Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tam rozumiem jego pretensje, ma forme to siedzi na łąwie a taki messi czy fabs gdzie forme maja daleko graja w pierwszej 11
0
dokładnie, leo teraz troche ciagnie na kase, a nawet nie wiem czy nie jego tatus, dobrze wiemy ze leo zarabia bardzo duzo a oni i tak co chwile chca mu dawac podwyzke, kiedys mówił ze kasa dla niego nie jest wazna wiec niech sie okresli, a poza tym klub tez głupio zrobił ze neymarowi dali taka pensje
0
messi forme zgubił ale nie sadze ze odrazu sprzezanie go bedzie wyjsciem z sytuacji. Jemu jest potrzebny dobry trener który bedzie go cicnał i nie pozwoli by chodził po bosiku, leo wie ze jest najlepszy w klubie i nie da sie go ruszyc, poza tym PSG musiałoby sie zdecydowac czy chce ibre czy messiego bo ci dwaj dłuygo ze soba nie wytrzymaja
2
w chile gra zwyczajnie na luzie i widac ze sie cieszy ta gra, tutaj ciagle musi grac pod messiego i zawsze bedzie w jego cieniu mimo ze teraz to messi powinien grzac łąwe i to nawet ze 2-3 mecze a alexis grac swoje i wtedy moze leo by sie nauczył ze sie nie stoi a haruje na boisku
1
dokładnie, to co robi w kadrze to jest genialne, jest wszedobylski i naprawde robi róznice, gdyby dali mu troche wiecej swobody to pokazzałby jeszcze wiecej, a tak kurczowo ma byc na skrzydle
6
to ze sie pokłócil jest mało realne patrzac na Alexisa, który jest skromy i pokorny wiec nie chce mi sie w to wierzyc, ale jesli tak to swoje racje ma, bo prawda jest taka ze obecnie wiecej by zzrobił niz messi i fabs nawet razem wzieci, wiec tu mu sie nie dziwie ze miałby jakies pretensje, niech zaczna grac ludzie z forma w danej chwili a nie z nazwiskami
0
lista do odejsica jak najbardziej, mysle ze jak dobrze pójdzie to ok 50 mln za wszystkich wymienionych, tylko błagam bez ALEXISA, on jedyny zapieprza na boisku, zawsze ostro walczy, moze nie zawsze mu wychodzi ale tyra za dwóch na boisku i w ataku jak szarpie i w obronie jak trzeba sie wrocic, wiec niech odejda wyzej wymienieni ale bez Chilijczyka, a Zubi niech lpiej odejdzie i niech zatrudnioa na to stanowisko kogos kto sie na tym zna, a nie tylko gadac potrafi, niech sie spyta trenera (tego albo przyszłego jesli taki bedzie) kogo on chce i niech zubi zrobi wszystko zeby oni przyszli i po sprawie
4
iker ma racje,zasłuzyli :)
0
niech sobie leo odpocznie i pomysli nad tym co robił a własciwie czego nie robił, niech alexis sobie pobiega to moze jais pozytek bedzie chociaz
0
zasłuzyli na to, za taka gre, alves znowu dno, messi padaka, obrona to zal dupe sciska, mimo ze alba zagrał połowe meczu to chyba najlepszy zawodnik po naszej stronie, ancelotti wyciagnał wnioski i to bardzo konkretne, dali rade bez ronaldo to strach pomyslec co by było gdyby grali z portugalczykiem, zagrali mecz fatalny i to juz 3 z rzedu wiec generalnie, sa jeszcze matematyczne szanse na lige, a powiedzmy sobie szczerze, ie zasługujemy na zadne trofeum, ABSOLUTNIE zadne, kazda formacja dała dupy, ze o poszczególncy hzawodnikach nie wspomne, nie ma co leciec po neymarze ze trafił w słupek, on chociaz sie starał przez cały macz, prawda jest tez taka ze przy drugiej bramce gdyby messi zagrał agresywniej w odbiorze to nie doszłoby do straty drugiego gola, ufałem Martino ale to jednak chyba nie to, za długo czeka ze zmianami, nie potrafi zapoanowac nad piłkarzami, messi ma wolna reke nad wszystkim, nie ma pomysłu i stracił charakter, potrzeba czegos nowego, trenera, piłkarzy , mentalnosci i pomysłu
0
messi teraz akby sie obudził
0
i teraz wchodzi alexis, Tata osmieszasz sie
0
to jest to ,zesrac to umiemy najlepiej, messi nie mógł pobiec troche dalej
0
sedzia jest smieszny w tej sytuacji
0
na pytanie kto chce spieprzyc akcje???? oczywiscie alves zgłasza sie pierwszy a messi zaraz za nim (traci na potege)
1
kurde, zeby bartra nam dupe ratował, niech teraz tego nie zepsuja
0
niech ten sezon sie juz skonczy, niech messi pojedzie sobie na te zasrane mistrzostwa,i niechone miną przynajmniej juz mu to zejdzie z głowy, zaczenis sie nowy sezon, miejmy nadzieje lepszy od tego
0
zmiany i to juz
1
a tata stoi i sie paczy
0
i kolejna wrzuta alvesa
0
trzej nasi obrocy wyskakuja do jednej piłki, tragedia, poprodtu tragedia
0
messi zostanie miniety to juz przestaje biec, załosne
0
no i jeszcze zszedł nasz najlepszy obecnie zawodnik
0
bosie gwiazdka z niego zrobiła, kiedys mówił ze mogłby grac za darmo, a teraz to mu sie kasy zachciewa, swoje zrobił, to mu trzba przyznac, ale teraz to ma to chyba wszystko w dupie, nie chce mu sie biegac, wie ze go nie sciagnie to chodzi dalej
0
ci kibice to jakby ledwo co wstali, zamiast drzec ryje to siedza dupskami, zeby im teraz przymarzły, bo to wstyd tacy kibice, maja pretencje do piłkarzy, a sami nie mało lepsi, tak grajacego messiego mozna spokojnie sciagnac, alexis by chociaz zapieprzał
0
meei niech zacznie biegac a nie teraz ma pretensje
0
nie wiem, ale alves chyba nie wie ze jego koledzysa wzrostu ok 170 cm
0
a oczywiscie naszych kibiców ani widu ani słychu
3
najlepszy interes ostatnich lat to chyba własnie alba, po ostatnich meczach widac jak byk, jedyny obronca który wypruwa sobie flaki
0
załosny ten strzał messiego , widac ze na siłe