Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w koncu dojrzeli do tego, lepiej późno niz wcale, tylko niech naprawde zrobia dobre te zmiany i zeby to nie były jakies półsrodki tylko konkrety, i jak trzeba wyłozyc forse to nie szczedzic bo znowu bedzie klapa
0
mysle ze to dobra decyzja chociaz zmienianie trenera po 1 sezonie nie nalezy do dobrych rzeczy. Coraz bardzie prawdopodobne ze na trenera przyjdzie Luis co wg mnie nie jest najlepszym wyjsciem ale zebym sie mylił. Niech zrobia dobre transfery (dzisiaj hummels gra bardzo dobrze), czyli obronca , moze jakis pomocnik i jakas 9 bo nasza gra w powietrzu woła o pomste do nieba. Niech sie tez pozbeda co niektórych, i powiedza Messiemu zeby sie wział w garsc i poprawił swoja gre, bo od jakiegos czasu nie widac nic nowego w jego grze a obroncy juz sie nie łapia na jego zwody, staje sie przewidywalny. I to co juz powtarzam nie raz , niech zostanie Alexis, taka jest moja osobista opinia. Pozdrawiam
0
przynajmniej powiedział prawde a nie sciemniał ze to czy tamto, brawa dla Atleti bo w pelni zasluzyli
0
To wlasnie będzie zle posuniecie
0
Wlasnie niech zostanie u nas, tego bym sobie zyczyl i mysle ze spora czesc barcelosimo takze
0
Dojechac ich teraz, strzelić jeszcze raz i bedzie spokojniej, niech mi się tylko nie waza sprzedawac Alexisa
2
czasami oceny naszej redakcji sa mocne nietrafione i z tym sie zgadzam, w mojej jednak opini alexis jest lepszy od pedro, ale to moja ocena
0
troche w tym napewno racji, widac zmiane w jego postepowaniu, a szkoda bo kiedys dawał wiecej z siebie i to za mniejsze pieniadze, skoro juz dostanie te podwyzke top niech gra tak jak na niego przystało i wtedy bedzie ok,
0
potrzebujemy własnie jakiegos mocnego w obronie goscia, który bedzie obronc a anie krzyzówką wszystkiego po trochu, piłke bedzie wyprowadzał pique a ten sie skupi tylko na obronie i na rozne bedzie leciał w pole karne przeciwnika, a 25 mln to nie ject chyba wcale tak duzo, jak za luiza chcieli dac sporo wiecej a nie jest wcale sporo młodszy
0
iznowu cesc na 9, alexis na lewej stronie tez nie jest najlepszy, wiec poczekajmy na oficjalne potwierdzenie jak to bedzie wygladac
2
i znowu leo przygaszony, dobrze alexis jakos ciagnal
8
to jest ocena z jednego meczu, ale patrzac z wiekszej perspektywt to alexis ma lepsze oceny za mecze od pedro
2
kurde zawsze gada o miłosci do Barcy a teraz chce jak najwiecej kasy wyciągnąć. Za ten sezon nie zasłuzył na podwyzke, za całym szacunkiem do niego. 20 mln to juz przegiecie pałki, kto im powiedział ze najlepszy pikarz MUSI zarabiac najwiecej???? sami sobie to ubzdurali i teraz tak bedzie ze za 15-20 lat to beda zarabiac po 30 mln za sezon. Niech pokaze ze zasługuje a nie tylko kasa i kasa, na co mu tyle tej kasy, skoro tak kocha grac w piłke to nie musi tego chyba robic za takie pieniadze. Rozumiem ze kazdy sie troszczy o swój portfel ale chyba sa pewne granice, a mysle ze tatus Leo najbardziej naciskał na takie zarobki, mogli dac chociaz tych prawe do wizerunku klubwi a nie tylko dla siebie. I nie rozumiem tego ze o sezon, czyli za dwa sezony bedzie chciał znowy podwyzke bo takie bedzie miał zyczenie, klub mu teraz chyba ze wszystkim idzie na reke
0
szkoda go, bo nie grał zle
0
dlatego pytam ,bo wiem ze my nigdy tyle nie damy,
0
