Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieciaczki??? to wy od 12 lat macie ból dupy o LM wiec nie wyjezdzaj z takimi tekstami i idz na swoje podwórko
0
teraz widac ze pewnie na poczatku perez powiedział ze ma sie nastawic na LM no i teraz widac tego efekty, ale moim zdaniem i tak ten sezon nalezy do Atletico
0
widac kto tu ma niepokolei w głowie, 0 szacunku, idz lepiej popłacz do mamusi ze real wygrywa
2
niech dadza wolna rke do transferów Luisowi , a Zubi niech tylko je negocjuje, nam potrzebny do pomocy jak juz to jest ktos silny i ze strzałem z daleka, chyba wolałbym Vidala od Koke, ale to tylko moja sugestia, niech trener decyduje kogo che, on bedzie ich trenowal i musi miec kadre jakiej potrzebuje
0
my własnie nie sprzedajemy drogo, a napewno nie sprzedamy (nie powinnismy) póki sami nie kupmiy srodkowgo obroncy, albo nawet dwóch
1
juz ty sie omoje czytanie nie martw, spokojna Twoja rozczochrana, rozumiem ze Elo boli moze ta krytyka która na niego spadła, ale nie ma sie chyba co dziwic, ze ludzie nie byli usatysfakcjonowani jego gra, bo nie dawał tyle i by mógł/powinien, wiec wg mnie niech pokaze ze to była "wpadka", i gra tak jak kiedys na pełnych obrotach, bo ten sezon w jego wykonani był przecietny, moze dobry
0
ale za czesto w pierwszym składzie to by chyba nie grał, a w razie kontuzji ter stegena to nie wiem czy ryzyko nie byłoby za duze,
1
kurde nawalił, a teraz juz mowi ze jak beda chceli kibice to on moze odejsc, wez sie do roboty i udowodnij ze zasługujesz na miano najlepszego piłkarza swiata, a nie takie gadki rzucasz
0
wiec niech sie Barca szybko ogarnie kogo rzeczywiscie chce i niech wykłada oferte i jakas kase na stół, zeby nie było za późno
1
ja jestem za, masip jest jeszcze troche mało doswiadczony, ale powoli zaczyna pukac do pierwszej druzyny, szkoda by było jakby miał tylko siedziec na ławce, wiec transfer Bravo to dobre posuniecie
0
jesli Luis bedzie go chcialkto nie pozwoli mu odejsc, wiec trzeba poczekac jak sie obaj panowie rozmówia
0
no ciekawy jaki dostanie numerek, chociaz pewnie bedzie to 1 :)
0
nie wiem czy to bedzie dobry ruch, niech kupia normalnego PO, a nie znowu jakies wynalazki,
1
ja tam wole zeby został Alexis, i wtedy mozna sprzedac pedro, ale i tak wszystko zalezy od Luisa, wiec jesli on bedize chciał zeby ta dwójka została to trzeba mu zaufac
0
Barca dawała chyba podobne oferty, albo inaczej zastanawiała sie ,bo nie wiadomo nic o oficjalnej ofercie chyba, wiec zalezy gdzie ów Benatia chciałby grac
0
kurde takie tłumy na tym stadionie ze bania małą :D :D :D
16
to sie jeszcze okaze, skoro nie ma klauzuli to mozna negocjowac, a Barca da mu lepszy kontrakt, wiec jeszcze nie byłbym taki pewien na miejscu rudiego, wiele tez zalezy od samego Benatii
0
w koncu jakas autokrytyka
2
od Alexisa to niech sie trzymaja z daleka, jesli zarzad sie na to zgodzi to jak strzał w kolano, sorry bardzo llorente jest moze i wysoki ale jest tez 3 lata starszy, a napastnikiem takim na fest to on był kilka lat temu, wiec niech nie wyjezdzaja tu z takimi propozycjami bo to jest smiechu warte, poza tym alexis chce zostac w Barcelonie, tak samo jak jego rodzina której sie tu podoba, wiec nie widze powodu zeby sie go pozbywac, pedro i owszem, ale ALEXIS MA ZOSTAC !!!!
0
widac ze konkretnie podchodzi do sprawy, nie owija w bawełne i bardzo dobrze, przycisnie ich na treningach i zobaczymy co z tego wyjdzie
0
nawet za jakies 30-35 mln mozna go tam sprzedac, szału juz nie robi, robił tylko za kadencji pepa jak juz, wiec niech zwiedzi troche swiata, problem jest taki ze to wychowanek i moga sie uprzec zeby go zatrzymac, niestety, a wole zeby został alexis, który daje wiecej od pedro, ze o pozbyciu sie tello nie wspomne
0
to moze jednak cos w tym jest
0
jesli bedzie wystawiany w pomocy i bedzie miał komu grac piłki , tzn wychodzacym do prostopadłych, bo becnie z tym licho u nas, to niech zostanie, ale niech własnie gra w pomocy, chociaz jak daja 53 mln to kusi go sprzedac,
0
jak za taka kwote to warto sie zastanowic
0
jestem za, tym bardziej ze daja dosc sporo kasy, a pedro nie gra najlepiej od jakiegos dłuzszego czasu, jest wychowankiem, ale sorry bardzo, czasami nie mozna tylko na to patrzec
0
jakos super odkrywczy to on nie jest
0
jesli to prawda z tymi zrobkami to zaimponował, transfer jednak bardzo mało prawdopodobny, wiek jednak robi swoje, a dawac ponad 30 mln za 30-latka to przesada, chyba ze obnizyli by jakos cene, ale nie sadze ze city by sie go tak łatwo chciało pozbyc
0
czyli oszczedzamy dalej na transferach
0
pierwszy sezon moze byc dla niego ciezki, ale poczekajmy na rozwój wydarzen
0
wyglądaja fajnie