardzo dobrze, trzeba ich doprowadzic do porzadku zeby grali tak jak im trener zagra

1

nie sadze ze to dojdzie do skutku ale poczekamy zobaczymy, ciekawe jakby sie wtedy nasz atak dogadał

0

taaaa skupieni na wzomcnieniu defensywy a obroncy jak nie było tak nie ma, zamiast skupic sie na rzeczach niezbednych to zajmuja sie drugoplanowymi, lepiej dac te kase na jakiegos dobrego klasowego obronce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?