0

masakra to co sie dzieje

0

niezły z niego koles, sam tak chciał powrotu a teraz cos sie stało i juz chce wracac na wyspy

0

a niech biora, jakies 10-15 mln i niech biora

0

a ostatnio pisalicie ze jednak ManUtd nie chce cesa, zdecydujcie sie co piszecie

0

kurde, niech potwierdza transfer jakiegos oborncy a nie znowu jakies ploty o napastnikach

0

te ceny to zart i smiech na sali, jesli juz chca zeby do nich poszedł to minimum 40 mln, ale on i tak sie nie wybiera , wiec niech dadza sobie spokoj

0

przede wszystkim OBROŃCA, NA TYM NIECH SIE NAJBARDZIEJ SKUPIA, BO PÓZNIEJ BEDZIE ZE KUPILI TEGO I TAMTEGO WIEC NA OBRONCE JUZ NIE STARCZYŁO

0

jak dla mnie to nie dojdzie do skutku ten transfer, zablokowałby alexisa i jego rozwój, według mnie

1

no własnie i w tym jest problem, ze cały czas chca oszczedzac a póziej beda grali samymi emerytami, skoro leos mógl podpisac kontrakt na zarabianie 20 mln i to słabym sezonie to nie moga wylozyc kasy na klasowego obronce???? PARANOJA

0

kurde i my jak zawsze sie obudzimy na koniec, zamiast wyłozyc te 35 mln i miec obronce jak trzeba to nie, beda szukali teraz jakichs podróbek, zubi odwala taka beznadziejna robote ze to az głowa mała, bo pewnie on bedzie chcial sciagac tego kto tylko jemu sie podob,a nie jest trenerm a wszedzie wciska swój nos, do łopaty go a nie na dyrektora sportowego, gosciu sie nie zna i tyle, trzeba kupic porzadnego obronce od zaraz a nie takiego którego jeszcze trzeba ogrywac, ale nie bo za drogi bo to bo tamto, kurde raz na jakis czas to mozna wyłozyc kase

0

z tego wynika ze szukaja teraz jakiegos lepka zeby nie było ze nie kupili tego obroncy, zamiast porzadnie podejsc do sprawy to znowu jakies machlojki beda odstawiac

0

i znowu zubi w roli głównej, trener ma decydowac, a nie najpierw zubi sobie popatrzy i pózniej daje swoje typy, zamiast wziac benatie który jest lepszy od fazio to nie, jak zwykle SKĄPSTWO

7

niech go biora tak czy siak, bez wzgledu czy rakitic przejdzie do Barcy czy nie, sorry bardzo ale Tello to nie jest ten poziom

0

dobry bramkarz, znajacy lige hiszpanska, wiec to dobre posuniecie, poczekajmy na oficjalne potwierdzenie transferu i kwote za jaka go dokonano

0

plotka i tyle, nic wiecej, i znowu to Zubi sie przygladał

0

no nie ma co zapłacic za bramkarza nr1 12 mln, a za zmiennika 15 to jest bomba :D przechodza samych siebie

0

dobrze podawac i wyprowadzac piłke :D

0

on i benatia i bede mógł bys spokojny, sprzedac wtedy songa i masche na DM

0

to juz chyba lkepsza opcja jest troche dopłacic i miec Koke zamiast rakiticia

0

wydaje sie dobra opcja

2

kurde piszecie taki artykuł na podstawie nie wiadomo skad, Bartomeu powiedział ze Alexis NIE jest na sprzedaz, wiec po co znowu piszecie takie pierdoly, jak nikt nie składa oficjalnje oferty to sprawy nie ma i tyle, moze odejsc pedro, tello,cuenka, afelley, song, alves, ale alexisa to zostawic w spokoju, najwiecej tyrał w minionym seoznie i zasłuzyl zeby zostac

3

ciekawe co panowie ustatlili, mam nadzieje ze to luis dyrygował transferami a nie znowu zubi mowi kogo on by chciał

0

zobaczymy co z tego wyjdzie, bo pomysł nie jest głupi

0

chciec to kazdy moze

1

dokładnie, to mogłoby byc dobre jakby alexis pogadał z vidalem o przenosinach do Barcy

0

fajna sprawa, tylko po co w takim razie przechodził do PSG skoro barca interesowała sie nim juz rok temu, mógł pograc jeszcze w Romie i umówic sie ze za rok przechodzi do Barcy i tyle, teraz wychodzi ze w PSG jest mu bardzo zle

1

i nareszcie jakis konkret, ma zostac, na MŚ pokaze co potrafi

1

poosłuch posłuchem, ale trener musi miec wolna reke, a piłkarze maja sie dostosowywac do tego co trener od nich wymaga, jak powie ze maja zapieprzac, to zapieprzaja (sytuacja Luisa i Tottiego), powie ze ostry pressing to ostry pressing, jesli chce wprowadzac szybsze akcje a nie klepanie to robia szybsze akcje, a nie kazdy sie wpieprza w kompetencje trenera i mówi mu co ma robic

0

z ta głupota to nigdy nie wiadomo

0

nic dodac nic ująć, trafiłęs w sam srodek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?