to zycze powodzenia i wygraj to :)
1
alexisowi jest dobrze, gra tez poprawnie, wiec nie widze powodów zeby miał odchodzic, on na boisku zawsze robi to co do niego nalezy, zakłąda pressing, wraca sie do obrony, zapieprza i haruje na boisku, w przeciwienstwie co do niektórych. W mojej opini nie pokazuje wszystkich swoich mozliwosci, bo jak gra to zazwyczaj jest przywiazany do skrzydal i musi grac pod Messiego. Wszyscy dobrze wiemy ze Alexis w reprezentacji gra zupełnie inaczej i lepiej, widac ze jest go wszedzie pełna i cały czas ciagnie gre do przodu, atakujac itd. Według mnie jesli ktos z Alexis/Pedro ma odejsc to niestety wole zeby odszedł Pedro, Deulofeu jak zostanie jeszcze sezon na wypozyczeniu to bedzie lepiej dla niego, bardziej sie rozwinie i wtedy z impetem wskoczy do Barcy
1
mozna zauwazyc ze w naszym klubie maja jakąs manie dawania stanowsik piłkarzom którzy koncza grac w piłke. Gosc musi sie znac na trenowaniu,a nie trenowac bo był bramkarzem dobrym, czy troche gorszym i grał w Barcie. Jesli sie zna to ok, jak najbardziej, niech pokaze swoje umiejetnosci trenerskie, ale jesli nie to niech go nie upychaja na siłe, Z Lucho tez jeszcze nie wiadomo, i niech nie ustawiaja teraz wszystko pod Messiego bo zaraz Leo bedzie piłkarzem, trenerem, prezesem i wszystkimi naraz bo beda mu chcieli wszystkim podpasowac. Rozwagi w tym wszystkim, przede wszystkim rozwagi
0
o mangali to juz przesądzone????
0
jesli juz mieli dawac te 40 mln to wolałbym Laporte bo jego klauzula to chyba 36 mln, albo dac ciut wiecej i Mangale, ze nie wspomne o tym ze za wiele mniejsza sume mozna miec Benatie, wazne zeby sciagneli dobrego i solidnego obronce, który jest dosc wysoki i umie grac głowa, to jest najwazniejsze
0
jesli mamy zaklepanego jakiegos obronce, to sprzedac songa, a masche na zmiennika busiego i po problemie
1
alexisa niech zostawia w spokoju, jemu trzeba dac troche wiecej swobody a nie wiazac tylko przy skrzydle, wtedy bedzie grał jeszcze lepiej niz dotychczas, wiem ze pedro jest wychowankiem ale wolałbym zeby jak juz to pedro odszedł, a alexis został
0
lepiej późno niz wcale, ale niech naprawde to zrobie i wstydu nie przyniosa
0
zespół BYŁ bardzo silny, i MIAŁ ambicje, kiedys to sie zgodze, ale teraz jakas ta nasza druzyna wypluta, chociaz niech sie zepna na ten ostatni mecz i pokaza ze mozna
0
z atleti bedzie bardzo ciezko, i lepiej niech nsai poprawia skutecznosc bo bedzie bardzo krucho, atleti jest potrzebny nawet remis wiec nie beda sie raczej bardzo garnac zeby atakowac, bo wiedza ze LM jest w ich zasiegu
0
nie liczcie ciągle na szczescie, kurde po kazdym meczu mówia ze zabrakło szczescia, trzeba sie wziac do roboty a nie ciagle tylko szczescie i szczescie
0
brak ruchu, statyczność, skutecznosc na poziomie 0 %, nieumiejetnośc wyprowadzania kontr, te nasze finały wyglądaja dośc licho
0
kurde potrzebujemy jednej bramki,a oni nawet na tyle nie moga sie spiac, widac ewidentnie ze nie umiemy wyprowadzac kontrataków, bo jak biegnie tello to pózniej długo długo nic i bardzo statycznie, nie ma jakiejkolwiek ruchliwosci, wszyscy czekaja jak dostana piłke, moze oprócz iniesty
0
strzelac i to szybko, real przegrywa, atleti remisuje, wiec zostaje nam tylko wygrac, niech zepna poslady i wygryza to zwyciestwo
0
dobry zart nie jest zły :D